Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ez azt jelenti, hogy a mango is akkor fog kijönni? És tényleg lesz ingyenes navigáció minden wp7es telora? Meg vásárolhatok majd a marketplacerol a szolgáltatómon keresztül? Ha mindez megvalósulna októberre, az nagyon állat lenne :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) B1T3


B1T3
addikt

Úgy tudom, hogy már leleplezték. Ekkor lesz hivatalos?

(#3) AmigaFan válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Ezt én inkább úgy értelmezném, hogy lesz ingyenes navigáció minden NOKIA WP7-es telefonra! :DD

Amiga Forever...

(#4) Oppenheimer válasza AmigaFan (#3) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azt hittem a Nokia tesz valamit a közösbe :((( Nembaj, majd az XDA-sok portolják ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) kaller1 válasza Oppenheimer (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Tesznek is, cserébe nincs megkötés számukra a felhasználói felület kialakításában.

.::> <::.

(#6) tommjee


tommjee
senior tag

Én nagyon örülök neki végre ! :)

(#7) Arthuro_Adam válasza AmigaFan (#3) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem minden WP7-es telóra lesz ingyen navigáció. Mivel azt is a Nokia adja, az nekik megéri, ha valaki az ő szolgáltatásukat használja.

(#8) r4z válasza B1T3 (#2) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez egy Meego alapú készülék, és most WP7 Mango-ról van szó.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Abysmal válasza AmigaFan (#3) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Ebben biztos vagy?
Egy Omnia 7 vásárlásában gondolkodom és elég nagy plusz lenne az ingyenes navigáció.
A régebbi hírekben még arról volt szó, hogy az ingyen offline navigáció az összes WP7 mobilra elérhető lesz.

(#10) tjb007 válasza r4z (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

A link (és ami mögötte van) a lényeg, nem a topik.

(#11) Gengi válasza r4z (#8) üzenetére


Gengi
senior tag

Szerinted mi futott rajta ?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#12) r4z válasza tjb007 (#10) üzenetére


r4z
nagyúr

és Gengi:

Benéztem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) tjb007 válasza r4z (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amúgy már kint van róla egy hír is.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Időközben hosszas egyeztetések és fejtörések után megírtuk a hírt. A Nokia jelezte, hogy hivatalosan nem akarják kommentálni, s közben megírta már más is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) B1T3 válasza Bog (#14) üzenetére


B1T3
addikt

Várjuk szeretettel a MeeGo-bemutatótokat is. :)

(#16) Braddock


Braddock
őstag

Örülök neki.

De a WP7 telefont nyomogatva, számomra nyomasztó volt, mind a menük színvilága és az ikonok egyformasága. Ha ezt a későbbiekben, jobban testre lehetne szabni, nem lenne rossz.

Nekem a jópofa, kis színes ikonok jobban bejönnek, mint az egyen formavilág.

(#17) oO7 válasza Braddock (#16) üzenetére


oO7
őstag

nem egészen értem mit lehetne ezen "testreszabni"... de amúgy a Win8 és az Xbox új UI-jából okulva valószínűleg a WP8-ban már egy kicsit több szín lesz..

(#18) Braddock válasza oO7 (#17) üzenetére


Braddock
őstag

Nekem az Andoidos, Bada-s, kis jópofa ikonos, widgetes megjelenés tetszik.
Meg a főképernyős megoldásaik.

Ez itt nekem túl "csempés" lett.

Más bajom nincs, lehet ezen is túlteszem magam és majd ilyet veszek.

(#19) oO7 válasza Braddock (#18) üzenetére


oO7
őstag

hát... próbáld meg magad túltenni rajta mert ebből 100%, hogy nem fognak engedni :N

(#20) kolosanyi


kolosanyi
veterán

[trollgenerátor on] Csoda történt. Tudják tartani valaminek a határidejét! :Y[/trollgenerátor off]
Amúgy baromira várom már. Számomra nagyon ígéretesnek tűnik ez az együttműködés. Csak lenne már ősz. :)

(#22) AmigaFan válasza Abysmal (#9) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Biztos nem vagyok benne, de ha a Nokia nem tartaná meg csak a saját készülékeire az offline navigációt, akkor mondd meg nekem, miben különbözne az összes
WP7-es gyártótól? Sokaknak szerintem pont ez lesz AZ érv a Nokia WP7 páros mellett!

Amiga Forever...

(#23) Abysmal válasza AmigaFan (#22) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Ez biztos sokat számítana az embereknél, de az MS azt az 1 milliárd dollárt nem csak poénból fizette nekik. Az eddigi hírek arról szóltak, hogy az Ovi Maps-t beleintegrálják a WP7-be. Abban biztos vagyok, hogy a többi készülékre is kiadják, de kérdés, hogy ingyen-e. Egy olyan lehetőséget tartok a "mindenkinek ingyenesen"-en kívül elképzelhetőnek, hogy a Nokia HUBból ingyen szedhető le, de a többieknek fizetni kell érte a Marketből.
Remélem a mindenkinek ingyenes mód valósul meg. :)

(#24) Arthuro_Adam válasza Abysmal (#23) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Elvben minden WP7-es telefonon Nokia térképek lesznek. Árról nem beszéltek, de szerintem ingyen lesz. A Nokiának megéri, ha más is az ő szolgáltatását használja.

(#25) leviske válasza Arthuro_Adam (#24) üzenetére


leviske
veterán

Nincs értelme annak amit írsz. Ha minden telefonon elérhető lesz, akkor az annyit jelent, hogy bekerül a Bing Maps-be, ha meg azt fizetőssé akarják tenni akkor az a Nokiákra is érvényes lesz és innentől értelme nincs.

Aminek esélye van, hogy a Nokia részesedést kap majd a Windows Phone bevételekből és ezért érdekük a Store és Maps szolgáltatásaikat belenyomni a rendszerbe ezzel is növelve a platform értékét.

[ Szerkesztve ]

(#26) Blyan


Blyan
félisten

Rumour a(z) Ovi Nokia maps dologhoz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) oO7 válasza Blyan (#26) üzenetére


oO7
őstag

ez így ebben a formában azért nem tűnik valószínűnek mert amikor beszéltek arról, hogy a Microsoft megkapja az Nokia Maps adatbázisát, akkor egyértelműen kiemelték, hogy az bizony a Bing Maps szolgáltatást fogja kiegészíteni (vagy talán leváltani is akár), de a lényeg, hogy semmiképp nem egy WP7 specifikus dologról lesz szó

(#28) Blyan válasza oO7 (#27) üzenetére


Blyan
félisten

Bárhogy is, remélem nem sokára megtudjuk.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29) Arthuro_Adam válasza leviske (#25) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Amire gondolok, hogy az Ovi Mapsen belül már most is rengeteg szolgáltatás elérhető, amiből a Nokia biztosan kap százalékot. Minél több telefonon van, annál több a bevétel. Erre gondoltam.

(#31) joey04


joey04
titán

The Nokia World 2011 keynote liveblog!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.