Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bahama


Bahama
aktív tag

Jól hangzik! Hasznos lehet egyeseknek.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2) ttower


ttower
aktív tag

kell újra és újra áttérdelni amikor egy-egy -> kell újra és újra áttördelni amikor egy-egy
szerintem ez akart lenni de lehet tévedek. bár még sosem hallottam áttérdelésről :B

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#3) opera11


opera11
tag

A mini révén a technikai háttere régóta adott, szóval én csak azon csodálkozok, hogy ennyit vártak vele, egyébként asztali böngészőben sem lenne rossz ilyen beállítás, no nem a 1-2MB-es neteknél, de az 56k modemeseknek piszokul gyorsulna a böngészés.

Vicces aláírás helye

(#4) Keem1


Keem1
addikt

Az Opera Mini első használatakor kellemesen csalódtam, és ez megismétlődött minden verzió eljövetelekor. Én osztom a filozófiájukat. Egy Opera Minivel megjelenített hagyományos weboldal összehasonlíthatatlan élmény a wappal szemben. Csodálkozom, hogy ez a technológia még életképes.

Elnézve az eddig elért eredményeket, szerintem ez ismét egy igen jelentős szolgáltatás lehet, tuti kelendő lesz.

(#5) Depression


Depression
veterán

Kíváncsi vagyok rá.
Vajon mikortól lesz elérhető?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.