Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ha esnek az árak, az mindig örvendetes, de azért nem dobtam el a hajam. Az i6s - jó, a 64 gigás - például drágább, mint az i7, ugyanennél a szolgáltatónál.

(#2) kengyel


kengyel
nagyúr

Még most engedtek is belőle, pedig nem az " erősségük " . :)

kengyel

(#3) Diokhan


Diokhan
addikt

Na és akkor most hova tojjak...? Kártyás csomagban még mindig annyi, mint 3 havi fizetésem... :W

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#4) musicryder


musicryder
tag

annyit esett, hogy most azonnal rohanok megvenni valamelyiket... Jah mégse, mert még így is rohadt drágán adják...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#5) nord_ válasza Diokhan (#3) üzenetére


nord_
veterán

Meg ne haragudj, nem akarok szociálisan érzéketlennek tűnni - de a fizetésed miatt nem a Vodafone a hibás...

(#6) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Most már tiszta olcsó lett az iPhone, veszek az egész családnak. :DD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7) takacsbotond válasza nord_ (#5) üzenetére


takacsbotond
őstag

Kivéve, ha a Vodafonnál dolgozik! ;]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#8) Ursache válasza takacsbotond (#7) üzenetére


Ursache
senior tag

nice catch :'D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#9) nord_ válasza takacsbotond (#7) üzenetére


nord_
veterán

Na ja! :O Bár akkor sanszos, hogy "kicsit" más áron kapná. ;)

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Most már csak dupla annyi, mint amennyit ér.

(#11) Quqesz válasza Fejvadi (#10) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Inkább 3x-os :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12) buvartacsko válasza Diokhan (#3) üzenetére


buvartacsko
addikt

Bocs, de kinek a hibája hogy nem tanultál?

(#13) Dominó85 válasza buvartacsko (#12) üzenetére


Dominó85
veterán

Te eddig melyik világban éltél? Már rohadtul nem az számít ki mennyit tanult... Érdekek, ismertségi körök, apuci tanulatlan kisfia végzettség nélkül. Nem is kell nagyon messze menni. A politikusok döntő hányada megrekedt az érettségi szintjén, mégis halálra keresik magukat (rajtunk).

* Péter - 06302461862 *

(#14) janeszgol válasza buvartacsko (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Tegnap volt a TV-ben, hogy egy háziorvos nettó 105 ezret kapott emelés után, mivel elvették az ösztöndíját (fiatal orvosok támogatását, tehát a diplomája már meg van, nem olyan ösztöndíjról van szó). Biztos nem tanult eleget.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Viktor0610 válasza janeszgol (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#14,5) buvartacsko válasza janeszgol (#14) üzenetére
Bocs, de kinek a hibája hogy nem tanult többet, ment tovább a háziorvosnál?

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16) 600700 válasza buvartacsko (#12) üzenetére


600700
senior tag

Abban az orszagban ahol a NETTO minimalbér 73.800 ft ne vessunk mar semmit egy dolgozo ember szemere. Ha tanul akkor mi van ? Netto 120eft?
Majd lesz mirol beszelni ha egyedulallokent pl budapesten minimalberbol ki tudsz venni egyszobas lakast , tudsz kb 60-70eft kolteni etkezesre, berletre , telefonszamlara, internetre.Tudsz ember modjara elni. Es meg ruhakrol netan gyogyszerrol nem beszeltunk ...
Nemetben pl a 1280eur a minimalber ezek ki is jonnekbelole.
Itt csak a nyomorgas van. Attol hogy tanultal es vki netto 200k keres az sem eleg erre. Arrol nem beszelve a 2 kezi munkat is el kell vegezni jah hogy itt csak 73eft tal dijazzak ... a droiduzemek.meg telepulnek ide adokedvezmennyel tizezerszam dolgozo embereknek 73at fizetnek 3 muszakban.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#17) janeszgol válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jó volt. :D :C

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Helyes helyes :)

Amúgy meg hagyjuk már ezt a faxsagot, hogy ki tanult meg ki nem. Egyszerűen szar a bérezés. Nekem is ki "kell" mennem külföldre, hogy kihasználjam a szakápolói bizonyítványomat. Nyilván nem azért mert baromira jó buli lesz, hanem mert 4x annyit lehet vele kint keresni...és ennek qrvara nincs ahhoz köze hogy ki mennyit tanult, ne legyünk màr gyerekesek.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) buvartacsko válasza Dominó85 (#13) üzenetére


buvartacsko
addikt

de igen, számít hogy ki mennyit tanul, csak nem mindegy hogy mit. :) olyat kell tanulni és csinálni ami hasznos és van rá kereslet...

ne a szolgáltatók meg a gyártók legyenek már szarok, mert valaki a középsuli után megelégedett azzal hogy elment egy gyárba sor mellé..

600700

bocs, de inkább kihagynám a minimálbér témát. :)

lehet hogy németországban annyi a minimálbér, meg angliában, meg akárhol a világon, csak ott az élet is drágább általában ehhez mérten, az más kérdés hogy könnyebb megvenni egy flagship telefont de ennyi. és gondolom nektek akik sírtok emiatt csak ennyi érdekes, mert csak ide írtok.

nem mentek be a merci meg a ferrari topicba/szalonba rináylni hogy de nincs rá pénzetek, meg németországban se mentek be az eladó házakba rinyálni, hogy de mit értek ezzel az egésszel, hiszen többszöröse a német minimálbéreteknek. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Viktor0610 válasza buvartacsko (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

buvartacsko:
Mondtam én. ;]

nord_:
Nincs is ilyen topik. :( :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#21) nord_ válasza 600700 (#16) üzenetére


nord_
veterán

Én se járok sírni a "7-es BMW-t vagy Audi A8-at vegyek?" topicba, hogy nincs rá pénzem.

(#22) Mr.Silkó válasza 600700 (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#23) 600700 válasza buvartacsko (#19) üzenetére


600700
senior tag

:-) jah bocs mar latom a Apple vedoszentje vagy itt...
De pont ezt latod rosszul. Az elet pl nemetorszagban olcsobb mint magyarban.
Egy ujjepitesu lakas berleti dija Berlin belvarosaban kb ugyanannyi mint Budapesten. Ha meg bemesz a boltba elelmiszert venni kb harmadaval olcsobb mint magyarban amellett hogy jobb minosegu minden termek.De meg a Pick szalami is olcsobb ott.
Es nem nem megyek semmilyen hazba rinyalni hogy az ottani minimalberbol mit lehet megvenni vagy mit nem. Egyebkent havi 200eur lizingbol meg a minimalberes is megengedhet egy vadi uj Mercedest.vagy 0 eur beszalloval havi 500 ert egy vadi uj ujjepitesi 100nm es sajat csaladi hazat.Ez magyarban nem megy megha nem alltal meg a tanulasban a kozepsuli utan sem...
Ha ilyen intelligens es tajekozott vagy pont neked kellene ezt tudni.

Es nem nem minimalberbol elek , magyarorszagon egyebkent , nem ide tartozik de regiseg-mukincskereskedesem van Berlinben es Bern ben es koszi nem kell sem az uj S Merciert sem az uj csaladi hazert rinyalnom mar megvan.Igaz csak kozepiskolam van.
Ebben az orszagban ha tanulsz sem becsulik meg anyagilag sem. A gyari munkasok meg ha nem lennenek neked sem lenne munkad. Es sajnos hogy netto 73eft ot er a 3 muszakos munkajuk. Nem lehet mindenki olyan csaszar mint te hogy tanul es es itt osztja az eszt.De egyebkent egy friss diplomas fizetese se er szart sem magyarban. Egy "hozzadkepest tanulatlan heggeszto nemetben tobbet keres mint Te itthon, kb 2500-3500eur netto.Es nem sirni jottem ide vagy mashova , csak egyszeruen irritalo egyes kis kocsogok stilusa.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#24) gixxer-tomee válasza buvartacsko (#12) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Már megint kezded, látom. Csakis az arcoskodás megy. Kiváncsi lennék, hogy ez most alap vagy valami bogyó mellékhatása?
Láttad, hogy beszólt volna neked? Akkor meg? Szánalom ez már..

Ráadásul sületlenségeket beszélsz! A felettem lévő kolléga jól látja. Ő ebben a világban él! :K

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#25) Scholes9 válasza 600700 (#23) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha hiszed, ha nem, a több éve Bécsben elő spanom pont ezeket mesélte nekem is az autóban ülve hétvégén :) Jövőre én is húzok kifelé szépen, mindenki magáért kapar. Kint egy E kategóriás szakapolói vizsgával elég jól lehet keresni, én lennék a marha, ha nem élnék a lehetőséggel. De vége az offnak bocs.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) Ursache válasza 600700 (#23) üzenetére


Ursache
senior tag

*új, *hegesztő

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#27) 600700 válasza Ursache (#26) üzenetére


600700
senior tag

igaz , koszonom

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#28) kromatika


kromatika
veterán

Még jó hogy lehet kapni. :C

(#29) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Továbbra sincs az új 32gigás 6S. Nálunk mindenkire rá akarják sózni a rosszabb bizniszt? Szánalmas..

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#30) Tibee86 válasza gixxer-tomee (#29) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolom előbb ki akarják szórni a 64gb-os készleteiket és majd utána jön a 32-es. Bár tuti azt is annyiért adják majd, mint most a 64-est. :D

(#31) buvartacsko válasza Tibee86 (#30) üzenetére


buvartacsko
addikt

A 32eseket pontosan annyiért adják mint a 16ost...

[ Szerkesztve ]

(#32) Tibee86 válasza buvartacsko (#31) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs is a kínálatukban 32Gb-os, szóval ezt én előre nem merném kijelenteni ismerve a hazai szolgáltatókat.

[ Szerkesztve ]

(#33) gixxer-tomee válasza Tibee86 (#32) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Jogos. Maximális haszon, csak ezt ismerik. Egyedül az Apple.hu-n van normális áron, ahol van garancia is. Sufni boltok természetesen nem érnek.

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.