Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel sokan szeretik a Metal Gear Solid játékokat, gondoltam itt a blogomban közkincsé teszem a játékok teljes magyar fordítását. Sokat kerestem magyar szöveget a MGS játékokhoz, és végül megtaláltam mind a 4 rész teljes fordítását, plus a Portable Ops magyar szövegét is. Innen is hatalmas köszönet a fordítónak, hátha olvassa a blogot... :Y :R

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez... ez lenyűgöző. Már értem, hogy Kojima miért kapta meg az életmű díjat. Egyszerűen eszméletlen... Kell majd a polcra egy eredeti Metal Gear Solid 1.

Tök jó, hogy Solid Snake a "selejt", de még is ő a legjobb, ő él a legtovább.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ami még elismerésre méltó, hogy mindezt PlaySation 1-re valósították meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) oriic válasza Mister_X (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre jobban érzem azt hogy az egész Metal Gear világa zseniális. A 3at tolom épp, de bazz, eszméletlen. :Y :C

Live-Die-Respawn

(#5) jookomak


jookomak
őstag

2-3 éve játszottam először az első résszel immár ps3-on, de még így is totálisan lebilincselő volt. A folytatások is megvannak, de még váratnak magukra.

(#6) gabor222


gabor222
tag

Akit érdekel itt videóval együtt is megtalálja.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLy4ZDvnthFb6sQDbxnDW-1Nf5tZ8x7pAB

(#7) oriic válasza gabor222 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, ilyen kellene 4. részhez...

Live-Die-Respawn

(#8) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Nah, mikre nem talál az ember itt. :Y Ezer köszönet neked is, meg a fordítónak is. Én is régóta kerestem jó fordítást ezekhez a remekművekhez. :R :R :R

(#9) n@p@lm


n@p@lm
őstag

életem eddigi legjobb játékélménye volt.

kár hogy pc-re nem jött ki... :(

(#10) Slade92 válasza n@p@lm (#9) üzenetére


Slade92
aktív tag

De van PC-re!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.