Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

Szimpatikus. Az EVGA nem szokott gagyikat gyártani....bár mire idekerül, jóval drágább lesz. :(((

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#2) 14adam


14adam
addikt

Én hiányolom az sli-t.

(#3) ZorPrime válasza 14adam (#2) üzenetére


ZorPrime
csendes tag

Egy ilyen alsókatos lapba minek? A leves és a hús esete lenne szvsz....(jó, én nem vagyok egy gamergyerek :D )

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#4) Ste


Ste
addikt

tetszik, elfogadnám Ati csipszettel :)

(#5) M107


M107
addikt

szép kifejezetten tetszik...

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#6) nesa


nesa
veterán

N-force alakulat ellenere szinpatikus lapokat gyart ,kene teszt n-force VS valami jobbfajta SB 750-es lap hogy tuning alatt hogy visilekedik...

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

ez mocsokdrága lesz sajnos, mire idekerül :( és akinek nem számít a grafikus teljesítmény, az szerintem gigabyte-ból vagy másból kap jóval olcsóbban :(
egyébként szép lap meg tényleg minőségi a cucc... csak hát az ára... 15-20ezer körül szerintem nagy kereslet lenne rá, afölött meg nem valószínű...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) M107


M107
addikt

nekem gigabyte ga-m68sm-sl2 alaplapom van 5000+ és 2gb kingston ram társaságában
+
9600 gt 650/1625/1800 mhz nekem egy daradig tökéletes futnak rajta még az újabb gémek is
majd febr 6400+ proci kerül bele vagy 4 magos nem tudom még

az alaplapot elfogadnám mert az evga nem gyárt rosszat

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) g@bo


g@bo
nagyúr

95 dollár, meg mire ideér/ne/, meg nálunk ugyse lehet evga-t kapni.... :U

(#10) v.tom


v.tom
őstag

Hmm, miért nincs amd chipset? Tudom, tudom, hogy EVGA az csak nvidia, és még ez is nagy szó, hogy amd alá csinálnak lapot. De akkor is:)

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Szep alaplap es ahogy elnezem tamogatja a 140W TDPs CPUkat is.

(#12) leviske


leviske
veterán

Az EVGA mióta gyárt AMD alá lapokat? :Y x n

(#13) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Elég nagy méretű/felületű a chipset hűtése,remélhetőleg elég hűvös is lett ezáltal.
Nemrég cseréltem hűtést egy 630a-s lapkán és meglepődve tapasztaltam,hogy a gagyi gyári hűtés is inkább meleg volt mint forró:K
Kérdés:az nForce4 óta voltak még forrófejű lapkái AMD alá az nV-nek?

(#14) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

"megfelelő típus esetén a Hybrid Power funkció is használható"

Ez alatt pontosan mit kell érteni mik azok a megfelelő típusok?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15) atti_2010 válasza Alkarcsont (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Pl 9600 gt, 9600 gtx, 260,290-es sorozat, meg vannak ez csak kapasbol.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) arty


arty
veterán

tetszik vagy sem, htpc-be ez a chipset jobb: HDMI kimenetén a kép mellett 7.1 csatornás PCM is kijön, mig az AMD megoldásain ez maximum 2.0 csatornás PCM-et jelent (tömöritetlen hang, nem DD/DTS!)

jolenne valami igazán budget 8200ra épülő lap ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17) exx válasza leviske (#12) üzenetére


exx
tag

Hali!
Pl.: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.