Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumos14


rumos14
nagyúr

a dpreview szerint 390g az új gép és 400 volt az előző.
mivel csak 30k különbség van a két verzió közt, nem kérdés h érdemesebb az újat venni.

(#2) Daywalker válasza rumos14 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Ah cselesek, mivel az olympus oldalán megadják a váz tömegét és a váz+akku+kártya tömegét is. Innen az eltérés...a korábbi cikkben nálunk utóbbi adat volt feltüntetve, azt onnan néztem, míg az újnál az olympus oldalát. Javítottam, thx! :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) 80hun


80hun
addikt

Kívánatos lett a kicsike. :DD

(#4) asdf_ válasza rumos14 (#1) üzenetére


asdf_
veterán

Ezen a héten még 60k az a 30k. Utána viszont kérdés, hogy mi lesz, kipörgetik teljesen, vagy ha nem is ennyivel, de olcsóbban marad még egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#5) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Ha marad az E-M10 pénzvisszatérítősdi akció és az új még ezen belül lenyomja a régi árát (mondjuk -20k és boldog lennék), én inkább azt venném. Ebből nekem leginkább a 4K timelaps hiányozna. Meg tetszik az új gombkiosztás.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) arn


arn
félisten

Franko lett, kene :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Gyönyörű gépezet, bár én maradi, DSLR fanboy vagyok. Ha egyszer lesz annyi fölösleges, elkölthető vagyonom, akkor beújítok rá. :DDD

gölmétcsül ©

(#8) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Fura ez a váz :U

[ Szerkesztve ]

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#9) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon tetszik!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) Dilikutya válasza Ricardo128 (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én még maradibb vagyok, nekem a tudás számít, a külső dizájn teljesen lényegtelen egy fényképzőnél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) athomi


athomi
veterán

Az én szememnek ezek a nagy tárcsák kissé kellemetlenek ezen a gépen.

Ez viszont baromi hasznos funkciónak tűnik: "a kereső használata közben, a kijelzőt megérintve jelölhetjük ki az élességállítás helyét." :K

(#5) MittuDomain: Kétlem hogy lemegy az ára, inkább szépen eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#12) asdf_ válasza athomi (#11) üzenetére


asdf_
veterán

Az én szememnek ezek a nagy tárcsák kissé kellemetlenek ezen a gépen.

A szemednek tok mindegy kene, hogy legyen, hogy milyen, a kezednek a lenyeg. Az elod volt nalam par napig, annak a sokkal laposabb tekeroje nekem kenyelmetlennek tunt, latatlanban is bevallalnam ezt az uj, nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

(#13) athomi válasza asdf_ (#12) üzenetére


athomi
veterán

Hát ez olyan hogy az enyémnek meg nem tűnt kényelmetlennek. :P

[ Szerkesztve ]

(#14) jeni


jeni
félisten

Szia

Ez a vaku felejtős ennyiért?

Az eredeti aksi az BSL50 típusként van megadva de vissza keresve az E-PL7-be is jó és BSL5 -ként van feltüntetve. Szándékosan vagy azért teljesítményben eltérhetnek még ha fizikailag bele megy?

(#15) jeni


jeni
félisten

Hello
Ilyet érdemes feltenni a gépre.
Véd és biztosabb. Jól csúszik az új ezen a GGS üvegen.
Aki rendelne és tud akkor +1 érdekelne tartalékban.

(#16) jeni


jeni
félisten

lehet,hogy bekrepált a wifi egység a szinte új 10MK II vázban? képtelenség csatlakoztatni bármely mobilt a gépre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.