Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Már badára is van Opera Mini.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Én az Opera mobile 11-et használom.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3) anulu


anulu
félisten

Symbianon az eddigiek akkora hulladékok voltak, hogy tévedésből sem fogom felrakni ezt! (N8)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) csab2


csab2
veterán

WP-re is jöhetne már!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5) hati


hati
addikt

Nem sok hasznos újdonság van benne.

(#6) Mt5


Mt5
tag

letöltve

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#7) pikszel válasza wertigo1984 (#2) üzenetére


pikszel
őstag

Jó tudni.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#8) Воланд válasza csab2 (#4) üzenetére


Воланд
titán

wp7-re biztos, hogy nem lesz. (nem, a custom rom nem szamit.)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Bici válasza pikszel (#7) üzenetére


Bici
félisten

:DDD

(#8) woland_y2k Miért ne lenne? Operáék azt nyilatkozták úgy másfél éve, hogy lesz, ha úgy döntenek, hogy megéri.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Hagyományos telefonon kb. használhatatlan, próbáltam. Symbianon nincs tapasztalat, de ha jól tudom, ott se remekel. Inkább WP-re jönne már, lenne létjogosultsága, én biztos ezt használnám... :U

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#11) Bici válasza Tomy Yayo (#10) üzenetére


Bici
félisten

Én a 4.2-est hazsnálom egy kártyásan 10ezer Ft-os alcatel buta telefonnal és teljesen jól műxik, csak az T-Mobil EDGE-hiánya miatt lassú. Ahol van EDGE, ott elfogadható.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12) Воланд válasza Bici (#9) üzenetére


Воланд
titán

mert csak ie9 alapu bongeszot lehet fejleszteni wp7-re, azert.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Bici válasza Воланд (#12) üzenetére


Bici
félisten

Ez volt az almánál is. Nem lehet más böngészőt futtatni...
De aztán "kiderült", hogy az Opera Mini nem teljes értékű böngésző, mert nem renderel a telefonon, csak megjelenít. És így mégis bekerülhetett az AppStore-ba.
Elképzelhetőnek tartom, hogy emiatt az MS is beengedi a boltjába. Főleg ha a fácsebúk tényleg megveszi a Zopeát és télleg WP lesz a fészbók telefonon.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én E71-en (Symbian) használtam az Opera minit és teljesen rendben volt. Az Opera mobile viszont nem. Az gondolom régebbi telefonokra készült anno.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Воланд válasza Bici (#13) üzenetére


Воланд
titán

mindjart itt a wp8, ha eddig nem foglalkoztak a wp-vel (de, foglalkoztak, csak nem beszelnek rola), akkor most mar nem fogjak magukat torni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Bici válasza Воланд (#15) üzenetére


Bici
félisten

Jaaaa, értem már, hogy mire gondolsz. :D Leesett.
Azt én is elképzelhetőnek tartom, hogy a WP 7-es verziójára már nem lesz opera, de a 8-asban igen. Én hosszútávon értettem a leírtakat verziótól függetlenül. :K
SZVSZ, butaság lenne kihagyni az Opera turbo adta kisebb adatforgalmat és nagyobb sebességet, ha minden más platform tudja. Kivéve, ha a MS is előrukkol valami hasonlóval.

(#17) woland_y2k: félreértettelek, azt hittem, te is általában beszélsz a WP-ről.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#17) Воланд válasza Bici (#16) üzenetére


Воланд
titán

[link] ;)

"SZVSZ, butaság lenne kihagyni az Opera turbo adta kisebb adatforgalmat és nagyobb sebességet, ha minden más platform tudja. Kivéve, ha a MS is előrukkol valami hasonlóval."

elmeletileg ez benne lesz a wp8 - ie 10 parosban alapbol.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) ollie válasza leslieke (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konkrétan a hetes verzióról van szó.

***

(#19) Tomy Yayo válasza Bici (#11) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Érintős az a butatelefon? Úgy lehet, hogy nem olyan gáz. Én egy gomboson használtam, és felvágtam volna az ereimet, mire sikerült belépnem gmailre :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#20) wertigo1984 válasza pikszel (#7) üzenetére


wertigo1984
őstag

Letöltöttem ezt is, tökéletes.

(#3) anulu: én N97-en és 6710 Navin használom a mobile és mini verziót, gyorsabb mint a gyári böngésző.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21) Bici válasza Tomy Yayo (#19) üzenetére


Bici
félisten

Nem érintős. Ő az: T-Mobile Vairy Text

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) gabor94


gabor94
tag

Örülnék neki ha végre WP7-re is megérkezne :)

(#23) leslieke válasza ollie (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom, de frissítésként jöhet a 7-es badára is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) buktagt540


buktagt540
senior tag

Androidon még belassított net mellett is villámgyors.Tökéletes!

(#25) meroly


meroly
veterán

Háááát teljes képernyős szerkesztésben nem működik az automatikus ugrás.... :(
Bug no1 :DDD

Impossible is nothing

(#26) Binczet


Binczet
aktív tag

Pár napja elromlott a winmo-s telefonom, azon is opera minit használtam, talán a 6-osat... Most elővettem a k750-et, ezen is az opera minit használom, igaz, csak a 4-eset; az 5-ös elég lassú, a hatosat meg nem is engedi telepíteni. Furcsa volt először, hogy nem lehet több ablakot nyitni. :-D
Ha lesz új telefonom, biztos az első teendőim között lesz a mini letöltése. Gyors, keveset fogyaszt...

(#27) kezdő


kezdő
senior tag

Hát igen, nekem is az Opera Mini hiánya az egyik legfájóbb a WP-ban. (kicsi adatcsomagom van, Androidal elég volt, WP felfalja)

Mondjuk lassan itt a WP8 :)

(#28) Polarstar válasza anulu (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pedig én azt vettem észre, hogy a N8-on a mini jobban muzsikált pár alkalommal, mint a nagy opera.

Fura.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) Fkris


Fkris
őstag

WP-re már javaslatot is tettek több ezren a MS oldalán, szóval kitudja, lehet hogy nemsoká jön...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#30) blash válasza Tomy Yayo (#10) üzenetére


blash
tag

nokia 6650d-n (s60 v3.2, csak gsm billentyuzet) hasznalom mar joideje a minit, kar hogy a mobile-hoz nincs eleg ram ebben a telefonban

nem szenvedes, hogy nem a kijelezo tapicskolasaval lehet navigalni, egesz jol mukodik a 2-es (page up), 8-as (page down) es oldalra a 4+6-os gombokkal. bar tetszene, ha a hangero szabalyzo gombokkal is lehetne le-felgorgetni

a hozzaszolas potyogese persze remalom, de ez a telefon keves gombja miatt az...

gejmel is aranylag jol hasznalhato, s inkabb az alap html feluletet hasznalom mint a szerintunk mobilra optimalizaltat

[ Szerkesztve ]

(#31) pcnet


pcnet
addikt

Az új verziókban nagyobb a sorköz. Lehet valahogy csökkenteni, hogy több sor férjen ki és ne kelljen annyit görgetni?
Ha jönne WP7-re, már raknám is Tangót a telefonomra. Már minden általam használt alkalmazás elkészül(t) WP7-re, csak az Opera Mini hiányzik. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#32) Tyren


Tyren
aktív tag

A Nokia Store-ban én még mindig a 6.5-üst látom S^3-ra :O
Miért?

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#33) meroly válasza Tyren (#32) üzenetére


meroly
veterán

m.opera.com és már alapból a 7-es tölthető.

Impossible is nothing

(#34) gyulank


gyulank
addikt

Erre lehet ezt, vagy más Widgetet telepíteni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#35) blash válasza gyulank (#34) üzenetére


blash
tag

Nem lehet. Csak az asztali böngésző támogatja a widgetet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.