Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) mephi666 válasza Gergő_ (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

és miért nem jó feszültséglevezetésnek, ha mondjuk az ember egy húzós nap után lemészárol pártucat virtuális ellenfelet? szerintem ez még mindig jobb, ha így kikapcsolódik az ember, mintha elverné a családtagjait, vagy elmenne az első kocsmába és néhány feles+sör után félholtra verné az első szembejövőt... társadalomszinten így kizárni a 16+ -os játékokat szerintem hülyeség... mindenkinek más az ízlése, stílusa és ez így van rendjén: sok embert szórakoztatnak az erőszakos játékok, brutális horrorfilmek, stb, de ettől nem feltétlenül rossz ember egyik sem... én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz mindenkiből félőrült a játékok miatt... akiből meg az lesz, ott más gond is van és lehet, hogy az erőszakos tartalmak nélkül is bekattanna...
összegezve: szvsz. rossz taktika így tiltani, mert a tiltás általában a legnagyobb biztatás... aki akarja, úgyis beszerzi pl. az adott játékot... csak jó eséllyel illegális forrásból... olyan dolog ez, mint a lőfegyver: ha tiltják és mindenféle szabályok kötik a fegyvertartást, azzal pont azt érik el, hogy arányokat tekintve kevesebb fegyver lesz a normális/beszámítható embereknél, mint a bűnözőknél, akik beszerzik illegális forrásból... de ez csak nagyon kicsit kapcsolódik ide

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.