Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Oliverda:] +1

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

woland:

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) Воланд


Воланд
titán

+1 ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Lauda válasza Воланд (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Egyetértek. ;]

(#4) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ezt én is így látom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) szőröscica


szőröscica
addikt

Ahogy mondod!

(#6) SzlobiG válasza Воланд (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ugyanezt akartam írni. ;]

(#7) Ivan15 válasza Oliverda (#1) üzenetére


Ivan15
senior tag

Egyetertek(1), igy van(8) ahogy mondod (5) bizony!(3) szerintem is(6) igazad van(7)!

(#8) Oliverda


Oliverda
félisten

Ejj... de szorgosan gyakoroltok. Én már ide nem is kellek. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9) darál0w


darál0w
Jómunkásember

bezony!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) 7


7
addikt

12 pont. Aham, értem.

Akkor +12

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

+3 ;]

(#12) e=mc²


e=mc²
őstag

Ennek az lesz a vege, hogy azert szoljatok meg majd az embereket, mert semmi mast nem is egy hozzaszolasba, minthogy:

1. Egyetértek.
2. Pontosan.
3. Bizony!

4. Ugyanígy látom.
5. Ahogy mondod.
6. Szerintem is.
7. Igazad van.
8. Így van.

9. Pontosan ezt gondolom én is.
10. Osztom a véleményedet.
11. Egy véleményen vagyunk.
12. Ugyanezt akartam írni.

es tetszoleges kombinaciojukat.

Ambulimax Provider

(#13) zH.


zH.
senior tag

ezaz, cifrázzuk, amit kifejezhetünk 2 karakterrel.

just be

(#14) Oliverda válasza zH. (#13) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Mindent rövidítsünk le ahogy csak tudunk. Nehogy elkopjanak az ujjaink vagy a billentyűzet. Szerintem érdemes lenne minden szót megszámozni, mert úgy sokkal kevesebb leütést is elég lenne. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15) sz4blya


sz4blya
csendes tag

-1

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#16) baluka26 válasza Oliverda (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Csak hogy ez nagyon sok fórumon lehetőség (+1; -1/thumps up/down) és onnan ragadt át.
Szerintem nincs ezzel semmi gond.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) koshmar válasza baluka26 (#16) üzenetére


koshmar
őstag

Youtube éppen nem egy fórum, de szerintem onnan indult ez.
Vagyis én ott láttam meg először.
Ott lehet a hozzászólásokat "felujjazni". :D

Pl.
Thumbs up if you... Ha valakinek tetszik, már tolja is rá a like-ot.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18) saguaro válasza baluka26 (#16) üzenetére


saguaro
tag

Hsz gyűjtés helyett lett sok fórumon ez a +1 téma bevezetve, mert úgy nem nehéz több tízezer hozzászólást gyűjteni, hogy ilyeneket írogat valaki, de ugyanannyi értékes hozzászólást már jóval nehezebb létrehozni, és a végén mindkettejüknek ugyanaz a rangja. Ezért van +1/thumbs up, hogy ne írja be minden második ember, hogy +1, vagy egyetértek, szerintem is, osztom a véleményed, és a többi, és a többi...

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#19) szőröscica válasza saguaro (#18) üzenetére


szőröscica
addikt

Az átláthatóság miatt inkább, nem a rangok végett.

(#20) Oliverda válasza baluka26 (#16) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy bizonyos oldalakon lehet értékelni a hozzászólásokat. Itt viszont (még?) nem. Szerintem pedig egyszerűen kommersz, ha végigtekerve egy topikon minden ötödik komment csak annyiból áll, hogy +1.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21) rt06


rt06
veterán

aki amugy is csak ennyit tudna elmondani, az imho inkabb semmit ne irjon

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) joey04


joey04
titán

teljesen jó a +1, mert rövidebb, gyorsabb, kényelmesebb. és hosszabban leírva sem lesz több érdemben a komment.
szóval a felvetésre: -1
avagy +1 a #15-re

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Gergő_ válasza joey04 (#22) üzenetére


Gergő_
őstag

+1

(#24) Oliverda válasza rt06 (#21) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan ezt gondolom én is. :D

Na de ha nem ír semmit, akkor az meg már milyen?

Mondjuk az szerintem jó móka lenne, ha minden csak "+1" tartalmú hozzászólást -2 hozzászólásnak számolna a motor. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) baluka26 válasza Oliverda (#20) üzenetére


baluka26
veterán

Én csak akkor látom értelmét a "+1"-nek, ha az ember nem akarja újra leírni ugyanazt, és ezzel gyakorlatilag upolja a hsz-t.
rt06: Miért?! Nem szabad egyetérteni a fórumtárssal?
Szerintem meg a szerintemet kéne használni, nem azt, hogy "imho"... ;)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26) RootRulez válasza Воланд (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

9.

═════════════════════════════════════════

(#27) nem_tom válasza Oliverda (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Szerintem a vok, mek és társai a durva. :U

(#28) Oliverda válasza nem_tom (#27) üzenetére


Oliverda
félisten

Na majd ha azok is meg lesznek számozva... :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29) #19617792


#19617792
törölt tag

+87462846 :DDD

(#30) RootRulez válasza Oliverda (#1) üzenetére


RootRulez
félisten

4772636647868

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Szerintem is -1 a felvetésre, mert én is szeretek +1-ezni. Nem kell leírnom ugyan azt, amit előttem leírtak és amire én +1-el válaszoltam.

(#32) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

Tisztánlátás végett, itt a teljes sztori: [link]

[ Módosította: Oliverda ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33) EczkE válasza Winner_hun (#32) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD :DDD :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#34) Воланд válasza Winner_hun (#32) üzenetére


Воланд
titán

[Oliverda:] +1 ;] :DDD

(#1) Oliverda: Elolvastam, egyetértek, poénnak szántam. Amúgy nem szoktam +1-eket írogatni, szvsz egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány kommentemben szerepel csak a +1. Nyugodtan megnézheted, asszem te ki tudod listázni az összes hozzászólásomat.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) Oliverda válasza Winner_hun (#32) üzenetére


Oliverda
félisten

Oda mintha nem felelt volna meg válasz gyanánt egyetlen általam most felsorolt variáció sem, de azért szép próbálkozás volt. ;]

Amúgy itt is van egy, hoppá.:Y :D

woland_y2k: Én is, de a listázást inkább nem kellett volna javasolni.:D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36) Lauda válasza Winner_hun (#32) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#37) rt06 válasza baluka26 (#25) üzenetére


rt06
veterán

de, egyet szabad erteni, viszont mi ertelmet latod annak, hogy beirja "aha, igen, ugyvan", ha semmi mas egyebet nem tud hozzatenni a tarsalgashoz?
azert irjon hozzaszolast, mert mondani szeretne valamint, ne pedig azert mondjon valamit, mert hozzaszolast akar irni - a ketto nagyon nem ugyanaz

(ha meg mar az irasmodomba akarsz belekotni, legalabb vedd a faradsagot, es nem irsz bele a hozzaszolasba olyanokat, hogy upolja a hsz-t)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) Воланд válasza Oliverda (#35) üzenetére


Воланд
titán

"Én is, de a listázást inkább nem kellett volna javasolni."

Miért nem?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) Winner_hun válasza Oliverda (#35) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megnéztem az előzményeket de itt most nem az előzmények tartalmán van a hangsúly:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40) joey04 válasza rt06 (#37) üzenetére


joey04
titán

mi ertelmet latod annak
mert le akarom írni a véleményem egy hírről, tesztről, termékről, de látom, hogy valaki szó szerint leírta már. vagy egy vitában ha állást akarok foglalni, akkor nem fogom hosszasan leírni, vagy copyzni a másik válaszát, ha azt akartam írni én is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Tybee000


Tybee000
aktív tag

-1 szerintem nem gáz viszont az nCorepn van egy olyasmi szabály, hogy önmagában nem posztolhatsz +1-et csak ha még írsz hozzá valamit

(#42) rt06 válasza joey04 (#40) üzenetére


rt06
veterán

de ennek mi ertelme? pont te irod, hogy mar leirtak, igy ott szerepel
mint irtam, azert irj hozzaszolast, mert mondandod van

azt meg, hogy egyetlen ertelmes onallo gondolatot ne lehessen hozzatenni valamihez, kizartnak tartom

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43) Oliverda válasza Воланд (#38) üzenetére


Oliverda
félisten

Akad benne pár hiányos matematikai feladvány, fogalmazzunk úgy ;)

Winner_hun: Ezidáig pontosan 111 (ez már számmisztika:D) olyan hozzászólásom van amiben bármilyen formában benne van az, hogy +1 (ilyen a 4+1 fázis is), de azok közül egyik sem kapcsolódik ahhoz, amiről ez az egész szól. Ezért nem nagyon tudom hova tenni azt amit most írtál.

Nem mellesleg valóban, én is szoktam rövidíteni. Amikor azt írnám bármilyen kontextusban, hogy "plusz egy", akkor szoktam alkalmazni helyette azt, hogy "+1", mivel ez szó szerint ennek a rövidítése. Nem erről van most szó.

xy: "Nekem nem tetszik ez a monitor, mert csúnya a kávája."

yx: "Plusz egy."

Ez a társalgás így ebben a formában viszont értelmetlen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44) danih


danih
addikt

+2 akkor!

(#45) Воланд válasza Oliverda (#43) üzenetére


Воланд
titán

Törölt, moderált hozzászolások nem számítanak. ;]
Ha erre gondolsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) Raucher válasza Oliverda (#43) üzenetére


Raucher
tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. :DD

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#47) lezso6 válasza rt06 (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

+1, a fórum nem chat.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#48) DJ WOKKY válasza koshmar (#17) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Neked itt is fel kell tűnnöd, ahol komoly dolgok vannak :D
Amúgy +1 :)

(#49) joey04 válasza rt06 (#42) üzenetére


joey04
titán

azért mert más már leírta, még lehet ugyanaz a véleményem. na ekkor jobb/kényelmesebb a +1, mint újból leírni. A véleményemet meg le akarom írni, de ezzel mindenki így van, aki ebben a topikban felszólal (akár pro akár kontra), az meg pláne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Viktor77 válasza joey04 (#49) üzenetére


Viktor77
titán

Azért gondolj bele, egy szakmai topicban benyögsz egy +1-et, és ettől lesz egy szakmai hsz-ed. Miközben pont nulla a mondanivalód tartalma.

Off részeken nem zavar, már megszoktam, de ne ilyenekkel lépjünk már feljebb a ranglétrán.

MOD: Erről jut eszembe, mi megy a másik (szakmai) topicban.
Oliverda AMD bérenc? +1!
Most már Rudi is az? +1!!
:D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Oliverda:] +1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.