Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Csicsa venti-dizájn, de valóban megéri a közel 7e Ft-ot?

Ilyen ADDA ventiket szedtem a kb max 3-4 évet üzemelő noname tápokból selejtezéskor. Minőségi corsair cucc. :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) orion1025 válasza Gdi (#1) üzenetére


orion1025
őstag

Csicsa?!? Látom nem veszed észre a kialakítás lényegét.... Az biztos, hogy elég húzós ára van, illetve messze nem ér annyit, mennyibe kerül, de én hajlandó vagyok pénzt áldozni a néma csend/magas hatékonyság kombóért. Ez terhelés alatt is hangtalan, mellé elég rendesen préseli ki a levegőt a perforáláson, és működik vele a táp hiba nélkül hosszú idő óta. Egymás mellé rakva a két ventilátort, hát a gyári az egy filléres moslék, de ez igaz a legtöbb táp gyári szélkeltőjére. Az ADDA meg csak zajos tucatot tud gyártani, millió dologban használják ezeket a ventiket, szerintem a címke is száz éve ugyanaz.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#3) Redneck


Redneck
veterán

Jó lett, és szerintem jól néz ki a fehér lapátokkal. Az persze más kérdés hogy ennyiért kicsit erős, de az előző posztodnál már kiderült hogy nem az ár a fő szempontod. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Jo oreg VX tap.
Anno 2008-ban amikor beraktam a gepembe, nem hallottam a tap ventilatorat, leszedtem a haz oldalfalat, hogy megnezzem, hogy biztos mukodik a ventilator es mukodott.

Mondjuk nekem a gepeim mindig az asztal alatt a labamnal szoktak lenni, igy nem zavar ventilatorok zaja.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) orion1025 válasza Redneck (#3) üzenetére


orion1025
őstag

Hozzám nőtt már ez a táp, ha még év végéig életben marad, akkor kap egy teljes kondenzátor cserét.

twollah1976

Szörnyű belegondolni, hogy milyen koros jószág is ez... Megnéztem, a legutolsó forgalmazása 2010.... ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#6) #81733120


#81733120
törölt tag

az mennyire nagy hiba, ha ventilátor helyett mást (vbrtor) olvastam? :DDD
egyébként jó lett! :R

[ Szerkesztve ]

(#7) orion1025 válasza #81733120 (#6) üzenetére


orion1025
őstag

eRGéBét? :DDD

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó lett :)
Én inkább nem mertem tápszerelős cikkeket írni, mert ha idióta Pistikét emiatt agyonvágja a pufferkondi, azt nem venném lelkemre.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) orion1025 válasza hcl (#8) üzenetére


orion1025
őstag

És a végén bíróságra járhatnál ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#10) hcl válasza orion1025 (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Így :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.