Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nofene, ennyit arról hogy 3rd-party OS-t feszíteni rá?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

na akkor van remény, X8005C tv-m elvileg 2016-os

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem úgy volt eredetileg hogy a 2020-as és talán még a 2019-es modellek is megkapják az GTV-t? Bár nem mintha olyan nagy újítás lenne, kb a szokásos Google-féle átnevezés.

(#4) bilimbalam


bilimbalam
tag

Amúgy ezeknek a smart tv rendszereknél mi értelme van állandóan frissítgetni? em pont ugyan azt tudják, mint évekkel ezelőtt?

(#5) arn


arn
félisten

A 20/21es tvk hwe ugyanaz... Miert nem frissitik?

Gyakorlatilag a shield meg mindig jobb, mint a leggyorsabb sony, megeri azt hasznalni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) #16820480 válasza arn (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az újabb Shield lehet, de nekem érzésre semmivel nem gyorsabb a 17-ben vásárolt Shield-em, mint az XH90. Amiben jobb, az szoftveres mind: nem kapcsolgatja magát ki-be pár percenként, így a rákötött hdd nem kapcsolgat ok nélkül, illetve az alapból hozzá járó Plex szerver miatt könnyű elérni a háttértárát hálózaton.

(#7) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Bármilyen forrást estleg lehetne linkelni?

(#8) mad823 válasza Necro_Ramone (#7) üzenetére


mad823
őstag

Forrás

De leginkább továbbra is csak egy új launcherről beszélünk.

(#9) Danex válasza bilimbalam (#4) üzenetére


Danex
addikt

Van, hogy utólag jön Dolby Vision támogatás vagy eArc támogatás stb, ami éppen kiadáskor még nem készült el.

(#10) opr válasza bilimbalam (#4) üzenetére


opr
veterán

Dehogy! A samsung peldaul szeret kivenni dolgokat, amik megjeleneskor meg voltak es mukodtek faszanyosan. ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) Cassi


Cassi
senior tag

VRR és ALLM persze továbbra sincs sem a 2020-as, sem az új 2021-es modellekhez. Ígéret van rá, de attól ugye nem lesz simább a kép :U

(#12) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

XE9305-ös TV esetében az alap droid 9.0 O.S után bármi jön csak jobb lehet, mégha csak egy nyamvadt kis patch FW is érkezik! ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) arn válasza #16820480 (#6) üzenetére


arn
félisten

Szinten xh90em van, es gyorsabb a 19es shield pro. Foleg plexben. Amellett jobb a kep es hangminoseg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

nekem most jól megy mindkettő 2017es tvm, remélem nem rontják el

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#15) zsigus


zsigus
őstag

Most is van lehetőség használni a GTV launchert, van rá leírás a neten hogyan.

Már próbáltam is a 2018-as 55XF8096-on hónapokkal ezelőtt. Tökéletesen futott, de sajnos még Mo.-on nem használható, max. VPN-el, mert bizonyos funkciók nem érhetőek el.

(#16) E.Kaufmann válasza bilimbalam (#4) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Amikor pl a Youtube smart OS-es API-ja is változik, valamint új streaming szolgáltatók is jönnek, a biztonsági réseket már nem is említve, nem árt a frissítés (ha csak el nem b... ;] )

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17) Nergalos


Nergalos
aktív tag

ez sajnos nem segít az ócska hardveren amit ezekbe a tvk-be pakoltak...55xf8577---a beach buggyn kívül semmi értelmes játék nem megy el rajta értelmes grafikával..nem is beszélve a browserről...
na persze a többi tv sem jobb..

[ Szerkesztve ]

(#18) mad823 válasza Nergalos (#17) üzenetére


mad823
őstag

Nem is mondta senki, hogy játékokra való SoC van benne. Nem is reális elvárás szerintem. Ettől függetlenül egyetértek, már a középkategóriában is so-so a használhatóság op.rendszertől függetlenül.

(#19) Nergalos válasza mad823 (#18) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Na igen, azt se mondta senki és az ellenkezőjét se nem igaz? Persze nem a konzolok kiváltására gondoltam de azért egy középkategóriás androidos mobil hw nem ártott volna neki sőt, talán ez elvárt is lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#20) Tomcat


Tomcat
őstag

Nagy érdeklődéssel várom a fejleményeket. Eddig csupán a külső merevlemez kezeléssel volt némi gondom, de remélem ezzel megoldódik.
2 db XF sorozatú 2019-es készülékkel rendelkezem.

Tomcat

(#21) szaszapi válasza Tomcat (#20) üzenetére


szaszapi
őstag

XF 2018-as évjáratú!

(#22) Nergalos válasza Tomcat (#20) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Ezzel szerintem nem oldódik meg. Nekem is folyamatosan basztatja a hdd-t még kikapcsolt állapotban is.

(#23) #72042496


#72042496
törölt tag

Egy érintőlegesen kapcsolódó kérdés, Sony tévéken vált frekvenciát a Netflix app?

Azért kérdezem, mert a szintén Android TV-t futtató Shield TV-n a bétás Match Frame Rate funkció vagy külön app kell hozzá. (Ami elég gáz, főleg hogy webOS-en alapból vajsima.)

[ Szerkesztve ]

(#24) Kockás60 válasza szaszapi (#21) üzenetére


Kockás60
junior tag

Ezek szerint a ZF9-es modell is kap frissítést ? Elvileg 2018-as ! :F

(#25) Nergalos válasza Kockás60 (#24) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Amennyiben ezt frissítésnek nevezzük akkor igen, mivel 2016 utáni a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#26) Fuvaros válasza Tomcat (#20) üzenetére


Fuvaros
senior tag

tv-re csak pendrive való. nekem a dokkolón van a külső hdd.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#27) Kockás60 válasza Nergalos (#25) üzenetére


Kockás60
junior tag

Tulajdonképpen mi ez ?

(#28) Tomcat válasza Fuvaros (#26) üzenetére


Tomcat
őstag

A merevlemez kezelés nálam midig is problémás volt. Tulajdonképpen addig működik amíg ki nem kapcsolom a motyót, aztán kezdhetem az egész folyamatot az elejéről.
Kipróbáltam többféle HDD-vel, rengeteg külső házzal (USB2.0, 3.0, 3.1, külső tápos, USB tápos, stb.) de egyik megoldás sem stabil semelyik készüléken.

A pendrive módszer viszont működik rendesen, csupán a kapacitása nekem nem elég.

Tomcat

(#29) Kockás60 válasza Tomcat (#28) üzenetére


Kockás60
junior tag

Vannak nagyon jó 1 terrások ,azokból veszel többet
pl : [link]

(#30) mad823 válasza Tomcat (#28) üzenetére


mad823
őstag

Fura, nálam semmi gond nem volt még a HDDvel. Hogyan kell ezt előidézni? :D

(#31) Fuvaros válasza Tomcat (#28) üzenetére


Fuvaros
senior tag

miért nem elég 128GB? én csak felvételre használom a 64-est. Ha meg filmnézés, akkor ott a hdmi bemenet.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#32) wattafaka


wattafaka
senior tag

Úgy legyen!

(#33) Kockás60 válasza wattafaka (#32) üzenetére


Kockás60
junior tag

Mi legyen úgy ? :F

(#34) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Gondolkodom egy 55 collos A80 beszerzésén....de elriaszt ez a google tv....az újak menüje is tele lett tömve animált hirdetésekkel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.