Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

"de a Microsoft először a Windows Phone 8 rendszerben tette azt elérhetővé"

nem, hanem a 7.5-ben. a fuggetlen omnia w-ben pedig mar alapbol van internetmegosztas.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) legiaap válasza Воланд (#1) üzenetére


legiaap
nagyúr

És mi van a sima Omniával?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) Воланд válasza legiaap (#2) üzenetére


Воланд
titán

egy-ket szolgaltato asszem beletette, de a samu nem adta ki az osszesre. most sem lesz ez maskent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) RaveForce válasza Воланд (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

énis néztem nagy szemekkel.... most akkor ez a hír...áááá nem kommentálom inkább...csak mki jobban jár ha törlik minél előbb... :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) legiaap válasza Воланд (#3) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valahogy az az érzésem, egész addig sza..ik bele a Samu a WP-be, míg nem fog beindulni. Amint beindul na akkor nagy erőkkel jön ide azt majd dönti a rekordokat. Ez a hozzáállás annyira nem szimpatikus.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) RaveForce válasza legiaap (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

ha úgynézzük, annyit csinál wp fronton,h hozza a kötelezőt, sőt ellentétben a többi csúcs wp-vel, itt (Ativ-S) van lehetőség akksi és memkártya cserére is, plusz a kiváló premium szervíz szolgáltatás itt is él, annyi, h nincs saját navi, meg 4-5modell 4-5 színben, a nokiánál, meg NANÁ, hogy van, más esélyük sincs a kitörésre...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) ESP23


ESP23
senior tag

Nekem ez a kedvenc részem: "Az átdolgozott kezelőfelülettel és képernyőzárral érkező szoftvercsomag piaci premierjének időpontja továbbra sem ismert."

Egy kicsit idegesítő hogy az égvilágon semmilyen időpont, és információ nincs a frissítésről.

(#8) legiaap válasza RaveForce (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt nem nevezném kötelezőnek, hogy lemásolja a Galaxy S3-at azt nesze nektek vigyétek.
Hol van a támogatottság?
Nokiához képest elbújhat. A Samsungnál még a HTC is többet ad.
Ha komolyan venné, akkor azt csinálná, mint a Nokia, hogy magához csalogassa a vevőket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9) kcsa válasza ESP23 (#7) üzenetére


kcsa
veterán

nekem is ez fáj... a MS féle kommunikáció nagyon gáz.

(#10) slyy02


slyy02
csendes tag

ez szerintem sem hír, az Optimusom már majdnem egy éve tudott internet megosztást... már a mangoban volt tavaly április vagy májusban...

[ Szerkesztve ]

(#11) RaveForce válasza legiaap (#8) üzenetére


RaveForce
veterán

Azt nem nevezném kötelezőnek, hogy lemásolja a Galaxy S3-at azt nesze nektek vigyétek.
attól,h ilyen jó lett az SIII, még a kötelezőt hozzák, sőt!

Hol van a támogatottság?
Nokiához képest elbújhat. A Samsungnál még a HTC is többet ad.

mire gondolsz? szervíztámogatottságban pl, a nokia bújhat el, jó alaposan :P a szoftver mint tudjuk kb egyszerre lesz elérhető mindenkinek, legalábbis ez volt az alapkoncepció.

Ha komolyan venné, akkor azt csinálná, mint a Nokia, hogy magához csalogassa a vevőket.
igazából egész egyszerűen nem szorul rá a samsung, vígan megél így is :) viszont ha "azt csinálná, mint a Nokia, hogy magához csalogassa a vevőket.", akkor félő, h olyan mint nokia, már nem sokáig lenne...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) shaddam


shaddam
aktív tag

A htc 7 mozartom is tudja ezt a gigaficsőrt. Androidon meg annyi ideje alap hogy nem is értem

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#13) legiaap válasza RaveForce (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

A Microsoft szoftveren kívül, amit mindenki megkap létezik ám gyártó által kiadott szoftver is. Na itt pl. a Nokia jól teljesít és jönnek Nokiás szoftverek is és nem kell attól félni, hogy a támogatottság megszűnik.
Folyamat csiszolgatja a kamera szoftvereit, térkép szoftvereit is, soroljam még?
Ehhez képest hol van a Samsung.
Androidon bezzeg tolja a dolgokat, csak itt lusta és hanyagolja. De amin írtam amint látja, hogy nagyon erős lesz a WP egyből jön ide azt támad gőzerővel. Ez nekem kicsit olyan benyomást kelt, mintha mindig annak a csapatnak szurkolnék, aki éppen nyerésre áll.
Ez nem szimpatikus nekem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) Vadmeggy válasza legiaap (#8) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Gondolom nem éri meg nekik wp8ra koncentrálni, amíg az android hozza a pénzt. A HTC-nek meg minden kis bevételt meg kell becsülniük, amilyen szarul állnak. A nokia pedig csak erre fejleszt.
Az LG-vel mi a helyzet? Az optimus 7 elég jól sikerült anno.
A sony esélytelen az xbox miatt, de ha a kínai gyártók jó wp8as telefonokat csinálnak, talán meglátja a többi gyártó is a potenciált.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Lumia 800-am is tudja ezt.

Asszem mindenféleképpen!

(#16) Воланд válasza Vadmeggy (#14) üzenetére


Воланд
titán

lg kihatralt a wp vonalbol, olyan szinten, h meg a 7.8-at sem adja ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) RaveForce válasza legiaap (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

igen, a plusz szoftverekre kitértem az első hsz-emben, kvázi muszáj tolnia a nokiának ezt, különben...

Ez nekem kicsit olyan benyomást kelt, mintha mindig annak a csapatnak szurkolnék, aki éppen nyerésre áll.
Ez nem szimpatikus nekem.

fene tudja, nyílván mérlegelik mire érdemes költeni, most az androidra, hegyekben áll a pénz a samsungnál, de mégse szórhatják ész nélkül, a garázsban elvileg most nagyban hegesztik a tizent, nyílván az is elég sokba kerül... egyébként én agyalok egy Ativ-S beszerzésén majd, és nálam az ilyen szoftveres extrák mint a nokia navi, nemsokat vet a latba, 7.5 ösön is navigont használtam, best navi stuff sztem :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Juveman


Juveman
tag

Ezt én sem értem,Nokián már rég van internet megosztás,de ahogy látom máson is.

(#19) Gusztáv válasza Воланд (#16) üzenetére


Gusztáv
addikt

Erről volt valami hivataos bejelentés is, mert én eddig csak olyan LG supportos hozzászólást olvastam, hogy még nem tudják mikor jön ki a frissítés. Nekem is Optimus 7 van, nem is rossz telefon (leszámítva a trágya kamerát), de ha nem lesz 7.8, akkor én le is cserélem egy WP8-as készülékre. WP7 vonalon messze a Samsungokkal volt eddig a legtöbb probléma.

Laci

(#20) savoo válasza Vadmeggy (#14) üzenetére


savoo
addikt

Olyan jól sikerült az Optimus 7, hogy sorra hal be az összes. :P

(#21) kcsa válasza savoo (#20) üzenetére


kcsa
veterán

Melyik mikor hol? :) Elsők között vettem, kb. egy éve adtam el, a visszagomb kezdett elkopni, más baja nem nagyon volt.

(#22) blade zte


blade zte
őstag

:W Azta de nagy hír. Ha a 7.8-ban lesz ilyen funkció, akkor nem lenne könyebb úgy elmondani?

Oppo find 7 astro black

(#23) aram01


aram01
nagyúr

az a keret :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) kcsa válasza blade zte (#22) üzenetére


kcsa
veterán

te is csak write-only módban fórumozol ugye?

(#25) Воланд válasza Gusztáv (#19) üzenetére


Воланд
titán

volt valami supportos valasz, azt meg nem cafolta az lg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) negyedes válasza blade zte (#22) üzenetére


negyedes
addikt

7.5ben is volt mar. cask a gyartok nem engedejeztek.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27) aram01 válasza negyedes (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

de miért nem?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) zsírsámán válasza blade zte (#22) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Jajj de jó téged itt is látni! Üdvözlünk! :C

(#29) savoo válasza kcsa (#21) üzenetére


savoo
addikt

Itt a fórumon is sokan panaszkodtak, és külföldi fórumokon is.

(#30) negyedes válasza aram01 (#27) üzenetére


negyedes
addikt

kerdezd a samu kepviseletett. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#31) aram01 válasza negyedes (#30) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem hiába,sz@rnának rám :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) wozzy válasza legiaap (#13) üzenetére


wozzy
tag

[link]
Mégis ezt a videot megnézve, eszembe se jutna a Nokia sztárolt csúcsmodelljét választani...

[ Szerkesztve ]

(#33) zsírsámán válasza wozzy (#32) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Linkeld be mégegyszer, mert nem jött össze.

(#34) kcsa válasza savoo (#29) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor még időben pattintottam el ezek szerint :)

(#35) vinibali válasza legiaap (#8) üzenetére


vinibali
őstag

Samsungnak ez csak másodcsónak, látszik hogy izomból a Galaxy szériára koncentrálnak...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#36) hericstamas


hericstamas
tag

Nekem március óta van egy ilyenem. Imádom. Kb. a 40. telefonom az elmúlt 19 évből.
Hotspot Internetmegosztás, allshare meg csomó finomság kezdetek óta van benne gyárilag. A Nokia szép lassan kezdte utolérni és meghaladni ezt a készüléket.
De ez a hír így nettó hülyeség.
Ja és itt is megkérdezném hátha, tud valaki ennek a készüléknek a nem aktivált NFC chipjéről valamit?

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#37) zsírsámán válasza hericstamas (#36) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Miért? Van benne?

(#38) kcsa válasza zsírsámán (#37) üzenetére


kcsa
veterán

Google találat van rá (mire nincs...) de konkrétum nem sok. Szerintem nincs benne.

(#39) hericstamas válasza kcsa (#38) üzenetére


hericstamas
tag

Mikor jöttek a hírek wp 8 ügyben erősen hittem benne, hogy erre a telefonra is jó lesz, pl értelmet nyer az nfc. De majd meglátjuk.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#40) HTC vagyok


HTC vagyok
csendes tag

Amúgy ezek a Winpho-nos telók csak azért nem kapják meg a WP 8-át, hogy vedd meg az újabbat? Mondjuk nincs sok változás a verziók között, a WP 7.8 is megkapja az átméretezhető csempéket. Vagy nem így van?

(#41) Воланд válasza HTC vagyok (#40) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem csak azert nem kapjak meg. es de, sok valtozas van a verziok kozott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) kcsa válasza hericstamas (#39) üzenetére


kcsa
veterán

Szoftveres támogatás van, még low-end Lumia 610-esből is van NFC változat. Ezért gondolom hogy OmniaW-ben nincs NFC hardver - ráadásul a fém hátlap is erősen valószínűtlenné teszi az NFC kérdést.

(#43) hericstamas válasza kcsa (#42) üzenetére


hericstamas
tag

Csak hátulja közepe műanyag. :-)
Egyébként én sem hiszek benne. Mindenesetre érdekes, hogy ez a kérdés a neten még jóval a wp8 beharagozása előtt felvetődött. Akkor még senki nem tudta mi az az nfc.
A 7.8-at pedig még nem láttam ezen a készüléken, kíváncsian várom mit tesz bele konkrétan az ms és talán a samsung pluszban.
Mellesleg az egyik első olyan telefon lesz amire kijön szerintem. A 7.5 tango is erre jött ki szinte először.
A samsung nem nagyon szokott várni az ms időpontjaira. Pl. A wp 8.0-s telójukat is ők mutatták be először, még az első ms tájékoztató előtt. Szóval lehet mondani, hogy hanyagolja az ms-t, de azért ez a félgőz is sok mondjuk az htc-hez képest.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#44) kcsa válasza hericstamas (#43) üzenetére


kcsa
veterán

Samsung pluszban hozzátenni? :DDD semmit.

(#45) hericstamas válasza kcsa (#44) üzenetére


hericstamas
tag

Pl. 7.5-nél amit pluszban beletett, már a megjelenéskor a konkurenciát megelőzve:
- Csengés, rezgés külön kapcsolható.
- Allshare
- Wifi hotspot funkció
- Spec samsung szoftverek

Ami kapásból eszembe jut, szóval majd most meglátjuk.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#46) kcsa válasza hericstamas (#45) üzenetére


kcsa
veterán

7.5-el megjelent a tethering még az LG optimusnál is, tehát ez így ebben a formában nem igaz. Allshare egy DLNA kliens, LG-nél is volt. (azért említem LG-t, mert gen1-es ős-WP készülék, szinte nullának nevezhető LG támogatással)

Samsung szoftverek közül pár jelentősebbet említenél? Bevallom egyet sem ismerek, nem volt WP samsungom.

(#47) hericstamas válasza kcsa (#46) üzenetére


hericstamas
tag

Na én meg az LGt nem ismerem. :)
A samsung piacteréről:
Videocall, chaton, now, tango, photostudio, funshot, mini diary, photogram, meg szótárak.

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#48) kcsa válasza hericstamas (#47) üzenetére


kcsa
veterán

Pont ezt szerettem volna kihozni ebből a dologból. Ha akarsz csodálkozni, nézz be a nokia store-jába egyszer, ott látsz csudát. Nem 4-5 (6) szoftver van ott, mint Samsung és LG esetében, hanem több tíz. Navi ugye, ingyenes és fizetős minőséginek mondható játékok, meg mindenféle tool. Ezt hívom én támogatásnak, nem amit a Samsung és LG művelnek (LG ki is szállt ugye). :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.