Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kentucky


kentucky
őstag

Szerintem csak szimplán téves információ, vagy zavar van az india ügyfélszolgálatosok fejében, de ne legyen igazam.

(#2) Fred23 válasza kentucky (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mondjuk a Samsung időnként elég rendes, kinézném belőlük akár azt is, hogy igaz a hír.

(#3) Eclips21


Eclips21
őstag

Túl jól sikerült, el kell rontani? :DDD

(#4) Matada2.3 válasza kentucky (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Lehet, az indiai fejekben néha szokott lenni egy kis zavar, nem ez lenne az első példa rá, viszont bizakodni azért lehet, mert sokan örülnének a + támogatásnak. :)

Finn the human

(#5) adamssss


adamssss
veterán

Micsoda hir! Egy 2 eves, 200e+-os flagship lehet, hogy kap frissitest. Nagyon kegyes a samu.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Mndjuk en orulnek neki. S6 om van es semmi ertelmet nem latom lecserelnem. Meg mindig nagyon rendben van ez a telefon. Azonban ha kapna meg egy frissitest, tudnek orulni. (18/9 es kijelzok tetszenek, de csak azert nem valtok mondjuk)

YNWA

(#7) battag


battag
aktív tag

Én már annak is örülnék, ha a 250 eFt-os S8-ra nem hónapos késésekkel adnák ki a biztonsági frissítéseket.
Szuper lenne z S6-on a 8.0 de ha nem adnak ki azután arra sem javításokat biztonsági frissítéseket, akkor pont nem érünk vele semmit.

(#8) Szakiii válasza adamssss (#5) üzenetére


Szakiii
addikt

2015 áprilisában jelent meg szóval igen elég kegyes ha igaz a hír legalábbis összes többi gyártóhoz mérten az.

btw.: 2 év után már nincs gari én már rég custom rommal nyomnám (igaz én s7en is úgy tolom de tudom hogy van akinek fontos a gari)

[ Szerkesztve ]

(#9) Teo.


Teo.
aktív tag

Ha abból indulunk ki,hogy az S5 meg kapta 6.0-àt akkor nem ördögtől való gondolat az S6-nak az Oreo.
Bàr így egyel többet kapna az S5-nél.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#10) doooo válasza Teo. (#9) üzenetére


doooo
veterán

Már miért ne kapta volna meg az S5 a 6.0-át? Semmi különleges nem volt a dologban, és abból még véletlenül sem következik, hogy az S6-nak többet kell kapnia... Bár itt valószínűleg nem tudja elsütni azt a baromságot a Google, hogy nem kompatibilis az új rendszer a hardware-rel.

(#11) jUUh


jUUh
addikt

Szomorú, hogy ennek hírértéke van. Flagshipeknél szerintem általánosnak kéne lennie ennek.

Samsung Galaxy S23+

(#12) beccyboy válasza adamssss (#5) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Sajnos azt kell mondani, hogy tényleg kegyes a Samsung. Lehet, h nem a legjobb példa, de a szintén 2 éves LG G4 megállt 6.0-s rendszernél és 2016 októberi biztonsági frissítésnél...

Caffeine addict.

(#13) Juhaszatti válasza jUUh (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

3 főverziónak? Jó lenne, de sajnos egyik droidos gyártó sem ad ennyit.

(#14) tomboy0013 válasza battag (#7) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mintha lenne bármi értelme a biztonsági frissítéseknek.

(#15) Alogonomus


Alogonomus
őstag

A kérdés az, hogy az Oreo-val érkező funkciók közül melyikek lehetnének így elérhetőek S6-on? Egyes funkciókat biztos aktiválni lehetne, de 1-2 funkció bevezethetősége miatt nem feltétlenül ölne bele szoftvermérnök-hónapokat a Samsung.

Például Win 10 is elmegy egy 10+ éves vason, de az újdonságok közül alig valamit használhatsz úgy.

(#16) jacis


jacis
nagyúr

Korrekt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) csorbajeno


csorbajeno
veterán

S6 tulajdonosként üdvözlöm a hírt, remélem meg is kapjuk és nem szedett-vedett valamit kapunk, viszont továbbra is azt érzem, hogy a Google az újabb verziókkal csak megy a gyártók felületei és featurjei után. Lásd példaként az ujjlenyomat olvasót vagy a külön állítható hangerőt.

(#18) battag válasza tomboy0013 (#14) üzenetére


battag
aktív tag

Miért ne lenne?

(#19) tomboy0013 válasza battag (#18) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem látom gyakorlati hasznát. Még sosem hallottam olyat, hogy bárkinek az androidos ismerőseim közül (vagy fórumokon) azért lett gondja a telefonjával mert nem a legfrissebb biztonsági frissítés van rajta. Jönnek hírek biztonsági rések foltozásáról, de ezek ilyen megfoghatatlan infók, ha nem frissítem a veszélyeztetett készüléket akkor sem lesz semmi gond. Egyesek úgy várják a havi biztonsági frissítéseket mintha bármi kihatása lenne az életére. A főverzióknak van haszna mert hoz újat, de egy pár megás verziószám átírás semmit.

(#20) adamssss válasza Szakiii (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Hat nem tudom. En amelyik gyartotol veszem a telefont kicsit mashogy all a kerdeshez. Valtanek is ha ket es fel ev utan azt mondana, hogy szevasz, vegyel ujabbat.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) Ricardo válasza csorbajeno (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért a továbbfejlesztett doze mód nem lesz rossz. Az S6 gyenge akkuja mellé kimondottan hasznos lenne. Igaz én kétlem,hogy jönnrá az Oreo.

[ Szerkesztve ]

(#22) mikej95 válasza tomboy0013 (#19) üzenetére


mikej95
aktív tag

Kevesebb sebezhetőség, az kevesebb sebezhetőség. Végső soron úgyis az user fogja felrakni a kártékony programot, neadjisten még root jogot is adni neki, de néha napján vannak komolyabb bajok, amit tényleg nem árt foltozni pl: KRACK.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#23) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Azt csodálom, hogy nem azt a böszmeséget állítják, hogy nem bírja el a hardver, mint SGS 1-nél.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24) AusWolf válasza jUUh (#11) üzenetére


AusWolf
őstag

Egyetértek.

Elég szomorú, hogy 1,5-2 év alatt kukázzák a telefonok frissítéseit, miközben a technológia nem fejlődik olyan mértékben, hogy ez indokolt lenne. Egyszerűen csak így akarják rávezetni az embert, hogy újat vegyen, miközben szükség nincs rá, mert annyival nem tud többet, hogy megérje a befektetés.

Nekem is S6-om van, és ahogy összehasonlítom ismerősök S7-jével, és Note 8-ával, szinte alig látok érdemi különbséget, holott árban 3-4-szerese egyik a másiknak. Gusztustalan lehúzás az egész.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25) madkiller


madkiller
őstag

Google Pixeleken is megtolja egyel a főverzió frissítést, úgyhogy lehetne ez trend is. Nem vagyok képbe az ios-el de ott is van vagy 3-4 főverzió frissítés, ha jól tudom.

(#26) BeastMode


BeastMode
őstag

A Note 8-ra mióta van Orei Beta?
No offense, de ha írunk egy cikket, akkor először informálódjunk.

(#27) Locutus


Locutus
veterán

Ha valaha is oreót kapna a 6-os sorozat, az csak azért lesz, hogy valamivel rávegyék a népet a váltásra...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28) Burt1793 válasza fornettisuti (#23) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezt már nem lehet elsütni, az s6 simán jó erőben van a mai mezőnyben, hozzá bőven a középkategória szintjét számítási sebességben. Oké, egyre elavultabb az az soc.

(#29) Vazul1989


Vazul1989
újonc

S ebböl adódóan a note5 is kapja a frissítést?

Ne pudeat nescieris te vele doceri...

(#30) s@nyiii válasza adamssss (#5) üzenetére


s@nyiii
tag

Így van jár nekik a nagy taps :C
Kurva gáz. Akkor vágtam hátast amikor a note4 már nem kapott nougatot. Csak pislákoltam. Először és utoljára volt szamszung fos telefonom.

(#31) AusWolf válasza Szakiii (#8) üzenetére


AusWolf
őstag

Gari a megvétel pillanatától van, nem a megjelenéstől. Én az enyémet tavaly novemberben vettem, szóval a gariból van még egy évem. Ha így nézzük, a frissítés is jogosan elvárható (lenne).

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#32) doooo válasza s@nyiii (#30) üzenetére


doooo
veterán

Melyik '14-es telefon kapott Nougatot? :U Valószínűleg egyik sem, mert "32bit-es hw-rel nem kompatibilis a Nougat". Ilyen alapon egy Androidos gyártótól se vegyél több mobilt.

(#33) s@nyiii válasza doooo (#32) üzenetére


s@nyiii
tag

System on chip: Samsung Exynos 7 Octa 5433 64-bit

(#34) Ricardo válasza s@nyiii (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Most milyen telefonod van?

(#35) doooo válasza s@nyiii (#33) üzenetére


doooo
veterán

Igen, tisztában vagyok ezzel, és? Azt hiszed, hogy ha a világ nagyobbik részének nem lesz elérhető, akkor majd a kisebbik rész megkapja a frissítést? Akkor lett volna csak a botrány... Annyira nem fontos az ilyesmi egyik gyártónak sem, hogy azért csináljanak update-eket, hogy a világnak csak egy része kapja meg. Energia, pénz, stb, és a végén még a felháborodott tömegek, akik nem kapták volna meg, mert ők szolgáltatótól vették (márpedig abból garantáltan több van). Egyébként is a Google-nek köszönd meg a dolgot, ne a gyártókat savazd.

(#36) Kékes525


Kékes525
félisten

De jó lenne, ha igaz lenne. Én már a 7.1-nek is örülnék.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

SGS6 nem kap oreot.Ezt a sammobile oldalàn is közöltèk.Mint ahogy az A5 2016os sem kap oreot.Esetleg egy 7.1.1et kaphat de az sem biztos.

(#39) Kékes525 válasza #20749568 (#38) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem is logikusabb lenne a részükről a biztonsági frissítés meghosszabbítása, sokkal kevesebb munkával jár és szinte ugyanúgy reklámozhatják.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) Zsoltinho24 válasza #20749568 (#38) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Teljesen logikus lenne.A kollègàmnak S6 edge telòja van.Meg van vele elègedve.Sajnos oreot nem kap de már van alternatìva a pòtlàsàra.

(#41) s@nyiii válasza doooo (#35) üzenetére


s@nyiii
tag

Ja mert az nem igénytelenség, hogy a telefonok fele ilyen másik fele olyan... és egy áron adják őket.

(#42) doooo válasza s@nyiii (#41) üzenetére


doooo
veterán

Addig amíg abból nem származik észlelhető különbség a felhasznalóknál, nem, nem baj. Minden gyártó rákényszerül ilyesmire alkalomadtán, csak nem mindig az SoC a különböző, hanem néha a kamerák, a memóriák, stb, stb. (sőt, van, hogy a tárhely típusa is különbözik, és az egyik tárhely lassabb mint a másik, ez viszont már probléma, mert érződik a felhasználóknál is a különbség, ilyen botrányocska volt nemrégen a Huawei-nél)...
És mindez persze nem csak a telefonok világában van így.

(#43) Braddock


Braddock
őstag

Ezért "menekültem" Androidról.
Szánalmas...

(#44) ForRedGlory válasza Braddock (#43) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Inkabb az a szanalmas, ahogy az alma lassitja a regi telefonjait felebarati szeretetbol... majd 2 ev mulva pisloghatsz, ha veletlenul lelassul.

[ Szerkesztve ]

(#45) HarleyCustom válasza ForRedGlory (#44) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mintha a többi nem lassulna be idővel...
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) Kékes525 válasza HarleyCustom (#45) üzenetére


Kékes525
félisten

Egy régi rendszer szükségszerűen belassulhat, főleg, ha nem figyelnek rá, nincs karbantartva. Szerintem legtöbbször helytelen User magatartás az oka és kevésbé, hogy a gyártó szándékosan olyan frissítéseket ad ki amitől a telefon sebessége csökken.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47) davidsone


davidsone
addikt

az s6 még ma is nagyon rendben van, megérdemelné...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#48) ForRedGlory válasza HarleyCustom (#45) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak érdekes módon az Apple-nél az újabb frissítésekkel lassulnak le a régi telefonok. Kicsit más dolog azt, ha egy telefon magától lassul be, mert tele van szarral, mint az, ha a gyártói frissítés lassítja le...

Szerintem olvass utána a neten... vagy keress Apple felhasználói véleményeket, fogsz találni nem egyet... és nem-nem elvakultak, mert a saját felhasználóik sírnak.

(#49) cskamacska válasza doooo (#32) üzenetére


cskamacska
addikt

"32bit-es hw-rel nem kompatibilis a Nougat"

Ez anno nagyon népszerű lekoptató válasz volt. :K Aztán hogy, hogy nem, a Nokia.. izé HMD Global épp pár hete adta ki a Noka 2-t Snapdragon 212-vel és droid 7.0-val és úgy néz ki még 8.0-át is kap. Érted, egy nyamvadt MSM7227 utód és SD400 hasonmás 8.0-át kap, de egy Snapdragon 805, meg egy 4 magos Cortex A17 az már túl elavult a 7.0-hoz is. :U

Tiszta sor, hogy a gyártók legszívesebben minden 1-2 éves készüléket elvennének a tulajoktól, és földhöz vagdosnák hogy vegyenek helyette újat, nem hogy csak nem frissítenék, de legalább ne ideologizálják meg a support hiányát ócska hazugságokkal. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#50) GRILLEBAR válasza battag (#7) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

nem is értem.. h tudod biztonsági frissítés nélkül használna a telefont.. én a helyedbe le is tenném addig.. bármi megtörténhet.... én se használom.. van h hónapokig.. míg nem vagyok biztos benne h megkapta a legújabbat.. :D :D édes istenem.. néhányan nagyon kivagytok.. :P :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.