Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

az a baj hogy nem ilyen a game mint a videóban, nem lehet így rodeózni, mert kilőnek a picsba :D

legalábbis aki újként kezdi annak nem ilyen vidám az élet :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) Bolobi válasza trufa12 (#1) üzenetére


Bolobi
tag

Ebben a videóban a fizika és graf. bemutatása volt a lényeg, nem az hogy így kell játszani :)
Hozzáteszem láttam már olyat aki egész csata alatt csak száguldozott :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#3) bertalanimre válasza Bolobi (#2) üzenetére


bertalanimre
tag

Lásd én az ELC-vel :D

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#4) HuMarc


HuMarc
addikt

Biztos kell a címbe az [Olvasói bemutató] felirat? Írjátok bele a cikk elejében, mert kicsit zavaró, és teljesen felesleges, hogy a cím így kétsoros.

(#5) predator00


predator00
tag

épp ma gondoltam rá, hogy újra nekiálljak :) csak félek, hogy hamar elmegy a kedvem tőle.... :U

(#6) Xmodule


Xmodule
őstag

Jó játék lenne ez a WoT, söt személy szerint már csak az egyetlen játék ami le tud/tudna kötni, de akkora mennyiségü idióta játszik ezzel a játékkal, hogy néha már majdnem elsírtam magam. A Match Maker is megérne még egy misét. Majd ha a tankok szintjének megvásárlását efi-hez (ez egy összetett érték, ami azt nézi mennyire vagy jó játékos) kötik, akkor visszanézek. De ilyet sosem fog csinálni a WG, mert az nekik nem lenne pénz, hogy a pénzes vérpistikék ne rohangálhassanak 9-10 es tankokkal full gold ammoval, de taktikai érzék=0. Söt sokszor taktika sem kellene csak a sültkrumplinál +1-el nagyobb IQ (bocsi minden sültkrumplitól). AFK játékosról, és azoktol akik direkt nekem rongyolnak, hogy aztán én fizessem a javitását meg nem is beszélek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) zoty0


zoty0
tag

Jó játék, teljesen igaz jómagam m5 stuart-tal szoktam randalírozni :)
Amúgy ha valakinek nem menne a játék még így sem arra is van megoldás szinte lelehet nullázni a grafikát, nem rég csináltam meg egy dell vostro 1540 -es laptopon is fut 20fps-sel :) (amiben egy integrált vga van , ami hulladék i3-xxx, harmadik generációs )

Xmodule:
Ismerős, engem "noob" játékhoz nem értő, le írni nem tudom menyire nulla csapatokba szokott betenni.
5 csatából 4 csatába olyan csapatba dob ami nulla. minden 3. csatát élem túl mert nem segítenek ha kel.... , ez a győzelem mutatóm is 50% alatt van emiatt ......

[ Szerkesztve ]

cs go

(#8) rudi


rudi
nagyúr

Lehet már van is, de szerintem jó lenne egy PH századot csinálni a játékban, akkor minden bizonnyal kevesebb "majmot" kellene megtűrni a csapatban. A szerkesztői gárdából daywalker nyomja elég intenzíven a tankos ipart, magam inkább 1:72-es plasztik modellben csinálom meg őket (ma kapta a sivatagira festett Bradley a lakkozást, a Challenger meg a rejtő festés második árnyalatát, illetve megrendeltem a következő nagy, vegyes adagot: Merkavát, tolólapos M60-at, PzH2000-et szállító Elefanttal meg egyéb jóságokat).

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Raysen623 válasza Xmodule (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Az efi-vel csak egybaj van: semmire nem jó, de még a valóságot sem tükrözi! Miért? Mert a játék statisztikát gyárt helyetted saját magadnak a "jól" megkonstruált matchmaking-el! Szándékosan van ez így megoldva, és sajnos igen erősen beleszól a játék a meccs végeredményébe. Alapesetben ez úgy történik, hogy beleszól menet közben a találati esélyeidbe!!!! Így fordul például elő, hogy én egy E-100-al amin 150mm-es ágyú van és alaphangon is 600-at sebez (de inkább 800-at!!!) simán lepattanok egy BatChat 25t hátuljáról, ahol ugye vékonyabb a páncél. Továbbá elsírom magamat amikor meglövök egy scout-ot és annyi kára lesz belőle, hogy leesik a lánctalp!!! :W Megalol nem?
Még egy info az efi-hez: múltkor 3-an mentünk szakaszba klántársak, a mi efi-nk volt kb 900-1000 körül, míg az ellenfélnél lévő másik szakaszban lévőké több volt mint 1200. Tehát papírforma szerint nekik kellett volna ronggyá lőni minket, ehelyett simán szétkúrtuk őket olyan Schwarceneggeresen :DD (remélem jól írtam a nevét)
Sajnos sok hiba van a játékban, és távolról sincs jól végiggondolva, de még mindig elég jó ahhoz hogy sokan játszanak vele! :DDD
Aki pedig gyorsan fel szokta magát húzni rajta, annak javaslom a hétvégi játék mellőzését! Szombat és Vasárnap csak és kizárólag este szabad játszani vagy kora reggel a szupernoob-ok miatt! :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

van ebbe M1 Abrams?.... netán T90?.... :C

öcsém tolja vele évek óta, de engem egyelőre nem hatott meg. hacsak nem a két fentebb említett gépek egyike megtalálható bennük... ami kizárt, mert ugyebár ez WW2-es tankokat tartalmaz. hm. kár

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) raff válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


raff
csendes tag

Ja persze abrams....
itt egy saját kis vidi
:C

Raff

(#12) - = Zk = - válasza raff (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aha, köszi
és itt most mit is kéne néznem egész pontosan? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) raff válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


raff
csendes tag

Hogy érted hogy mit kellene nézni?
katt a piros irásra...

Raff

(#14) HuMarc válasza raff (#13) üzenetére


HuMarc
addikt

Nálam kék ;] (MA!)

(#15) - = Zk = - válasza raff (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

u dont say? :DDD

am megnéztem a videót, de semmi olyat nem véltem felfedezni ami... bmit ami.. szóval érted?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) raff válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


raff
csendes tag

Nem tom mit akartok felfedezni ez csak egy kis izelitő vidi...
Ennyi.
üdv

Raff

(#17) ledgeri válasza rudi (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jönnék, de benéztem a regemet, és USA szerón játszadoztam sokat, mire kiderült, és nincs kedvem eu-n is végig menni free-mode-ban...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18) - = Zk = - válasza raff (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jjja, ízelítő vidi..
na akkor már értem (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) raff válasza rudi (#8) üzenetére


raff
csendes tag

rudi te az a rudi vagy akire én gondolok?

Raff

(#20) czubacsi válasza Xmodule (#6) üzenetére


czubacsi
csendes tag

Az efi azért sem mérvadó szerintem, mert ez csapatjáték.
Ha a csapatban csak 5 gyökér van, akkor már tuti a bukta. És általában dupla ennyi szokott lenni... :((

A kedvencem, hogy fogalmuk sincs mi a dolguk, heavy és med a bázist kempeli, a td meg rohan megdögleni.
El is ment a kedvem a tankoktól, most artyzom. Na hogy ezért milyen oltást kapok, azt inkább hagyjuk. Ja és a bázist se védi senki, nemhogy az artykat. Bezzeg, ha meglátnak valakit, egyből tűztámogatást kérnek.

Sajnos csak késő délután és hétvégén tudok játszani, a fenti eredménnyel.

[ Szerkesztve ]

https://kulcsrakeszpc.wixsite.com/home

(#21) petcsike válasza raff (#11) üzenetére


petcsike
tag

szia! ez milyen szinkron hozzá?:D elég jónak tűnik :D

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#22) bertalanimre


bertalanimre
tag

Skacok, pár szóban had védjem meg a játékot :)

A MatchMaking-et azért nem csinálják meg statisztikai alapon mert ha bennmaradsz a veled egyszintűekkel akkor soha a büdös életben nem fogsz fejlődni. Itt a fejlődés, hogy minél több noob-ot ölj és amikor elég jó vagy, már nem csak a noob-okat fogod darálni. Az meg, hogy valaki más szét szed téged mint Floppy a lábtörlőt.... nézőpont kérdése, hogy ki a noob tudjátok.

A másik a statisztika meg a lepattanás. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nagyon sok esetben vissza nézem a csatáimat, ha valami furcsaságot tapasztalok. Akkor visszanézem és 1/4 sebességgel nézem a kulcsmomentumot. És bizony, bizony, rájövök mindig, hogy csak rettenetesen nagy pech-em volt. Az ominózs eset, miszerint E100-as lövegével lepattanni a BatChat fenekéről a legritkább, de velem is megesett. Igaz, nekem az IS7-essel, de szintén a hátuljáról pattantam le. Visszanéztem a felvételt és láttam, hogy PONT ott találtam el, hogy olyan meredek a páncélja, hogy akármilyen vékony lehet neki, egyszerűen a beesési szög annyira alacsony volt, hogy bármilyen lövedék lepattant volna. Na jó, a HE lövedék az nem. Szóval a játék nagyon jól van ám fizikáját tekintve megcsinálva, csak túl sok a peches szitu. :)

Erről az alábbi videó tud a legjobban tanúskodni.

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#23) bertalanimre válasza bertalanimre (#22) üzenetére


bertalanimre
tag

Ja, és PH-s klánt ne csináljatok már mert simán csatlakoznék, de nem hagyom most ott a saját klánom. Inkább gyertek ti hozzánk :D Íme a toborzó videónk. Szerintem csillagos-ötöst érdemel.

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#24) HuMarc válasza bertalanimre (#23) üzenetére


HuMarc
addikt

;] Már van PH! klán :P

[ Szerkesztve ]

(#25) Bingisz válasza HuMarc (#24) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs. Feloszlott.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26) HuMarc válasza Bingisz (#25) üzenetére


HuMarc
addikt

:Y Tényleg! Mik nem nincsenek :(

(#27) #65675776 válasza Xmodule (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igazából nem is érdemes taktikára számítani egy olyan játékban, ahol a lelőtt lánctalp 6-8s után újranő.

(#28) raff válasza HuMarc (#24) üzenetére


raff
csendes tag

Ja már akartam irni hogy van PH klán...
Volt ismim benne,
Ha valakit érdekel ez a szinkron nekem megvan, szerencsére megtartottam, mert törölték a wotinfóról mert durva...
Üdv.

Raff

(#29) petcsike válasza bertalanimre (#23) üzenetére


petcsike
tag

de miért ilyen id***a nevet adtál a klánodnak?:D

[ Szerkesztve ]

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#30) petcsike válasza raff (#28) üzenetére


petcsike
tag

:R feltölthetnéd valahova :R

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#31) bertalanimre válasza petcsike (#29) üzenetére


bertalanimre
tag

Ugyan már. Egyedi ;)

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#32) Raysen623 válasza bertalanimre (#22) üzenetére


Raysen623
addikt

A gondolatmeneted a fizikáról akkor állna meg, ha az E-100 hasát éles szögből meglőve nem tudnád kigyújtani!!!! Itt a problémám. Pattanhat az E-100 a csit-csat seggéről, de akkor az enyém se gyulladjon ki a lepkefingtól ott, ahol a legvastagabb a páncél! :W Tehát ez nem fizika kérdése, mert a fizika így nem működik! Ha így működne, akkor a II. VH tank csatái nem úgy végződtek volna ahogyan...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#33) Bingisz válasza Raysen623 (#32) üzenetére


Bingisz
addikt

Az alja nem vastag. Ráadásul ott van a váltó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34) MongolZ


MongolZ
addikt

Tény, hogy főleg hétvégéken elég sok kezdő játékos van, viszont az esetek többségében lehet hozzájuk alkalmazkodni. Pl. ha nekiállunk egy jó pozíciót elfoglalni, viszont utánunk nem jön senki, inkább forduljunk vissza és engedjük át az ellenfélnek. Inkább foglaljanak el egy jó pozíciót, mint hogy pár tankot ilyen apróság miatt kilőjenek...
Efficiency nem jó, mert alig veszi figyelembe, hogy ha alacsony szintű tankkal játszik az ember. WN6 sokkal jobb összehasonlításnak.

#32 Raysen623: Ha jól emlékszem, akkor az E-100 alsó páncélja vékonyabb is és kisebb szöget is zár be a függőlegessel, innentől kezdve a normalizált páncélvastagság (nagyon leegyszerűsítve sin(beesési szög)*Lv) jóval kisebb. Ráadásul a lövedékek áthatolóképessége nem fix érték, hanem Gauss-eloszlás szerint változik (azaz pl. ha 250-et üt át, akkor átüthet 220-tól 280-ig, szerencse kérdése).

Egyébként én meg JT-vel pattantam már le T-50-ről... ez van.

[ Szerkesztve ]

(#35) #65675776 válasza Bingisz (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mihez képest. Ott is 60mm páncélzata volt. Ergo ha nem merőlegesen találod el, akkor sokkal vastagabb, mint a T-34 teknőjének a frontpáncélja.

(#36) Bingisz válasza #65675776 (#35) üzenetére


Bingisz
addikt

Na jó, de itt átlag 270mm páncélátütésről beszélünk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37) #65675776 válasza Bingisz (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

270mm merőleges becsapódás esetén 0m távolságból hengeres lövedéksüveggel. Onnantól kezdve, hogy ovigál mindez semmit sem jelent, mert minél nagyobb a becsapódási szög, annál nagyobb a lecsúszás esélye. Arra meg nem sok esély van valóságban, hogy egy hk alját 30°feletti szögben eltaláld. Érdekes egyébkéntz, hogy ugyan ezek a 270mm-es átütések néha egy sima KV ellen semmit nem érnek, mikor azokon sehol sem volt 110mm feletti páncélzat. Nem is szovjet hk-ra van félreegyensúlyozva az egész.

Hogy ismerősöm idézzem: mesetankok mesestatokkal. Emiatt bukó ez az egész játék. Még ami létezett a valóságban az is totál el van ferdítve a játékban. Csak azt nem tudom miért egy létező környezetbe kell helyezni egy fantasy világot.

(#38) Raysen623 válasza #65675776 (#37) üzenetére


Raysen623
addikt

Ott a pont! :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) vhw válasza #65675776 (#37) üzenetére


vhw
addikt

Mert a létező tankok egy jó brand.
A minden valóságalapot nélkülözőekkel meg nem játszana a kutya se.

A szerzőnek: annyi kiigazítás, hogy a három játékmód közül csak a "Támadás"-nak van 10 perces időlimitje, a másik kettőnek 15-15 perc.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40) Godefroy


Godefroy
senior tag

Üdv!

Az elejétol nyomtam a játékkal még bétában is amerikaii szerveren.

Az a baj nagyon "elkurvultak" a fejlesztok. :(((
Kezdetben vala ez a II. világháborúra (és azt megelözo) dolgokra kihegyezett játék.
Aztán ugye hogy pénzüknél legyenek elkezdtéka goldos tankok árulását (lást Löwe elsoként azt hiszem)

Szépen végigmentem a tech treen(azt ne is mondjam hányszor modositották, így honapok játéka veszti értelmét, mert nem is azona fán vana tank amit el akarsz érni, tankokat oda vissza sorolnak stb).

Annyi a sosem létezett "papir" tank vagy kisérleti stádiumban épült hogy teljesen értelmetlen játszani.
Mit érek én a "történelmi" tankjaimmal amikor a Pz. IV esemet összerakja egy francia tankkal amit a 80 as években is gyártottak?

Sajnos többszöri újrakezdés, klánosodás, haverok, komplett cég! :) bevonása a játékba (és nem mellesleg kb 60 000+ Ft elköltése után mert ugye felsöbb szinten semmit sem érsz prémium nélkül) megint meguntam.
Körülöttem már mindenki abbahagyta, igazából nekem is önkínzás kkategoria gurulni már, kb minden 4-5. csata nyerheto.

Sajnálom mert jó volt a hangulata a grafika és a hanghatás is. :W

ui: azt nem értem egyáltalán miért nem lehet külön választania a "fantázia" tankokat a történelmiektol?
Szivesen lenyomnék egy kurszki ütközetet (Prohorovka) de nem úgy hogy IS7 es jön szembe amit x évvel késöbb fejlesztettek i.
Legyen T34-76 vs Pz. IV! vagy párduc vagy tigris ami létezett akkor!

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#41) raff válasza petcsike (#30) üzenetére


raff
csendes tag

Fenn van már tárhelyen majd ha hazaérek reggel dobok linket

Raff

(#42) raff válasza #65675776 (#37) üzenetére


raff
csendes tag

Nekem a legdurvább pattanásom az volt amikor E100-al gold lőszerrel kb 50 méterről csak trackelni tudtam a t50-2 ruszki spottert, pedig atomjaira kellet volna hogy hulljon...

Raff

(#43) pisti666 válasza vhw (#39) üzenetére


pisti666
tag

Ez egy mese játék ennyi erővel tolhatom q3-mat is, abba is kb annyi valóság van mint ebbe.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#44) remington2 válasza Godefroy (#40) üzenetére


remington2
senior tag

"azt nem értem egyáltalán miért nem lehet külön választania a "fantázia" tankokat a történelmiektol?"

ugyanazért, amiért pl. pve event sincs, még csak funból sem. meg egy csomó dolog sincs.

De hogy nincs, hát nincs, ez egy dolog. De most, április elsején, a nagy "írjunk minél nagyobb hülyeséget ,úgy is tudja mindenki milyen nap van" őrület kapcsán elkezdtek olyan híreket kiírni a főoldalra, hogy lesz egy új, pve játékfajta, a tankos zombi mód, meg lesz egy nagyon fun holdas pálya. . . és akkor elgondolkodtam rajta, hogy mennyire tipikus, hogy a WG-nél ezek április elsejei hülyehíreknek számítanak, más játékokban meg tényleg van zombimód (codok), a holdas pályára meg jó hasonlat, hogy sok mmo-ban alkalmanként, ünnepek vagy hasonlók alkalmából tesznek be fun mapokat, pl. star trek onlineban télen hógolyózni meg korcsolyázni lehetett, nfs worldben a golfpálya kapott egy ugratót meg havas környezetet, stb. Én ezeket az mmo-kat ismerem, de bizonyára máshol is vannak ilyen plusz dolgok, és remélem érthető, mire gondolok.

Na, ilyeneket nem látsz a WG-től. Legutóbb annyira telt tőlük, hogy beraktak a garázsba egy kutyaólat (!!!), ami pár napig ott volt. Az agyam eldobtam az élménytől :DDD

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#45) #65675776 válasza raff (#42) üzenetére


#65675776
törölt tag

50m-ről az E-100 torkolattüze szét kellene, hogy szedje azt a dodgemet.

(#46) myckey válasza pisti666 (#43) üzenetére


myckey
veterán

Meseautóban színezüst erdők során
Repülünk a szívünk tavaszán.
Arany országút csillogó gyémánt porán
Repülünk a mesék kocsiján.

:))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47) bertalanimre válasza #65675776 (#45) üzenetére


bertalanimre
tag

Akkor még nektek nem volt T50-2-tök, mi? :D Nekem volt és olyan szuperül lehet funnolni mindenkit vele. Imádom egyszerűen.

A fizikája a játéknak szerintem annyira valósághű amennyire csak lehet egy MMO-ban. Azért, ha belegondoltok, hogy a szervereknek csak 1 csata alatt mennyi számolnivalója van akkor szerintem már ez is hatalmas teljesítmény.

Véletlenek pedig vannak. :) Nézzétek lejjebb a videót amit linkeltem ezzel kapcs.

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#48) Indy69 válasza Xmodule (#6) üzenetére


Indy69
aktív tag

Mondj egy másik olyan online gamest ahol ha egymást kell lövöldözni , nincsenek idióták :)
Ez van, amúgy ,nálam a BF3-at váltotta szépen lassan mert ott meg egyre több a csaló a pb meg csak dísznek van.

(#49) vhw válasza pisti666 (#43) üzenetére


vhw
addikt

Igen mesejáték, a valóságra emlékeztető köntösbe bújtatva. De miért kéne ennek szükségszerűen azt jelentenie, hogy tökéletesen szimulálja a valóságot?
Annak idején (vagy még most is?) a CoD lehasalok pár beszedett golyó után - felgyógyulok - újra futok tovább se volt igen reális, mégis millióan játszottak vele.

De még így ebben a formájában is ez a mesejáték leküzdhetetlen akadályokat gördít egyesek elé. Nemhogy az - egy találat, vége a tanknak - szintű szimulációk.

Ez csak egy olyan játék akar lenni, ami a létező tankok külső megjelenésével kívánja becsábítani a tank-fanatikusokat. Meglehetősen egyszerű, ugyanakkor bonyolult is tud lenni. Elengedhetetlen hogy a játékos minnél inkább megismerje a játék törvényeit, ahhoz, hogy minél sikeresebben tudjon érvényesülni benne.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#50) Godefroy válasza remington2 (#44) üzenetére


Godefroy
senior tag

aha szóval kutya volt az... én valami oroszlánüvöltést is hallottam néha....

(#49) vhw : COD os hasonlatnál maradva: a CODban azért mindenki Kar98/Mosin Naganttal tolta nem volt pl az ellenségnek atombombája, itt meg simán összehoz egy Tier 4 es szintü Pz. III-ast egy Tier 8 as IS3-sal aztán szevasz tavasz!

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.