Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) oregremete03 válasza nagy.balynt (#9) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Bocsi, hogy csak most írok de nem néztem előbb sajna... :F
Köszönöm, örülök, hogy neked is tettszik.
Akkor szépen sorjában válaszolok.
1. A játékok nekem tökéletesen futnak, egyszer sem kezdett el akadozni egy sem. Angry Birds, vadászós meg egyéb játékokat nyomatok rajta de minden megy szépen
2. Igazából igen az miatt nem ajánlanám, de mivel egy komoly telefon ezért fiatalabb is megjelenhet vele természetesen. Egyébként én sem vagyok 19 éves létemre egy komoly ember de mégis ilyenem van. :) Szóval nem ezen fog múlni. :K
3. A zenék nem rosszak egyáltalán, csak nekem egy Nokia X3 vagy N73 me után meglepő volt a képessége. De természetesen azok zenére specializálódtak. C6-ot hallottam már, igazából össz-visz a hangszóró hangerején van a különbség, a C6-é kicsit hangosabb, de zenét úgysem azon hallgatsz szerintem. :) Fülesen pedig jó, én pl napi 2-3 órát hallgatok zenét rajta és kellemes így is.
4. Belassulás alapjáraton nincs, ha egy nagyon nagy oldalt kell megjeleníteni, amin sok a kép és beillesztett cucc ott lehet 1-2 másodperces késés, de engem ez sem nagyon zavar, mert nem egy idegesítő dolog. A gyorsaságával megvagyok elégedve. :K
5. Képernyővédőt még nem néztem, hogy lehet-e változtatni mert nem használom, alapjáraton megy nálam a teló, ha nem használom elsötétül és kész. De szerintem lehet, mivel az alapja a Galaxy 3-as csak a hibák javítva vannak és gyorsabb.

Örülök ha segíthettem és remélem mindenre kaptál választ, ha lenne egyéb kérdésed, nyugodtan tedd fel. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.