Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szép ez a teló, jó kijelzővel.

(#2) #19708160


#19708160
törölt tag

nem rossz

(#3) hurrikan


hurrikan
addikt

Nem értem a cikk lényegét, vagyis inkább hogy mirefel ez a címe. a 2X is ugyanilyen felbontású videót csinált már.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4) keIdor


keIdor
titán

Az 1080p videó miért is újdonság? :F Szerintem nagyon ronda a telefon.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) aladab


aladab
tag

Semmi komoly ujdonsag, de nagyon jol nez ki..

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#6) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) rankesz válasza keIdor (#4) üzenetére


rankesz
veterán

Az meg a másik hogy inkább SGS a 720p-s 12 megabites felvételével, mint a 2x szutyvadék 1080p-je

(#8) keIdor válasza rankesz (#7) üzenetére


keIdor
titán

Így van, egyetértek. Meg egyébként is inkább Samsung, mint LG.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Szerintem kinézetre egyszerű, de jóképű. :)
A többit meg majd teszt után.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) hurrikan válasza rankesz (#7) üzenetére


hurrikan
addikt

Hát ha olyan lesz a Full HD -je mint a 2X nek, meg olyan marha megbízható lesz szoftveresen és hardveresen akkor ez is egycsillagossá lesz árukeresőn hamar. Nézzétek csak meg a 2X értékeléseit. Több vele a gond mint amennyi a jó benne.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11) janes74


janes74
senior tag

Odaadnám érte a 2X-emet. :K

(#12) jooker82 válasza hurrikan (#10) üzenetére


jooker82
nagyúr

És,ha olyan jó lesz mint a 3D?? Nem értem mért pont azt az egy viszonylag sikertelen telefont kell felhozni?? Ha megnézed a Blacket,meg a 3D-t,azoknak nincs sok gondja.....tehát tud az LG telefont gyártani,csak a 2x ,2.2-es rendszerét nem tudták rendesen összehangolni a tegrával....És ez nembiztos,h csak az LG hibája....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#13) hurrikan válasza jooker82 (#12) üzenetére


hurrikan
addikt

Hát a 3D-ről sem olvasok túl jókat, uygan azokkal az instabilitási hibákkal küzd mint a 2X, a kijelző meg max parasztvakítás, volt nálam 3hetet. Szemfájdításra jó semi másra.
3D
ugyanúgy 2csillagos mint a 2X és ugyanazokat a hibákat írják, ezek szerint nem vagyok egyedül a véleményemmel. Blacket nem ismerem... meg itt sincs róla vélemény.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#14) jooker82 válasza hurrikan (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

Engem aztán az ilyen jellegű felmérés egyáltalán nem tud se meggyőzni,se eltántoritani.... Itt a mobilarenán,a saját topicjába kell beleolvasni... és onnan már egyértelműbb választ kapunk,h megfelelő e a telefon...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) hurrikan válasza jooker82 (#14) üzenetére


hurrikan
addikt

Fórum perzse meggyőző. de azért csak illyesztő ez is....
Csak piszkálja az ember fantáziáját hogy miért értékeli a fele felhasználó úgy le. Érdekes, Samsungot, Nokiákat, Motorolákat, SE-ket, nem értékelik le ugyanezen az oldalon. Miért pont az LG-t nyomnák le.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#16) hurrikan válasza jooker82 (#14) üzenetére


hurrikan
addikt

Fórum perzse meggyőző. de azért csak illyesztő ez is....
Csak piszkálja az ember fantáziáját hogy miért értékeli a fele felhasználó úgy le. Érdekes, Samsungot, Nokiákat, Motorolákat, SE-ket, nem értékelik le ugyanezen az oldalon. Miért pont az LG-t nyomnák le.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#17) Xaels válasza jooker82 (#12) üzenetére


Xaels
félisten

".tehát tud az LG telefont gyártani,csak a 2x ,2.2-es rendszerét nem tudták rendesen összehangolni a tegrával....És ez nembiztos,h csak az LG hibája...." - Akkor kié? Talán az Nvidia vagy a Google mondta az LG-nek, hogy jó lesz neked a 2.2 is amikor már a küszöbön állt a konkurencia az újabb rendszerrel szerelt készülékeivel, arról nem beszélve, hogy még mindig sehol a gyári 2.3-as frissítés.

Az LG megmutatta, hogy hiába van mögötte elég sok fejlesztés és technika, de ők maguk nem képesek a rendelkezésükre álló technológiákból kihozni a maximumot. Szerintem jobban járnának ha maradnának csak beszállítók a mobil piacon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) keIdor válasza Xaels (#17) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek. Ráadásul a Design se az erősségük, szerintem a piac észre se venné az LG eltűnését.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Szép letisztult külső, amiben a LG mindig is jobb volt a Samunál, de számomra teljesen érdektelen, tök felesleges "extra" az 1080p-s felbontású video. Ez sem az én telefonom...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#20) jooker82 válasza Xaels (#17) üzenetére


jooker82
nagyúr

"Szerintem jobban járnának ha maradnának csak beszállítók a mobil piacon." Ezt szerintem te se gondoltad komolyan..... :N
amúgy nekem 2x van fél év alatt egy fagyás és ennyi a gond amit feltudok hozni....
Ha jól tudom neked is volt és te pont rosszat fogtál ki,mint jópáran....Megértem,h ezután nehéz jót irni a gyártóról....De ha olvasgattál a topivba,nem egy nokiás,samsungos,v htc-s jött a topicba,h soha többé nokiát stb..kétszer cserélték meg stb....
Visszatérve,az árukereső értékeléshez....Az LG-t alapból szeretik lehúzni és nem tudni ki miért tette,....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21) keIdor válasza jooker82 (#20) üzenetére


keIdor
titán

"Az LG-t alapból szeretik lehúzni és nem tudni ki miért tette,...."

lol

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) BloodRay válasza hurrikan (#13) üzenetére


BloodRay
veterán

Te aztán tuti nagyon ismered az Optimus 3D-t látszik... :W
Nekem speciel volt 2X-em(valóban voltak rendesen bugjai akkoriban, ezek mondjuk mára javítva lettek tudtommal) és van 3D-m is. 2X valóban problémás szoftverrel lett kiadva, tény.
A 3D szoftvere viszont számításba véve, hogy 2.2 majdhogynem tökéletes szerintem. Pedig nem egy androidos telefont használtam...
Launcher pro-val(gyári felület nem jön be) gyors és atomstabil. Ami mondjuk sok Samsungról nem mondható pl el...
Havonta egyszer szoktam újraindítani(akkor sem azért mert belassulna) és elég kemény felhasználás mellett is egyetlen egy apróbb bugot találtam csak benne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) keIdor válasza BloodRay (#22) üzenetére


keIdor
titán

A Samsung Galaxy S II az ellenfele, ha megnézem az árakat, az stabil, ha nem stabilabb... már csak a rendes szoftver miatt is. Nem tudom milyen más Samsung-okra gondolsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) BloodRay válasza keIdor (#23) üzenetére


BloodRay
veterán

Hogy lehet valami stabilabb a stabilnál? :DDD :W
Azért hülyeségeket bemagyarázni nem kellene.
Aláírom, hogy neked(sokaknak) jobban bejön az SII, de ettől még nem lesz szar az Optimus 3D sem...
Én is használtam mindkettőt és számomra meg a Samsung keltett gagyibb benyomást.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25) jooker82 válasza keIdor (#21) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezt arrafel irtam,h lehet nem is használták még az adott telefont és beraktak egy minuszt.... az LG maradjon a mikróknál. alapon....sajnos sok ilyen van itt a fórumon is....lol

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) jooker82 válasza BloodRay (#24) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hagyd rá.... ezeknek úgyse lehet bemagyarázni....csak egyet hajtanak....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27) BloodRay válasza jooker82 (#26) üzenetére


BloodRay
veterán

Én nem akarok senkinek semmit bemagyarázni, csak bosszant ha hülyeségeket írnak. :)
Speciel elismerem ha egy telefon jó és nem fikázok rutinból, megszokásból, hogy:
"Fújj, basszus de csak 2.2 van rajta! De szar má!...."
Kb ez megy folyamatosan, holott ezzel az "ótvar, gagyi, elavult szoftverrel" is a leggyorsabbak között van a telefon.
De én kérek bocsánatot lassan, hogy nem a Samsung újabb f@sműanyag néptelefonja van nálam, pedig még Bélának a szomszéd péknek is olyanja van, miért nem értem meg, hogy csak az a tökéletes, árja okostelefon??... :W :U

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#28) Xaels válasza jooker82 (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Volt LG-m. Egy KM900 Arena. Sajnálatos módon a szoftveres része hulladék volt és nem csak nekem, hanem elég sokaknak itt a fórumon is. Beégett a kijelző elég rendesen, nem tudtál hívást fogadni, mert a kapacitív gombokat nem érzékelte, zene hallgatás közben úgy elkezdett laggolni, hogy factory reset kellett, szám léptetés után ment a lejátszás csak 1 hangot nem hallottál stb... Összesítve ha jó lett volna a szoftver, akkor egy nagyon jó telefon lett volna. Sok memória és bővíthető, kiváló hangzás(már ha nem kúrta fel az agyát az embernek, hogy 2-3 számonként be kellett lépni és újra elindítani a lejátszót), első osztályú burkolat és összeszerelés, használható kamera.

És teljesen komolyan gondolom, hogy feleslegesek mint mobilgyártó cég a piacra. A rendelkezésükre álló erőforrásokból sokkal, de sokkal többet lehetne kihozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) keIdor válasza BloodRay (#24) üzenetére


keIdor
titán

Igen, mondjuk, hogy egyszer sem fagy, vagy lassul le.

jooker82: Én is így látom ezt veletek LG fanokkal. Mit én, mi.
#27: A másik nagy műanyaggyártó az LG, bezzeg az jó, mi? :DDD Mellesleg nem azért szar, mert 2.2 van kiírva, hanem azért, mert érezhetően rosszabb az optimalizáció a többi konkurenciához képest. HTC-t vagy Samsungot, SE-t nem láttam laggolni még 2011-ben, míg LG-t igen. Ha 2.2-vel ugyanolyan lenne, mint más 2.3-at nem lenne ennyi negatív visszajelzés.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) jooker82 válasza Xaels (#28) üzenetére


jooker82
nagyúr

Volt nekem is arenám és tudom,h sokaknak volt vele baja,de nekem az is tökéletesen működött ...Egy évig volt nálam....De az S-class eleve egy bukott platform volt....utána nem is erőltették sokáig.... Viszont,ha megnézed az akkor megjelent Samsung Jetet,melynek platformja leutánozta az S-classt..,az még bukottabb ügy volt....még több hibával....
Csak a Samsung időben lépett és hamar áttértek az androidra.....Az LG meg még pepecselt egy két S-classos telefont.....ezért maradtak le.....
De pl a gt540 ,az one....mind jó telefonok.....én is használtam több hónapig meg ismerősi körben is van több darab ...és sose panaszkodnak rá...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31) jooker82 válasza keIdor (#29) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak annyi különbséggel,h mi nem megyünk HTC-s meg Samsungos topicocba élénkiteni az LG-s forgalmat,hanem az adott topicba beszélgetünk róla.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) BloodRay válasza keIdor (#29) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért nem tudom ki a márkafan?...
Volt a kezedben Optimus 3D?? Mert ha szerinted az ugyan olyan minőségű műanyagból van mint az S2.... Innentől kezdve pedig nagyon hitelesek számomra a sebességbeli tapasztalataid.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#33) keIdor válasza Xaels (#28) üzenetére


keIdor
titán

"És teljesen komolyan gondolom, hogy feleslegesek mint mobilgyártó cég a piacra. A rendelkezésükre álló erőforrásokból sokkal, de sokkal többet lehetne kihozni."

Egyébként ezt mutatják az eladások is. MA-n idén még nem láttam olyan hírt, hogy az LG Mobile-nál megy a szekér. Épp ellenkezőleg, veszteséges és rengeteg a negatív visszajelzés.

jooker82: Ez akkor lenne igaz, ha ez egy LG telefon topikja lenne, de nem az. Ez egy LG-s hír, amihez mindenki leírhatja a maga véleményét, akár tetszik a fanoknak, akár nem. Ugyanez megy Apple, Samsung meg más híreknél is.
2X, 3D meg Black topikba nem is járok.

BloodRay: Volt, beszéltük is 1-2 hónapja, de látom nem maradt meg akkor. Egyébként meg mindkettő ugyanolyan szar, én nem is mondtam, hogy a Samsungé jobb. Te véded már megint a telefonod, nem én. Sebesség meg igen is harmatos, de amíg 100-ból 99 embernek itt ugyanaz a véleménye, mint nekem, akkor szerintem nem én vagyok a hülye. :U

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) Xaels válasza jooker82 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Az S-Class nem volt rossz szvsz. Volt benne fantázia és használható is volt, de egy raktárnyi rovarirtó is kevés lett volna a bugok kiirtásához.

A GT540-ben is volt fantázia, de azért tegyük hozzá, hogy a rezisztív kijelzője amikor megjelent félig már vicc kategória volt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) BloodRay válasza keIdor (#33) üzenetére


BloodRay
veterán

Tudod mikor harmatos a sebesség? Egyedül a gyári LG felület alatt. Máshol nem.
Gyári felülettel pedig én az S2-től sem estem hanyatt.
Negatív tapasztalatokat meg érdekes módon én nem hallottam még az Optimus 3D-ről tulajoktól, pedig nem egy van az ismerősi körben...
Én nem mondom, hogy tökéletes, de hogy miért jó neked ha "látatlanba"(egy próba nem egyenértékű a napi használattal) sz@rozod...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) jooker82 válasza keIdor (#33) üzenetére


jooker82
nagyúr

csak te pl alapból úgy jösz be ide,h utálod az LG-t...úgy pedig nem nehéz rossz képét mutatni a gyártónak.... Természetesen,csak a rossz telefonokat emeled ki.... A jó dolgok felett pedig elsiklasz.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#37) keIdor válasza jooker82 (#36) üzenetére


keIdor
titán

2010-ben írtam jót az LG-ről, szóval ez nem igaz. A GT540 meg a One tetszett is.
Ezekről az idei, felső kategóriásokról nem tudok jót mondani, sajnálom. Maximum annyit, hogy a Black és a 3D kinézete szép és rendes szoftverrel jó lenne mindkettő. A 3D-ben lehetne több fém, mert drága, de mindegy, nem ragozom tovább, mert más gyártókra is el lehet mondani ugyanezt. Egyszerűen nagy volt a szájuk, első kétmagos, első 3D-s telefon, első Dual-Channel és bukás lett belőle, mert a legfontosabbat, a szoftvert elrontották a kapkodás miatt, a 3D-s tartalom is kevés szerintem. Egyedül ami jól sikerült, az a Nova kijelző a Black-ben, mert az tényleg jó lett, jobb is az AMOLED-nél, az előtt le a kalappal.
Gyártót meg se nem szeretek, se nem utálok, akkor is csak a pénzemre hajt, ha istenítem, tehát semmi értelme kapitalista céghez érzelmeket fűzni. Az, hogy az idei évük nem sikeres pedig tény, én csak a véleményemet írom le.

Szerk.: Az meg gusztustalan (de ugyanezt írtam a Motorolánál tavaly) hogy tavasszal már ígérgetik a 2.3-at és a mai napig nincs. Eltelt fél év. A hitegetés nem szép dolog, de végső soron magukkal szúrnak ki, ez látszik az eladásokon. De még egyszer mondom, tavaly az SE, Motorola se volt különb, de ez a kettő legalább tanult belőle, LG-nél az igyekezetet se látom.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) jooker82 válasza keIdor (#37) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez,igy már korrektebb hozzáállás....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39) Brutális eb válasza jooker82 (#12) üzenetére


Brutális eb
addikt

A 3d a 3d-n kivűl egy tucat telefon.... ;]

A jó öreg kf750 az igen készülék volt.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#40) Gadgetfun válasza Xaels (#28) üzenetére


Gadgetfun
tag

Érdekes, nekem is volt Lg Arénám és a fél év alatt amíg megvolt, tökéletesen működött. Semmi loggolást, beégést nem tapasztaltam, a zene lejátszás meg minden flottul működött, a kamerája a legjobb volt amivel telefonban azóta is találkoztam, a kijelzője meg tűéles, csak mostanában sikerült más gyártónak is hasonlót előállítania. Az anyaghasználat és összeszerelés is kiváló, öröm volt kézbe venni... csak két dolog volt ami miatt gyorsan eladtam, az egyik a csigalassú hulladék böngészője és a kijelző gyenge fényereje. Nyáron a napsütésben egyszerűen semmi nem látszott a rajta, nem hogy halványan, de az égvilágon semmi, mindig be kellett mennem egy kapualjba vagy valami árnyékba, ha látni akartam mit is csinálok rajta.

[ Szerkesztve ]

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.