Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) Peat;)


Peat;)
veterán

Azért általánosságban hihetetlen gagyizás megy aranyáron, nem nem az akksi, nem nem a motor, hanem maga a fizikai kialakítás úgy tré ahogy van.

Gyakorlatilag a régi belső égésű motoros autók fizikai megjelenésétől nem bírnak elszakadni kellő mértékben, pláne a suv mánia miatt gondolom. Amikor a motortér nagyobb mint az utastér lassan és a csomagtér egy régi corsa szintjén van. Ugyanezt a hülye vonalat követik a legtöbben, nem merik elhagyni és itt is ezt érzem, hogy egy benzineshez képest funkcionalitásban az elektromosság nyűgjei/előnyei mellé egy fizikai vitathatatlan hátrányt is adnak szinte dupla áron.

Szerintem nonszensz hogy hybrid autók sokszor praktikusabbak mint ezek az elektromos kacatok, oké kisebb az akksi értem, de basszus kicsit komplikáltabb a meghajtás..

Sosem voltam volkswagenes de az id3-ról legalább érződik hogy valóban szintet lépett, praktikus, jó a csomagtér, akkora a motorháztető amekkora kell. Remélem ezek a modellek fognak elterjedni, ami úgy tudom az olcsóbb verziójával árban sem több mint ez a tesztelt remek modell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.