Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doncortio


doncortio
senior tag

Nem hittem, hogy címlapos lesz, köszi Zsoccc! :R

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#2) nanorambo


nanorambo
őstag

Jó cikk lett. Én most a 8. fejezetnél tartok, de már vagy 3 hónapja nem mentem tovább mert elakadtam :). Bekapcsolod a játékot és a tv-ből szó szerint kiömlik a hangulat. Nagyon meg van csinálva. A grafika az fantasztikus, ez önmagában még nem mindig elég egy szép játékhoz (!), de amilyen tájakat bemutatnak vele... (sajnos néha leesik az FPS). A zenék is 10/10. A játékmenet kicsit unalmas, de összeségében nagyon jó kalandjáték. Valahogy nem vették észre a népek ezt a játékot.

(#3) havasa válasza doncortio (#1) üzenetére


havasa
aktív tag

Ez nagyon jó játék és az írás is jó.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#4) doncortio válasza havasa (#3) üzenetére


doncortio
senior tag

köszi! :R

nanorambo: hát én speciel framerateproblémákkal nem találkoztam (talán a festői táj elvonta a figyelmwm :P) és a játékmenetet se tartottam unalmasnak, mert sok és változatos ellent irthattam :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#5) ldave válasza doncortio (#1) üzenetére


ldave
félisten

Gratu a teszthez, leendő PS3-hoz nézegettem ezt a játékot én is, de a PS2-es Curse of Darkness annyire nem jött be akkoriban, a DS-es részek viszont nagyon tetszettek, kár hogy a leírásod alapján nem sok köze van azokhoz.
Talán ha majd látom valahol jó áron, akkor megnézem.

A Slime draws near! Command?

(#6) #08052480 válasza nanorambo (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Valahogy nem vették észre a népek ezt a játékot."

Bayonettával és God of Warral egy évben jött, nem meglepő :) Amúgy szerintem sem lett rossz, viszont kilenc pontot szvsz nem ér. A kevés ötlet hagyján (főleg ha valaki nem játszott még Colossussal vagy GoW-al annak sokkoló lesz helyenként), viszont feleslegesen hosszú lett (furcsállom is, hogy a cikkíró rövidnek tartotta), messze hosszabb mint bármi más a kategóriájában és ez nem feltétlenül dicséret. Gyakran borzasztó vontatott az egész, némi megvagdosás csak jót tett volna neki. Emellett hiányoltam a sztoriból a karaktereket és igazából annak a megvalósítását amit a fejezetek előtt beolvasnak. Abból konkrétan az jön le, hogy a főhős lelkileg és testileg és komoly változásokon megy át, holott a játékban ebből semmi nem jött le. Ráadásul néha játszhatatlanságig esett a frémrét és a platfromozás is helyenként nyögvenyelős lett (bár ezt betudtam a gow örökségének)

(#7) MasterMark


MasterMark
titán

"hejszín" ?????????

Switch Tax

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Szerintem is nagyon jó játék. Nemrég vettem újra elő, elég régóta befejezetlenül maradt.
Egyébként a II chaper után miért nem enged tovább. Számít hogy hány%-on csináltam meg a pályákat? Némelyikhez 28% van írva. Most nem tudom melyik pályánál jártam. Mindhez van írva valamennyi % .

(#9) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

jó írás.
de attól hogy volt már más játékban is kolosszus attól még nekem nem volt utánérzésem mert azért itt sikerült mégis úgy megoldani hogy csak a gigászi méretekben emlékeztessen a játék hasonló élményekhez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) doncortio válasza #08052480 (#6) üzenetére


doncortio
senior tag

Hát sajna én RPG-kel játszok asztali fronton és azokhoz képest rövid volt. Olyan 20-25 óra alatt vígan ki lehet pörgetni, nekem anno a GoW3 volt asszem 13 óra környékén. Ki is emeltem, hogy azért hosszabb kalandot nyújt, mint kategóriáján belül.

Kilenc pontot szerintem megér, ha a Darksiders is annyit kapott sok helyen.

toturi: kösz! Valamiért nekem az első titánnál "wazz, tiszta SotC" hangulatom volt, de jó értelemben :)

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#11) doncortio válasza Ateszzero (#8) üzenetére


doncortio
senior tag

Hm... hát én ilyet nem tapasztaltam és sajna meg se tudom nézni, mert szégyenszemre elcseréltem két frisebb játékra, hogy majd azokról is írok - utólag már bánom :(

Szeritem számít, mert nem véletlen 28%, talán nem aktiváltál valami kapcsolót ami vmi helyet nyit meg vagy bosst kellett volna alkalmaznod...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#12) Kvelstadt válasza doncortio (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jó persze én is levegő nélkül maradtam egy pillanatra mikor megláttam a második titánt és eszembe jutott a sotc. de az a látványvilág meg az a harc sikeresen új élményt és hangulatot adott még akkor is ha már találkoztam ekkora dögökkel. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) doncortio válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


doncortio
senior tag

Hát ez az :K Ezért is kapott 9 pontot

Titánok vannak a God of Warban is, de ott nem is kaptam szívfrászt Gaia-tól vagy Kronostól vagy akármelyiktől. Viszont baromi látványos volt amikor Hades és Poseidon rántogatta lefele őket az Olympusról :D

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#14) Kvelstadt válasza doncortio (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ne értsd félre a pont az korrekt szerintem.
nem maxos a játék de számomra mind élmény mind játék téren végre újra hozta a castlevania-tól elvártat. kivéve zeneileg. a sotn- zenéit nem űberelte de szerintem az nem is fogják sosem.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) #08052480 válasza doncortio (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

Egy rpg-hez képest perszehogy rövid - ezért is szokás a játékokat a kategóriájukon belül értékelni :) Tényleg nem kötekedésből mondnom, de tény, hogy ebben a műfajban ilyen hosszú kampány még egy nincs (vagy csak nagyon kevés és az is általában idegen játékelemek belekeverésével). Így kicsit furcsa pont a hosszára panaszkodni. Értem amit mondasz és nyilván bizonyos szempontból igazad is van, csak épp érdekesen jött le.
A pont meg nyilván szubjektív, nálam a Darksiders sem érne kilencet, sőt :)

[ Szerkesztve ]

(#16) doncortio válasza #08052480 (#15) üzenetére


doncortio
senior tag

Nálam talán még a Dante's Inferno is kilenc pont lenne így első ránézésre :DDD

Egyébként nem azt mondtam, hogy rövid, hanem azt, hogy tarthatott volna tovább is - nem mindegy, mert tudod az ember mindig próbálja elnyújtani a legjobb pillanatokat :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#19) #08052480 válasza doncortio (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

Első ránézésre elhiszem, az első pár óra büntetős és rohadt hangulatos belőle, utána szép lassan romlik a minőség, a utolsó boss előtti rész pedig olyan szintem szar, hogy el se csak pislogtam - főleg az erős kezdés után. De majd meglátod :D

(#20) ribizly


ribizly
veterán

Én tegnap ennek a cikknek az örömére bele is vágtam. Ha jól emlékszem, akkor a 4. szinten hagytam abba, de addig elég meggyőző volt. Egyetlen dolog zavar eszméletlenül (már az irányíthatóság néhány butaságától (nem oda ugrik, stb.) eltekintve), amikor meg kell keresni x db valamit, hogy kinyithass egy ajtót és a kameraállás okán nem veszem észre az egyiket, csak ha végigfutkorászom a szobákat teljes terjedelmükben és még ekkor is csak ilyen 8-20%-ban lesz kész a pálya. Amúgy 100% :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) sajtee


sajtee
senior tag

Gratula a teszthez. Még nem értem végig, de este majd elolvasom! :)

(#22) wikings2


wikings2
őstag

Pokoli jó játèk csak ajánlani tudom minden konzolosnak

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#23) Kvelstadt válasza wikings2 (#22) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mikor megláttam az elején a warg-ot ami ps1-en is az elős ellenfél volt a simphony-ba mondtam hát igen így kicsit látványosabb lett.. :)
nekem simán újrajátszható a játék.
egyetlen helyre nem vágyok vissza, a boszorkány babaházába. kurvajó fejtörő volt de melette mit leszoptam ott..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24) sajtee


sajtee
senior tag

Ha meglesz az új box, szerintem beszerzem. Már a kívánságlistámon volt, de valami mindig közbejött.

(#25) Expulso


Expulso
tag

grat! jó teszt lett.. bár én 9-et nem adnék a játéknak

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#26) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

hi.

nem tudtok esetleg valami link-et ahol le van írva magyarul a story magyarul?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#27) Šolaire


Šolaire
veterán

Én most játszom pc-n. Régóta szemeztem vele de eddig valahogy kimaradt. Eddig elvarázsolt.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.