Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) <NewL> válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

hat ez olyan mint egy trabant meg egy kozepkategoris vagy felso,kocsi. mindkettovel el tudsz a-bol b-be jutni...de azert nem tok mindegy,ugye

vagy ha neked igen,akkor felesleges volt pl ennek a hirnek a topicjaba is irni sztem

50ezer? na ne nevettes,mit adnak mar ennyi penzert? egy netbook jovel e felett van es abban semmi draga-jobb kijelzo van.
mirol beszelsz 50K jezus ereje...bemesz a boltba 1 heti kajat veszel 1 szemelynek az kozel 10ezer (vettem tegnap pl tojast 40ft/db kicsit ideges lettek)

iphone draga hat tenyleg nem olcso aki nem telefonal,smsezik vagy netezik rajta de ha bemesz a t mobilhoz havi 5 ezresert olyan csomagban megkapod ami erdemes hasznalni is ki is lehet hasznalni - ha tenyleg telefonkent hasznalja az ember

egyebkent varhato megjelenese kicsit korabban lesz sztem,sot azt is olvastam ,h a nexus kijott az apple azon ugykodik ,h meg nyar elott kiadja az u iPhonet.
nagyon sok mindenre feny fog derulni jan 26an

egyebkent az orangenak jol tudom ,h valami koze van a vodafonehoz? lehet ,h az islate a voda kinalataban lesz hasonloan mint a dell netbookok. egyebkent egy ilyet csak mobilnettel lenne jol hasznalni,ha jol kezelheto felvalthatna sok embernek a hordozhato cuccot ugymint netbook,notebook,ebook

ha de szinte biztos ,h a szovegbevitel ilyen jo lesz,meg jobb mert nagyobb felulet szval mint iphonenon akkor miert ne lenne eletszeru,hasznalhato egy ilyen cucc.

ezt a postot semmi gorcsoles nelkul irtam meg szifonomrol:)

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.