Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Azt kívánom számotokra, hogy mihamarabb rendezõdjön az ügyetek.
A "mások hülyeségeket terjesztve próbálnak minket szétválasztani " kategóriában már mi is elhelyezkedtünk szerelmemmel, de szerencsénkre nem hagytuk magunkat, és immáron lassan 2és fél éve boldogok vagyunk egymással. Fontos néha felül emelkedni a problémákon, és együtt valamilyen módon kikapcsolódni. El kell vonatkoztatni a jelentõl, mert ha folyton csak azon rágódunk, akkor elöbb-utóbb beleõrül az ember.
Azt azért el kell mondanom még az írással kapcsolatban, hogy számomra kissé nehezen olvasható volt, és azért szóismétlések is akadtak bõven. De megértem. Nem lehetett könnyû erröl írnod.

(#2) Pomber válasza Eddie141 (#1) üzenetére


Pomber
csendes tag

Köszönöm a jókívánságot!

Sajnálom, hogy egy kicsit zavarosra sikerült.Ez az első ilyen cikkem és kiakartam magamból írni a dolgokat.Ráadásul saját blogba akartam írni és csak véletlenül írtam a címlapra:)

Sajnos nem lehet ezt már megbeszélni, mert én próbáltam és azt a választ kaptam rá, hogy "figyelj Attila nem akarok már arról beszélni, hogy mi lett volna ha", ezek után én nem sok reményt fűzök a dologhoz. :( :O
A "napi" beszélő viszony megmaradt, de ha látom mással beszélgetni elönt a féltékenység, majd elkap egy rosszul lét (majd kiugrik a szívem a helyéről).
Ha erre is van valami tanácsod, vagy bárki másnak azt szívesen veszem.

Üdv

Pomber

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#3) Eddie141 válasza Pomber (#2) üzenetére


Eddie141
senior tag

Sajnos erre nincs tanácsom. Legalábbis használható. Egyrészt túlzottan tapasztaltnak sem jellemezném magam e-téren, illetve szerintem ebben a kategóriában nagyon kevés a valóban használható ajánlás :( Feldobhatnék ilyen kliséket, hogy "ne add fel soha" vagy, hogy "úgyis megoldódik minden", - (mindez igaz, és magától értetődő, és nincs is értelme kiemelni emiatt - adunk vele egy pofont a ...) - de ez ennél sokkal bonyolultabb, és nem láthatja jóformán át senki, csupán te. Neked kell döntened. Mindenesetre talán megcáfolnám magam, és a "ne add fel"-t mégis felhasználnám :) Semmiképpen ne, mindaddig, amíg érzed van értelme, ha másért nem: magadért!
Én nem vagyok egy nagyon féltékeny típus (már nem). Viszont sajnos néha rám is rám tör (természetesen ok nélkül :P ). Ilyenkor az esetemben is ugyanezek a tünetek. A minap pont volt is hasonlóra példa. Hülyeségeket álmodtam, és olyan rossz kedvvel ébredtem, amely befolyásolta az egész napomat.
Remélem azért egy nálam bölcsebb, és "világot" látottabb ember is ír majd a fórumba, hátha valahol megoldásra lelsz.
Mindenesetre azzal nem mondok újat, ha azt mondom, nehéz lesz. De eldobni az álmodat sosem szabad! (még ebben az országban sem...)

[ Szerkesztve ]

(#4) KevinMulder válasza Eddie141 (#3) üzenetére


KevinMulder
tag

Gyerekek, a csajoknak nem üres duma kell.

Egy nőnek arra van szüksége, hogy vidámságban és biztonságban legyen. Ha ezt a kettőt megkapja, akkor nem hagy el. Ha valamelyik hiányzik, akkor könnyen lepattintható.

A biztonság pedig általában egy olyan otthont jelent, ahova hazamehet, ahol szerető és tárt karokkal várják. Pasiként ezt kell megoldani. Nem azon kell nyüszögni, hogy mi volt eddig és majd minden jó lesz, hanem egy reális és elérhető jövőképet kell felvázolni. Tessék álmodni: ilyen házat szeretnétek, olyan kerttel, miegymás. Adjatok kapaszkodót, amihez a nő ragaszkodni tud, ami célt ad neki, amiért küzdeni tud.

Tessék megvalósítani ezt az álmot, még ha csak kis lépésekkel is lehet nekikezdeni. Ez valahogy így megy: "kisanyám, én ezt akarom. Ez a vonat erre megy. A következő állomáson ezt kapod. Ha akarod, ugorj fel, ha nem tetszik, majd jön más. Én boldog vagyok, boldog leszek, Neked meg megadatik, hogy részesülj ebből, ha akarod". Férfiként irányíts, adj perspektívát és mutasd, hogy önmagadban is megállsz a lábadon. Ha ez megy, akkor olyan nőt rakhatsz a képletbe, amilyet akarsz.

A "beszéljük meg" az pótcselekvés, nem tesz lépést előre az életbe. Ha mutatod, hogy megbízható vagy, akkor jön az magától, szavak nélkül.

(#5) dave666


dave666
aktív tag

Nekem is volt már ilyen az életemben, sajnos.
Akkor én is elgondolkodtam, hogy mit rontottam el.
Én vagy a partnerem?
Valami vége, csak valami új jobb kezdete...
Ezzel nyugtattak engem, akkor még nem értettem, kölyökfejjel.
Most már tudom mit jelent :R
Kitartás :)

Dave666

(#6) Tibor92


Tibor92
tag

Helló !

"egy úgy nevezett barát is csalódást okozott"

Hát igen. Sajnos nekem is voltak/lesznek/vannak ilyen "álbarátok" akik na..

Nagyon sajnálom hogy így érzel,én is csak azt tudom mondani mint az egyik kollega, hogy küzdj érte, amíg van értelme, és van benned akarat.. Ha ez már a lelki problémáidra megy, akkor azt tanácsolnám, tedd túl magad rajta, mert még komolyabb gondok is lehetnek belőle.

Tudok mondani egy élő tippet :

Volt egy haverom, aki amolyan "Rém" volt az osztályban, fogszabályzóval, és béna dumákkal, és mi egymás...Beleszeretett egy lányba.. Neki voltak barátai akikre számíthatott az életben, kisírhatta barátai vállán a gondjait stb.. Mi azt hittük rég szakítottak, mint kiderült minden 7végén titokban találkoztak..
A lány persze csak szivatta, mi egymás, miután megtudtuk megint szakítottak, ( megint ? mikor már ezerszer vége volt, és azt hittük tényleg vége ) a barátom nem bírta magát túltenni magát a dolgon.. Azóta is Pszichiáter kezeli.

Végszó: Ha nem érdemli meg a lány, hogy küzdj érte, a céljaidat SOHA ne add fel érte !
Ha megengedsz egy idézetet amit édesanyám mondott el nekem mindíg egy szakítás után..

" Ne aggódj kisfiam a lányok miatt, abból van száz, meg ezer, de anyából csak egy van "

Remélem ebből mindent értettél :)
Sok szerencsét az életedhez, kívánom neked hogy megtalált az IGAZI NAGY Ő-t, és hogy mahar tedd magad túl ezen.

Hali ! :R :R

[ Szerkesztve ]

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

sokkal jobb egy lány barát mint egy barátnö ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) andras87


andras87
tag

Többet ér egy igaz barát mint 1 szerelem!
És neked 2 is van!

[ Módosította: Ndruu ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#10) Pomber


Pomber
csendes tag

Igen van 2 is és nekik nagyon sokat köszönhetek:)

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#11) r4z válasza Tibor92 (#6) üzenetére


r4z
nagyúr

Igazán nem akarom a sírásommal elvonni a figyelmet a szerző valóban súlyos problémájáról, de ezt már muszáj volt, elnézést érte:

"mikor már ezerszer vége volt, és azt hittük tényleg vége ) a barátom nem bírta magát túltenni magát a dolgon.. Azóta is Pszichiáter kezeli."

Mintha csak magamat látnám a középső szakaszban :(

Ha gondolod, töröl(tes)d a kommentet vagy nem tudom, még egyszer elnézést. Remélem rendeződik a helyzeted és korcsolyázhatsz tovább az élet csúszós jegén. Mert van olyan szerencséd, hogy van, aki segít felállni a korcsolyapályán egy hatalmas esés után, akár ha beszakadna alattad a jég, akkor is. Az ilyen emberek a legértékesebbek, és mégse becsülik meg őket sokan.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) Ipse89


Ipse89
tag

Mondhatnám, hogy majd jön úgy is a következő, meg az egyéb "vígasztaló szöveg" A bombasztikus szerelem 1 ember életében 1x következik be ( kivétel erősíti a szabályt ). Ha belekukkantasz h mikor írtam meg az utolsó írásomat... hát igen, nem véletlen, hogy nem születnek cikkeim jó ideje, nincs miről írni--> nincsenek érzelmek amikről írjak. Jobb tisztán látni úgy vagyok vele, mint a rózsaszín ködben hömbölögni, de Te is tudod, hogy min mentem keresztül, mire erre a szintre eljutottam. Ilyen ez a popszakma...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#13) rep3at


rep3at
őstag

Kicsit szétszórt írás de érdekes volt olvasni.

Forward thinking. كرر

(#14) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Kitartás haver. Tudom sablon szöveg de idővel majd jobb lesz. Előbb utóbb elfelejted aztán jön majd más.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#15) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Itt vagyunk. Túléltük. Te is túlélted.
Az ilyen tragédia - bár nem egyedi - mindig személyes.
Annak idején többször is kirakták a szűröm, szenvedtem is eleget. Utólag mindegyik kapcsolatra azt mondom, hogy megérte, szenvedés ide, vagy oda. Pár év múlva te is szép emlékként gondolsz majd erre a kapcsolatra és erre lányra.

(#16) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én is csak biztatni tudlak: az élet ennél sokkal nagyobb pofonokat is ki fog osztani, ha csak nem vagy különösen szerencsés. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#17) Pomber


Pomber
csendes tag

Ezután még adott az élet vele kapcsolatban egy hatalmas pofont.....
Beláttam azt, hogy tovább kell lépni és el is indultam azon a lassú és nehéz úton.

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.