Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

kicsit feszültnek látszik,mintha Steve Jobs egy sörétes puskát dugott volna a seggébe :DD

There's an app for that

(#2) bmwk1200s válasza <NewL> (#1) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nem hiszem, hogy azt dugott volna! Akkor már inkább iVibrite-t, vagy iSelfdestruction-t! ;] :DDD

Semmit sem írok alá!

(#3) Ren Hoek válasza bmwk1200s (#2) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Vagy az iMakk-ját :DD Az rosszabb :DD

Amúgy miért olyan nagy hype ez a Apple tábla nem értem. Biztos jó drága lesz... Pedig egy ilyen cuccnak maximum 40-50 rugónak kéne lennie. Mondjuk az nem mostanában lesz sajna :(

(#4) Typhoon47 válasza Ren Hoek (#3) üzenetére


Typhoon47
őstag

nem lesz olcsó az bisztosz, de furdal már rendesen a kiváncsiság : )

"Education is important but big biceps are importanter"

(#5) peugeotmate válasza Ren Hoek (#3) üzenetére


peugeotmate
őstag

A szifon drágább mint 50k hallod! :D

meg

(#6) Pantal válasza peugeotmate (#5) üzenetére


Pantal
senior tag

"40-50 rugónak kéne lennie"

Ő arra gondolt, hogy annyinak kéne lennie... más kérdés, hogy valószínűleg jóval több lesz ;]

(#7) Latency


Latency
senior tag

Gyanítom egy gombbal sikerült melléütni: "Frabce Telecom".

(#8) Ren Hoek válasza peugeotmate (#5) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen épp ez a baj, hogy iphone is atom drága... Az ős öreg Blacberrymen, amit 8000 Ft-ért vettem használtan, mindent meg tudok csinálni amit az ájfónon tennék (szigorúan csak: QWERTY-n gépelés, MSN, email olvasás írás, PDF olvasó, .doc .xls olvasó google docs-al, Google Maps cella alapján) médialejátszani meg van más. Máshogy is megvalósítható, ittvan pl a kínai Blackberry storm klón, Android OS-el, ami azért nem szar... 25K-ért. Szóval nagy lehúzás ez az egész okostelefon biznisz. Remélem kínaiak jól megszorongatják a gyártók tökeit, és nem szállnak el az árakkal akkor.

A lényeg, hogy egy internettábla mondjuk atom procival, multitouch-al 40-50K lenne az egészséges. (ahogy egy ebook olvasóért is kb ennyit adnék nyugodt szívvel) Ennyiért röhögve megvenném. Ahogy a harmatgyenge atomos nettopoknak is kb ilyen áron kéne menniük.

Félő hogy Apple táblája meg horror áron lesz...

[ Szerkesztve ]

(#9) Atti0925 válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


Atti0925
tag

Majd kijönnek a hasonló termékek más gyártótól is,jóval olcsóbban(bár most is vannak már,csak 150e kezdődnek),remélem.Persze ez majd függ attól is,h mennyire lesz kapós a Apple cucca.

Realme Narzo 30 5G

(#10) <NewL> válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

hat ez olyan mint egy trabant meg egy kozepkategoris vagy felso,kocsi. mindkettovel el tudsz a-bol b-be jutni...de azert nem tok mindegy,ugye

vagy ha neked igen,akkor felesleges volt pl ennek a hirnek a topicjaba is irni sztem

50ezer? na ne nevettes,mit adnak mar ennyi penzert? egy netbook jovel e felett van es abban semmi draga-jobb kijelzo van.
mirol beszelsz 50K jezus ereje...bemesz a boltba 1 heti kajat veszel 1 szemelynek az kozel 10ezer (vettem tegnap pl tojast 40ft/db kicsit ideges lettek)

iphone draga hat tenyleg nem olcso aki nem telefonal,smsezik vagy netezik rajta de ha bemesz a t mobilhoz havi 5 ezresert olyan csomagban megkapod ami erdemes hasznalni is ki is lehet hasznalni - ha tenyleg telefonkent hasznalja az ember

egyebkent varhato megjelenese kicsit korabban lesz sztem,sot azt is olvastam ,h a nexus kijott az apple azon ugykodik ,h meg nyar elott kiadja az u iPhonet.
nagyon sok mindenre feny fog derulni jan 26an

egyebkent az orangenak jol tudom ,h valami koze van a vodafonehoz? lehet ,h az islate a voda kinalataban lesz hasonloan mint a dell netbookok. egyebkent egy ilyet csak mobilnettel lenne jol hasznalni,ha jol kezelheto felvalthatna sok embernek a hordozhato cuccot ugymint netbook,notebook,ebook

ha de szinte biztos ,h a szovegbevitel ilyen jo lesz,meg jobb mert nagyobb felulet szval mint iphonenon akkor miert ne lenne eletszeru,hasznalhato egy ilyen cucc.

ezt a postot semmi gorcsoles nelkul irtam meg szifonomrol:)

There's an app for that

(#11) vehement69


vehement69
senior tag

valószínűleg 1000 dollár környéke lesz, de az se biztos. szerintem térjünk vissza erre jan. 27-én, addig felesleges előre is fikázni ;)

I am cancer in your bones

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

egyebkent miert kell begyepesedett magyar fejjel vilagszinten gondolkozni? nem is magyar ceg,elsosorvan es ahogy tobb grafikon mutatja nem ez a villamgyorsan fejlodo gazdag osztaly a celkozonseg. amerikaba van peenz.

nem olcso ez teny,vagy nem lesz az de mihez kepest. lehet azt se tudta sok ember az itteni kommentekbol ,h kinek miert micsaljak ezeket. de a lenyeg kiknek. mondjuk ezt meg senki nem tudja,aki tudta es el akarta mondani mar egy sem el:D
na m1 jol csinalja az apple,azt sem tudom ,h milyen lesz es itt talalgatok en is es erdekel,jobban mint egy olyan cucc amirol mar a megjelenese elott fel evvel mindent tudtam. (pl a nokia e72,mindent lehetett rola tudni tenyleg mar honapokkal elotte,sok ember vart vart es amikor megjelent mar kozel sem olyan cuccban gondolkozott vagy mar a kutyat sem erdekelte)

There's an app for that

(#13) majom2


majom2
senior tag

nekem ezzel csak az a bajom, h a kezdetektől fogva nehezen látom h mire is lehetne ezt használni. könyvet olvasni, netezni, játszani az iphone-on is tudok. oké, a szép nagy kijelző nagyon jó, de ha annyira ez kell akkor megveszem a legolcsóbb macbookot (valószínűleg nem sokkal drágábban) és sokkal jobban járok...
na majd SJ megmondja miért nem fogok tudni ezután enélkül élni :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Atti0925 válasza majom2 (#13) üzenetére


Atti0925
tag

Én csak magamból kiindulva:nekem kicsi a felbontás a telón a nethez,viszont nem kell billentyűzet,mert szinte csak tömegközlekedésen használnám(majd 4 óra naponta),és kényelmetlen lenne.Nézegettem már hasonlókat(archos,viliv,haleron),de még ezeknek is horror áruk van(gondolom az Apple is megkéri majd),így marad a várakozás a jobb árak reményében.

Realme Narzo 30 5G

(#15) tsii_H


tsii_H
tag

:DDD

(#16) Ren Hoek válasza <NewL> (#12) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nem értem mit nem lehet azon érteni, hogy nekem 50-60 rugót ér meg egy ilyen. Ahogy egy szaros telefonért sem fizetek 20-30 ezernél többet, úgy egy ilyenért sem fogok. Vannak alternatív megoldások, és lesznek is, amiket nagyon szépen ki lehet használni.

Apple terméket mindig durván túlárazottak voltak magyar szemmel, és az is fog maradni. Amíg itt élünk, addig magyar fejjel fogok gondolkozni.

(#17) Typhoon47 válasza tsii_H (#15) üzenetére


Typhoon47
őstag

n1...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#18) madarasz92 válasza Ren Hoek (#16) üzenetére


madarasz92
őstag

Jól van nem kell mégrgesnek lenni..
Talán Német fejel nem lennél mérges vagy amerikai fejel..

(#19) Ren Hoek válasza madarasz92 (#18) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nemvagyok mérges, max lefejelek valakit :DDD

(#20) geri| válasza tsii_H (#15) üzenetére


geri|
aktív tag

:P

LiveStrong

(#21) <NewL>


<NewL>
addikt

100.000 dollárt kínál a Valleymag oldala annak, aki biztos információkkal tud szolgálni az Apple tábla rendszerével kapcsolatban.
- 10.000 dollárt adnak a "hiteles képekért",
- 20.000 dollárt fizetnek a hiteles videóért,
- 50.000 dollárt kaphat az, aki elküldi nekik az Apple tábla fotóját Steve Jobs kezében,
- 100.000 dollárt kaphat az, aki lehetővé teszi nekik, hogy 1 órát játszhassanak vele.

[link]

nem semmi :D
a kommenteket is érdemes elolvasni:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#22) <NewL> válasza <NewL> (#21) üzenetére


<NewL>
addikt

Ahogyan az várható is volt, az Apple nem hagyta ennyiben a dolgot és a következő levélben utasította a Valleymag-ot a "verseny" visszavonására. Részlet a levélből:

[link]

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#23) Csibcsala


Csibcsala
tag

Az olyan mint az O2?

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.