Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) vehement69


vehement69
senior tag

hmm... ez a legbelül tudod hogy rossz vásár volt duma igencsak... mindegy nem személyeskedek és kész :DDD

Szóval ez a hír eléggé érdekes lenne szerintem mindenkinek, aki végig tudja gondolni a kis agyával a dolgokat. Mert az egy dolog, hogy nyilván Ruszkiában is van vindóz, de az Apple az egy másik lépcsőfoka az amcsi kultúrának (többek közt a hype miatt). Szóval szerintem egy ilyen kúltúrák/világhatalmak közti keveredés elég érdekes kis finomság :))

[OFF] Ami az iPHONE utálatot illeti azt meg nem értem. Elég jó kis eszköz, a NAGYKÖZÖNSÉG számára teljesen új technológia, a mobilpiac állóvizét eléggé megmozgatta (gondoljunk itt pl a sokak által ... direkt nem istenítettet akartam mondani ... szóval sokak által kedvelt Nokiára és az ő x+1-edik 'új' készülékére, ami annyiban tér el az x-ediktől, hogy két funkcó kimaradt, de kettő másikat, ami az x-1-edikben és xedikben sincs benne beletettek, valamint behívták a takarítónőt, hogy rajzoljon valami telefont, tökmindegy hogy néz ki, ez lesz a konszepsön).

Az meg, hogy jaj milyen gusztustalan, hogy mindenki epölt akar venni meg divat blabla: ilyenkora azért mosolygok, mert nézzük már meg az eladásokat, nézzük már meg melyikből vesznek a legtöbbet (gondolom akkor melyik a DIVATOSABB?).. Nokia?:)

És azért még egy gondolat. Én nagyon ritkán szólok hozzá nokiás hírhez, vagy samushoz (LG-t azt pl még szeretem), és szeretném azt hinni, hogy keveset is fikázódok. Viszont az elég idegesítő, hogy ti meg ide jöttök fanyalogni. Nektek sem jó (magatokat idegesítitek), nekünk se. Minek teszitek? Minek kell ilyen hót OFF hszeknek megszülteni, mint EZ is? Tök jó, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik, erről szól az egész, de azért más örömét ne rontsátok már el ilyen sutyerák módon, kösz.[/OFF]

üdv mindenki!

mod: a Symbianról meg annyit, hogy szerintem igen is érdekes a sorsa, még ha nekem nem is kényelmes. Pl az érintőképernyő támogatását is ugye az iPhone hatására kezdték el beleintegrálni, kíváncsi vagyok milyen lesz, bár videokat látva szerintem nem nekem való, hogy diplomatikusan szóljak:) Illetve érdekes lenne egy Androidhoz hasonló, nyíltabb szabványú OS, pl amit ugye nemrég szó volt róla Samu is használ... Nincs itt semmi baj, megférnek az iPhoneos hírek. Főleg, hogy nem lehet emellett a telo mellett szó nélkül elmenni, akár akármit is mond.

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.