Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Várom az építő jellegű kritikákat! És a gagyi, égő vásárlókról is indíthatunk egy hasonló listát szükség esetén..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) bullseye válasza olbaidhun (#1) üzenetére


bullseye
addikt

jó kis összefoglalás.
én kissé hiányolom az internetes eladókat, róluk is kéne lista, hátha egyik másik kihalna tőle végre :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) olbaidhun válasza bullseye (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lehet, hogy erre gondolsz? [link]

Ez ugyanis minden hardveraprós hírdetés alatt megtalálható.. Van akire én is nagyon pipa vagyok!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) packdiler válasza olbaidhun (#3) üzenetére


packdiler
tag

Szép kis cikk .pff nem is kicsi.
Szerintem valaki éhes maradt :DD

(#5) bullseye válasza olbaidhun (#3) üzenetére


bullseye
addikt

nem, olyanokra gondoltam, aki felrakja, hogy sürgős, és aztán egy hétig nem néz vissza; aki 3x áron rak fel valamit, és amikor jóindulatúan figyelmeztetik, üzletrontást kiált, és a kedvencem: akinek priviben kell ajánlatot küldeni, hogy néma licitben menjen a dolog (+ még megpróbálja a két legtöbbet ajánlót tovább emeltetni)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) cskamacska


cskamacska
addikt

Azért ha már be lett kopipésztelve, emlékezzünk meg Old Man úrról, akinek az írásán már több mint 8 éve szétröhögtem a buksimat. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) olbaidhun válasza cskamacska (#6) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sok mindent a netről szedtem össze, de ezt írtam is! Nagy Up jár az eredeti íróknak, sok minden kiderül a vásárlókról és szokásaikról, ha az ember kicsit szétnéz..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#8) kpal


kpal
veterán

Én is sokat vagyok a PH hirdetések között és van pár ember akikben csukott szemmel is megbizok .

(#9) robogár


robogár
csendes tag

Köszönjük az információt! ;)

"Embernek lenni annyi, mint választani."

(#10) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Mostanában megfordult nálam pár konzol, telefon és műszaki cikk, elsősorban a hobbim (szeretem az újdonságokat gyűjteni, kipróbálni, ami elég költséges eleinte) miatt.. a megunt játékokat árulom külön, vagy géppel és tapasztalataim alapján elég sokan vannak így ezzel, de a lényeg, hogy mostanában egyre többször találkozok csalókkal..legtöbbször expresszen, de gyakran ph-n is tesznek ki "túl szép ahhoz, h igaz legyen" ajánlatokat és amint felhívom az eladót, bájos hangon bejelenti, hogy előre kellene utalni, mert ez-és-e-miatt, utazik, stb.. nagyon sokan nézik hülyének az egyébként gyakran tényleg pancser vásárlót. Az egy dolog, h nem ért valaki egy műszaki cikkhez, de Western Union-on keresztül ne bízzon már meg jobban egy külföldi eladóban, mint egy Magyar srácban a szomszéd városból! :(((

Nem mondom, h mindenből fel tud készülni egy vásárló, de ne engedje, h becsapják. Találkozzanak személyesen, próbálják ki az eszközt! Írhatnak adásvételit. Ellenőrizze az eladó becsületét mások visszajelzései, vagy megkérdezése után, végső esetben egyezzenek meg utánvét-ben (ott a címe is meglesz az eladónak, az anyagiak miatt)

Nem én vagyok a legolcsóbb netes eladó, ezt kijelenthetem, mint ahogy azt is, h sok cuccom ár alatt van.. Minden holmimra nagyon vigyázok és amit csak eladó sorba teszek, olyan állapotban kínálom, h visszalépéskor sem idegeskedek, mert bármit meg is tartok, ha nem kelt el.. Arra akarok figyelmeztetni mindenkit, hogy bolti árakat vegyetek figyelembe, de ha mégis olcsóbbra döntenétek, pár ezer forint miatt ne lépjetek bele azonnal egy "idegen" ajánlatba. Az ördög nem alszik: ps3üzletrontók gyűjtőtopikja

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#11) kristof83


kristof83
aktív tag

Nagyon szimpatikus a hozzá állásod az üzlethez! :R
Én is hasonlóan szoktam gondolkodni a használt műszaki cikkek adás-vételével kapcsolatban, főleg hogy általában drágább, és minőségibb dolgokat szoktam venni illetve eladni vagy cserélni ha már ráuntam. Azoknál pedig különösen oda kell figyelni, és elsősorban az eladó feladata lenne korrekten tájékoztatni a vevőt, nem pedig a vevőnek kellen 200%-osan résen lennie hogy éppen mivel akarják átverni !!!
Remélem a Vertu-nál is tudunk üzletet kötni pár napon belül, csak még össze kell szednem magam hozzá egy kicsit... :)

(#12) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Ez az egész fogalomkör és megfogalmazás dicséretet érdemel. Pontos és szinte már a szakzsargonba illő kifejezések használata. Ez igen.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#13) Lincoln Osir válasza madmaxxx (#12) üzenetére


Lincoln Osir
csendes tag

Egyet értek !

A genetika kemény fegyver !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.