Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hiszen ez tök ugyanolyan mint a többi átlagos, semmivel sem egyszerűbb a specifikációja szerint. Esetleg, ha tényleg kellően olcsó, akkor még kelendő is lehet.
A szavazásnál nehéz volt választanom, mert nekem nem kell a hatalmas nagy képernyő, inkább picike legyen és hordozható. Max felbontásilag nagyobb mint az 1024X600-as, fizikailag nem kell nagyobb. Viszont örülnék az erősebb videókártyának, meg egy digitális videó kimenetnek hozzá.

<-ƘƘ->

(#2) Atis707


Atis707
tag

Alsó képen jóféle a billenytyűzet... :R Legfelsőre szavaztam.

(#3) Silentfrog válasza Kendek (#1) üzenetére


Silentfrog
veterán

Egy az egybe ugyanezt gondoltam én is.
Teljesen ugyanolyan mint a többi kis gép,és mire ideér az ára is beéri a többit.
Eddig is lehetett kapni ugyanilyen felszereltségú gépet,felszereltebből még nagyobb a választék.
Talán csak az árával tudnának ujat mutatni,de igy ebben a formában unalamas.Attol hogy más a gyárto és más a szin attol nem fogok hasra esni.

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha tényleg kijönne 60 rugóból az ára, szerintem többen vennének netbookot.

***

(#5) Gonosz15 válasza ollie (#4) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Csak az a baj, hogy több lesz ez mint 60 rugó.. :(

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#6) Joci10 válasza Kendek (#1) üzenetére


Joci10
őstag

Egy apróságra kérdeznék rá: ha erősebb VGA lesz benne, meg felvértezzük a netbookokat filmnézési képességekkel, akkor mi különbözteti meg ezeket a subnotiktól?
Vagyis szerintem egy netbook legyen netbook. Nem kell bele erősebb VGA, nagyobb képernyő; mert nem arra lett kitalálva (arra vannak más hardverek); ellenben legyen olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kendek válasza Joci10 (#6) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt a lényeg nekem az lenne benne, hogy legyen erősebb VGA, de jóval olcsóbb legyen mint a subnoti. Egyébként tökéletes nekem ez a Wind-em is, csak a szavazással kapcsolatban írtam. Azért még egy erősebb grafikus egységtől nem lesz feltétlen sokkal drágább. Csinálhatják ezentúl is gagyibb minőségre, egy igazi subnoti azért más minőséget képvisel. Mondjuk azt, hogy egy ionizációt elviselnék.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Nekem ideális lenne egy ilyen, ha az asztali gépem árában minimális ráfizetéssel megtudnám venni :) Annó 1.5 éve újítottam a gépet, de az utóbbi 3-4 hónapban semmiféle grafikus dolgot nem csináltam a memóriahasználatom XP alatt 50 MB fölé nem is ment, Vistánál 1 GB-t betöltött a 2-ből dehát ugye az gyorsasági cél... Nekem elég lenne ha a csetprogramok futnának, netezni lehetne, és a sportmotor.hu-s sima videókat meg lehetne nézni rajta :) Ehez a használathoz keresek most valami netbookot :U

(#9) BloodRay válasza gergobaby (#8) üzenetére


BloodRay
veterán

Erre a felhasználásra kb bármelyik netbook jó. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) ^Clown válasza Gonosz15 (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Legalábbis itthon :)

(#11) lorenzen válasza Joci10 (#6) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Egy apróságra kérdeznék rá: ha erősebb VGA lesz benne, meg felvértezzük a netbookokat filmnézési képességekkel, akkor mi különbözteti meg ezeket a subnotiktól?

A méret.
A film lejátszási képességekkel ma sincs baj DVD minőségű mpeg2 felvételeket tökéletesen lejátszanak a netbookok. A 720p is éppen elmegy rajtuk, de a kijelző felbontása miatt nem az igazi.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#12) blueMerle


blueMerle
veterán

Én asszonkának vettem egy Acer One-t, igaz 8.9-es kijelzövel de 200 euróért. Ez volt 3 hónapja. Szvsz ez a 295 dollár egy teljesen átlagos netbook ár.

(#13) Kendek válasza lorenzen (#11) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ő nekem írta ezt, és azért, mert én kicsi képernyővel szeretném. De occsó legyen nem mint a subnoti, jó gagyibb minőségben is. Nekem csak digitális kimenet kell, aztán rá lehet kötni nagyobb megjelenítőre. Csak vigye a cuccot, ez a lényeg.

<-ƘƘ->

(#14) Aprósólyom válasza ollie (#4) üzenetére


Aprósólyom
addikt

€-val számolva 80K-ra jön ki az ára. Nem érzem olcsónak. Én akkor vennék ilyet, ha boltból újonnan egy ilyen típus jönne ki 50K-ból... Én szígorú vagyok a netbookokhoz. :K

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.