Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mr-ecomin


mr-ecomin
csendes tag

Jóféle :)) Gratula a telefonhoz :)

''Az, hogy nem hoztál nekem sütit, bunkó, tirpák dolog volt!...''

(#2) oregremete03


oregremete03
csendes tag

Köszönöm :R
Egy hosszabb leírásra készülök részletesen, remélem tetszeni fog mindenkinek. :)

(#3) oregremete03


oregremete03
csendes tag

Elméletileg elkészült a kis mű, képek hamarosan mellékelve. :K

(#4) Samus


Samus
addikt

Vicces úgy olvasni egy tesztet, főleg úgy, hogy a végén a cikkíró mindenkinek ajánlja, ehhez képest az aláírásodban sürgősen eladó. Persze, tudom, hogy az újdonságra éhezel, így megvolt, jó volt, de más kell szöveg jön, de akkor is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) oregremete03 válasza Samus (#4) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Tudom, hogy ez van. :D
Mindig más próbálok, eddig nem tudom megszámolni mennyi telefon volt nálam, volt amikor heti 2x változott a mobilom.
De eddig egyikről sem írtam semmit. Majd ezentúl írok a cuccokról ha netán tettszik az írásom. :)
De most mondjuk lejjebb adom a mobilt, jelenleg csak egy kis alap telót akarok és majd nyáron még szerzek be valami szaftos kis készüléket. :P

Egyébként a sürgős csak azért sürgős mert hátha valaki gyorsabban megveszi egyébként nagyon is elvagyok vele. :K

(#6) Samus válasza oregremete03 (#5) üzenetére


Samus
addikt

Képet igazán pakolhatnál felfelé, azt szeretik a népek :)
És bár nem olvastam végig, de egész jónak tűnik. Biztos vannak benne fogalmazási hibák (a sajátom Word-ben írtam, majd foxban, mikor folytattam, még mindig találtam hibát, mikor megjelent, mégis küldték a hibajavításokat, szóval ez elkerülhetetlen), de ha kiegészíted képekkel, a rövidsége ellenére egész kellemes lehet. Igen, ez dicséret volt :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) oregremete03 válasza Samus (#6) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Köszönöm
Képek holnap kerülnek fel, csak már most lámpafénynél nem akarok fényképezgetni mert úgy a legjobb a kép ha természetes fénynél készül :)

(#8) oregremete03


oregremete03
csendes tag

Pár kép került fel a szöveghez, a legfelsőn kívül én csináltam mindet.
Ha kell akkor a kiegészítőkről is készíthetek képeket de szerintem itt a telefonon van a hangsúly. :)

Remélem megfelel mindenkinek, helyesírási hibát pedig nem igazán találtam benne de ha akadna akkor nyugodtan riasszatok. :R

A vélemények pedig jöhetnek nyugodtan hozzászólásba akár a telefonról vagy akár az írásomról. (De vegyétek figyelembe, hogy ez az első ilyen irkám.) :C

[ Szerkesztve ]

(#9) nagy.balynt


nagy.balynt
csendes tag

Szia! Lenne pár kérdésem (lehet, ez dönti el, milyen telót veszek.)
1.: a játékok, pl a Fruit Ninja hogy futnak rajta?
2.: gyerekeknek csak a kinézete miatt nem ajánlod?
3.:a zenék nagyon-nagyon rosszak, vagy arra jók, hogy napi max 1 órát hallgassam (már az is elég ha a C6-os szintjét hozzá, mert az se egy ász benne)?
4.: olvastam hogy időről időre képes belassulni. Ez igaz?
5.: a képenyővédőt lehet változtatni pl: arra, ami a Galaxy 3-ban van?( a sötétítős üveges)
Bocs, hogy ennyi kérdés volt, de hát nem mindegy, hogy milyet veszek... :DD
És amúgy szerintem nagyon jól sikeredett :)

[ Szerkesztve ]

eladó C6-00 gyári fóliával, egy év garanciával, 45 ezerért. érd.: nagy.balynt@gmail.com

(#10) oregremete03 válasza nagy.balynt (#9) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Bocsi, hogy csak most írok de nem néztem előbb sajna... :F
Köszönöm, örülök, hogy neked is tettszik.
Akkor szépen sorjában válaszolok.
1. A játékok nekem tökéletesen futnak, egyszer sem kezdett el akadozni egy sem. Angry Birds, vadászós meg egyéb játékokat nyomatok rajta de minden megy szépen
2. Igazából igen az miatt nem ajánlanám, de mivel egy komoly telefon ezért fiatalabb is megjelenhet vele természetesen. Egyébként én sem vagyok 19 éves létemre egy komoly ember de mégis ilyenem van. :) Szóval nem ezen fog múlni. :K
3. A zenék nem rosszak egyáltalán, csak nekem egy Nokia X3 vagy N73 me után meglepő volt a képessége. De természetesen azok zenére specializálódtak. C6-ot hallottam már, igazából össz-visz a hangszóró hangerején van a különbség, a C6-é kicsit hangosabb, de zenét úgysem azon hallgatsz szerintem. :) Fülesen pedig jó, én pl napi 2-3 órát hallgatok zenét rajta és kellemes így is.
4. Belassulás alapjáraton nincs, ha egy nagyon nagy oldalt kell megjeleníteni, amin sok a kép és beillesztett cucc ott lehet 1-2 másodperces késés, de engem ez sem nagyon zavar, mert nem egy idegesítő dolog. A gyorsaságával megvagyok elégedve. :K
5. Képernyővédőt még nem néztem, hogy lehet-e változtatni mert nem használom, alapjáraton megy nálam a teló, ha nem használom elsötétül és kész. De szerintem lehet, mivel az alapja a Galaxy 3-as csak a hibák javítva vannak és gyorsabb.

Örülök ha segíthettem és remélem mindenre kaptál választ, ha lenne egyéb kérdésed, nyugodtan tedd fel. :R

(#11) nokiaguru16


nokiaguru16
csendes tag

A készülék viszi a 3D-s játékokat mint pl nova,avatar stb?????

(#12) oregremete03


oregremete03
csendes tag

Elméletileg viszi igen. Vadászós játékkal játszottam is, elég sokat. :K

(#13) mynames


mynames
senior tag

Szia!

Autós tartó és esetleg töltő jár hozzá?

Üdv!

(#14) oregremete03 válasza mynames (#13) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Az alap csomagban nincsenek benne ezek.

(#15) mynames válasza oregremete03 (#14) üzenetére


mynames
senior tag

Nagyon köszönöm a gyors választ!! :R

(#16) spiritex


spiritex
veterán

Gratula a cikkhez és a telefonhoz!
Nekem is ilyen telóm van, ezért lenne egy észrevételem és egy nagy problémám, kérdésem:

Először is reagálnék ezen soraidra, és megvédeném ezt a kis tuti telót.
"Ha már viszont egy zenére tervezett telefonhoz mérjük a zenei tudását akkor sajnos igencsak lebőghet.. ... A hangzása elég jó de saját hangszínszabályzót nem készíthetünk, csak a meglévő gyáriból választhatunk. ... Nálam a különbség nagy, egy zene kedvelőnek lehet, hogy nem a legalkalmasabb választás ez az okos telefon."

Azt kell mondanom, hogy, mint zeneimádó, és sok zenét hallgató valaki én is nagyot csalódtam ebben a telefonban, amikor először meghallgattam a hangját olyan zenékkel, amiket már sokat hallgattam egy Nokia zenemobillal. De milyen telefont is vettünk??? Hát Androidos-at!!! Tehát utánanéztem és 10 perc múlva már fenn volt a világ legjobb zenelejátszó programja a telómon, a PowerAmp! Egy darabig használható ingyen, de ha valaki kipróbálja az összes szolgáltatását amire képes, nem fogja sajnálni rá az 1200 ft-ot. Tehát térjünk vissza erre a progira: olyan szinten be tudtam vele állítani az equalizer-t, amin felül még a Tone gombbal plussz magasat és mélyet és is rá lehet adni a hangzásra, hogy túlzás nélkül mondhatom, hogy most már sokkal szebben szól, mint a korábbi etalonnak számító Nokiám. El kell fordítani a telót fekvő állásba, amikor is egyszerre látható az összes frekvencia, és már lehet is álíltgatni. Nekem egy SONY MDR-EX70-es fülbe dugható fülesem van, ami nagyon jó basszusokat eredményez, hozzá állítottam be az equalizert. Úgy szeretem, ha a legmagasabb frekvencia érték teljesen fent van, majd a többi fokozatosan csökken, a két középső értékig, amik a 0 szint alatt vannak 2 mm-el, ahonnan újra felfelé indulnak a mélyek, majd a legmélyebb csúszka alja a 0 pont vonalában van. A Tone gombon belül feltekertem a magasakat a maximumra, a mélyeket pedig lent hagytam 0-n, persze ez fülestől függ. Mindenesetre újjászülettek a hangok ezen a telón evvel a fantasztikus lejátszóval, érdemes kipróbálni!!!

És akkor jöjjön a problémám:
Akinek ilyen Galaxy 551-ese van, kérem segítsen, hogy el lehet-e érni, és ha igen akkor hogyan, hogy a kihúzható billentyűzeten ha y-t nyomok akkor z-t írjon, ha pedig z-t nyomok akkor meg y-t? Erre nem figyeltem, hogy ez a teló sajnos nem qwertz-es, hanem qwerty-s. A virtuális billentyűzeten el lehet érni, hogy felcserélje a két betűt, és a z átkerült a t mellé, az y meg le az x mellé, de a kihúzhatón nincs semmiféle beállítási lehetőség arra, hogy más legyen a karakterkiosztás...
Tehát hogy érthető legyek, én a z betű fenti, t melletti pozícióját szoktam meg az asztali pc-m magyar billentyűzetén, ezért jó lenne ha a fenti y gomb z-t írna, a lenti z pedig y-t.
Az fontos még, hogy az ékezetes karakterekre egyáltalán nem tartok igényt, tehát ha ez az ára annak, hogy a z fent legyen, nekem az is jó!
Köszi előre is!
spiritex

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#17) oregremete03 válasza spiritex (#16) üzenetére


oregremete03
csendes tag

Igen ebben nagyon is igazad van, később rájöttem, hogy szedhettem volna le legalább a teszthez egyet, de annyi már nem volt fent a kobakban... :B
Jelenleg Nokiám van, méghozzá az említett kis zeneszerkezet, viszont csak hamar vissza akarok térni egy Android csodára, méghozzá egy Sony Ericsson Xperia Mini pro-val, vagy egy HTC Desire személyében, ez majd kiderül, hogy melyiket sikerül megvennem.

A problémádra viszont nem tudok megoldást, én gyorsan megszoktam hogy felcserélődött a z és y, nem volt vele bajom, ugyanolyan gyorsan tudtam írni vele. De lehet, hogy valahogy megoldható. Elvégre az Android nem az akadályoktól híres. :K

És természetesen köszönöm a hozzászólást. :R

[ Szerkesztve ]

(#18) Cshokooo


Cshokooo
újonc

Nekem nagyon tetszik ez a telefon és ilyenre vágyok.. Hogyha minden jól megy akkor karácsonyra meg is kapom. De gyerek vagyok és ha megkapnm leírom én is mit tapasztaltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.