Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Godefroy


Godefroy
senior tag

Üdv!

Az elejétol nyomtam a játékkal még bétában is amerikaii szerveren.

Az a baj nagyon "elkurvultak" a fejlesztok. :(((
Kezdetben vala ez a II. világháborúra (és azt megelözo) dolgokra kihegyezett játék.
Aztán ugye hogy pénzüknél legyenek elkezdtéka goldos tankok árulását (lást Löwe elsoként azt hiszem)

Szépen végigmentem a tech treen(azt ne is mondjam hányszor modositották, így honapok játéka veszti értelmét, mert nem is azona fán vana tank amit el akarsz érni, tankokat oda vissza sorolnak stb).

Annyi a sosem létezett "papir" tank vagy kisérleti stádiumban épült hogy teljesen értelmetlen játszani.
Mit érek én a "történelmi" tankjaimmal amikor a Pz. IV esemet összerakja egy francia tankkal amit a 80 as években is gyártottak?

Sajnos többszöri újrakezdés, klánosodás, haverok, komplett cég! :) bevonása a játékba (és nem mellesleg kb 60 000+ Ft elköltése után mert ugye felsöbb szinten semmit sem érsz prémium nélkül) megint meguntam.
Körülöttem már mindenki abbahagyta, igazából nekem is önkínzás kkategoria gurulni már, kb minden 4-5. csata nyerheto.

Sajnálom mert jó volt a hangulata a grafika és a hanghatás is. :W

ui: azt nem értem egyáltalán miért nem lehet külön választania a "fantázia" tankokat a történelmiektol?
Szivesen lenyomnék egy kurszki ütközetet (Prohorovka) de nem úgy hogy IS7 es jön szembe amit x évvel késöbb fejlesztettek i.
Legyen T34-76 vs Pz. IV! vagy párduc vagy tigris ami létezett akkor!

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.