Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csongi


csongi
veterán

Végre!
Lassan csak lesz értelme az okos karpereces cuccoknak.

(#2) borand


borand
aktív tag

A Phablet után én csak Phatchnak hívnám. :DDD

(#3) Carbonado11


Carbonado11
tag

Évek óta várok egy olyan órát, ami az időn kívül a hívó nevét mutatja még. Bejövő híváskor pedig gombnyomásra telefon formájúra nyílna a szíj... Ez is könnyedén kivitelezhető lenne... :O

Redmi Note 8

(#4) borand válasza Carbonado11 (#3) üzenetére


borand
aktív tag

Ha könnyedén kivitelezhető lenne, akkor miért nem találtad még fel és gazdagotál meg belőle? ;]

(#5) adlersson válasza borand (#2) üzenetére


adlersson
aktív tag

Phracelet. :DDD

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#6) moleculez


moleculez
veterán

A videon elcsiptem egy find my phone funciot, bár ez nem zárja ki, nem biztos, hogy önálló cucc lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Carbonado11 válasza borand (#4) üzenetére


Carbonado11
tag

Okoska! Én csak várom, nem fabrikálom! Mellesleg csokitortát is könnyű csinálni egy cukrásznak. De én attól még nem tudok.. Remélem érted, hogy miért ment félre a humorosnak szánt, de inkább bugyutára sikerült bölcsességed!

Redmi Note 8

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem megvettek kilóra,most is valami "ilyesmi" karórám van,használom rajta a GPS-t,a bluetooth-on meg sztereóban hallom a hívott felet. Csak ez itt sokkal szexibb. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) zdanee


zdanee
őstag

Azért a szövegbevitelt még nem mutatta meg a videó. Gondolom lehet diktálni, meg valami scrollozós kényszermegoldás.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10) borand válasza Carbonado11 (#7) üzenetére


borand
aktív tag

Az a butyutaság "okoska", hogyha ez könnyedén megvalósítható lenne, akkor már valaki rég meggazdagodott volna belőle, de még nem az.

(#11) dezz válasza borand (#10) üzenetére


dezz
nagyúr

Eddig nem voltak ilyen hajlítgatható kijelzők, most már vannak.

Innentől nem olyan nagy dolog megoldani, hogy ne legyen fixen a szíjhoz rögzítve, hanem szükség esetén ki tudon egyenesedni. Akár mechanikusan (kipattan és kézzel kell visszacsukni), akár motorizáltan.

Nem zárnám ki, hogy pár éven belül a többség már nem "lapos tégla"-ként hordja majd magával a telefonját (személyi asszisztensét, stb.), hanem ilyesféle kiegyenesedő (és kellően széles) "karkötőként". (De akkor már senki sem asszociál róla holmi karkötőkre.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.