Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Nem rossz árak, sőt. Kár, hogy Európában nem szokták ezeket forgalmazni :(

“All nothings are not equal.”

(#2) kbencee


kbencee
aktív tag

volt szerencsém használni egy hasonló kütyüt, alig várom, hogy itthon is lehessen elfogadható áron kapni. Rengeteg könyvem van e-bookban, amit máshogy nem tudok beszerezni, és laptopon elég kényelmetlen olvasni.

(#3) Hebry


Hebry
senior tag

Még egy kicsit csökken az ára, és elérhető lesz itthon is, és máris mennek majd az emberek.

(#4) speedyx86


speedyx86
tag

Ugye jól gondolom, hogy ezek nem e-könyvek, hanem e-könyv olvasók?
Tudom, hogy jól gondolom, költői kérdés volt...

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

A nagyobbik ráadásul érintő képernyős is, legalább is volt már erről hír a másik portálon: [link]

Csökkenjenek még kicsit az árak és én is beszerzek egyet. Tuti több könyvet olvasnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Karma válasza speedyx86 (#4) üzenetére


Karma
félisten

Jelenleg igazad van, de szerintem egyszerűbb lenne az eszközöket e-könyvnek hívni :P Ha elterjednek, majd kialakul egy minden szempontból jó megnevezés.

Én mondjuk csak simán "könyv"-ként szoktam hivatkozni az enyémre :P

“All nothings are not equal.”

(#7) -XadAnuX+ válasza kbencee (#2) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Én még nem próbáltam ilyet, de sort fogok rá keríteni, hasznos kis cucc, és az árát se nyomták fel neki.

(#8) kokyt


kokyt
senior tag

Egyre barátibb az áruk, csak kár, hogy nálunk nem igazán forgalmazzák őket. Azért kíváncsi lennék mikorra érik el az általam lélektaninak tartott 20-25k-s árat.
Hasznos lenne a hosszú vonatozásoknál. Kisebb esélye lenne az "ó, inkább a másik könyvet kellett volna hoznom" helyzetnek :)

(#9) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nagyon jó..elfogadnék egy ilyent

(#10) BloodRay


BloodRay
veterán

Szerintem még mindig drágák, max 20-25k körül akár már értelmüket is látnám.
Jelenlegi árukon még biztos nem vennék ilyen buta kütyüket, bármennyire is praktikusak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) PierNight


PierNight
aktív tag

nah a végén az unokáim már ilyen etintás könyvből fognak tanulni :)
(külföldön persze már a gyerekeim is tanulhatnának ilyenből xD
környezetbarátabb megoldás lenne mint, hogy évente gyerekenként 10-15 kiló (vagytöbb?!) papír a kukába kerül. és olcsóbb is lenne elvégre ezek talán tovább bírják 1 évnél :)
ki ad nekem igazat?:D

(#12) RandomGosu válasza PierNight (#11) üzenetére


RandomGosu
senior tag

igazat adok neked de viszont a "gyerekek" hova rajzoljanak unalomba? :D

(#13) PierNight válasza RandomGosu (#12) üzenetére


PierNight
aktív tag

érintőképernyős lesz és alap a paint :D sztem úgy lesz, hogy majd lehet váltani a sima színes kijelző és az e-tintás között :) így tágabb lesz a felhasználhatósága de ha csak olvasni kell akkor meg nem fogyaszt áramot :) (lehet lekéne védetnem? :D)

(#14) -XadAnuX+ válasza PierNight (#13) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Már késő. :)
Amúgy ezzel tényleg egy probléma van, hogy lehetne olcsóbb. Csak ennyi.

(#15) amanoba


amanoba
őstag

amikor majd egy mostani könyv áráért fogják adni, vmennyi könyvvásárlási lehetőséggel...na akkor fog elterjedni! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) kbencee válasza amanoba (#15) üzenetére


kbencee
aktív tag

kizárt, hogy annyiért adják. Én már egy 25-30K-val is megelégednék, rengeteg papírt és fát lehetne spórolni ezzel.
Simán el tudnám képzelni, hogy a jövőben újságot, könyveket ezen olvassak, a papíralapú könyv pedig megmaradna a minőségi alkotásoknak (pl. lexikon, atlasz, klasszikus szépirodalmi művek, stb.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.