Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon szimpatikus amit az oroszok csinálnak kommunikáció révén. A legégőbb, hogy pont az USA kémkedett németek ellen. Akkor nem voltak megsértődöttek? 😇

(#52) cami][us válasza Crafter32 (#51) üzenetére


cami][us
senior tag

Nagyon szimpatikus amit az oroszok csinálnak kommunikáció révén.

Az infowars szintű kommunikációra már nincs szükség.

[ Szerkesztve ]

(#53) bambano válasza Crafter32 (#51) üzenetére


bambano
titán

valaki magyarázza már meg, hogy miféle elmebaj terjedhet az országban, aminek a révén a minket sok évtizedig megszálló, leigázó, kifosztó gyarmattartókat istenítik?

komolyan ennyire elmentek mindenkinek otthonról? kunta kinte adományokkal támogatja a ku-klux klánt?

nekem is sok bajom van a nyugattal, de ha a nyugat a nátha, akkor az oroszok az ebola meg az antrax keveréke...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#54) lezso6 válasza bambano (#53) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fiatalok körében szokott ez divat lenni, nekik fogalmuk sincs arról, hogy mi volt a rendszerváltás előtt. Szerintük mindenképp állni kell valamilyen oldalon, mert hogy ellenségem ellensége a barátom. Ez egyébként pont egy hülye usák gondolkodás, legalábbis a közelkeleten volt ilyen logikával oldalválasztásuk.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#55) Braddock válasza bambano (#53) üzenetére


Braddock
őstag

Ezt, Én ilyen csapongás félének írnám le.
Tudod sokáig voltak tolvajok hatalmon és ezért úgy voltak vele az emberek, hogy jöjjön a Fidesz, Trump stb.
Majd azok rendet tesznek és szembeszállnak az összeesküvés-elméletek figuráival.
Most, hogy itthon már csak a buta emberek nem csalódtak a jelenlegi hatalomban valójában nincs kire szavazni. Közrejátszik a kognitív disszonancia (beismerni hogy megint sz@rul választottam, stb.), valamint a nagy ellenség ellen küzdünk mantra. Trump is ezért nyert, majd ott is rájönnek, 2-3x 4 év után, vagy nem.

És innen jön a Putyin imádat is.
Ő az egyetlen aki megmenti a keresztény világot a liberális mocsokkal szemben. Szerintük.
Hol voltak ezek az emberek 56-ban azt nem tudom..., de erre is van magyarázatuk, mert azok szovjetek voltak ezek meg oroszok, na.

Persze mindez elég meredek és meghasonló gondolkodást igényel, ami - mint látható - elég sok embernél táptalajra lel.

Persze, most Én is mocskosliberálisgyíkember leszek a szemükben.
(Pedig azok is gazemberek.)

Hogy honnan tudom ezt?
Mert nekem is sokáig a seggemben volt a fejem.
Nem szégyen bevallanom.

A lényeg, hogy mindig maradjunk kritikusak és ha elkezdünk valami mellett kardoskodni kezdjünk el gyanakodni, hogy épp ami beszippant minket lehet mégsem a szent grált találtuk meg vele, hanem talán sima hazugság az is.

Szerintem a kapitalisták a világpolitikájukkal kissé túltolták a dolgot és most a világ szeretne átbillenni a másik oldalra.

Putyin és Gyíkember mentes BUÉK!

(#56) Polllen válasza bambano (#53) üzenetére


Polllen
nagyúr

Marketing.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#57) bambano válasza lezso6 (#54) üzenetére


bambano
titán

nekem erről az jut eszembe, hogy kiskoromban még olyan falun laktam, ahol reggel kihajtották a teheneket a rétre, este vissza a tulajdonosokhoz. vagyis az utca igen gyakran televolt szép nagy lepényekkel és kutyagumival is egyszerre. a kutyagumi volumenét tekintve messze elmaradt a lepénytől, de attól az még kutyaszar volt.

én nem léptem bele a kutyagumiba csak azért, mert az nem lepény...

egyébként szerintem is állni kell valamilyen oldalon. például a józan ész oldalán. a baj az, hogy sok a kívülálló...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#58) lordovravens válasza nkmedve (#46) üzenetére


lordovravens
tag

amiket írsz(a többi hszedben is), teljesen olyan, mintha egy sztereotipikus amerikai demokrata párti szavazó írta volna őket.
megkérdezhetem, hol olvasod a híreket(komolyan érdekel)?
nagyjából egyetértek mindenkivel, aki nem ért veled egyet(D1rect, bambano), de szerintem én még náluk is kevésbé.

Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

(#59) stefi76 válasza nkmedve (#46) üzenetére


stefi76
tag

"Ezek és egyébb dolgok (amiket már irtam + klimaváltozáshoz való hozzáállás,"

2016.12.15 12:49

Fekete Beatrix

Produktív volt a Szilícium-völgy nagyágyúnak tegnapi találkozója a leendő amerikai elnökkel - mondta el az egyik résztvevő, Jeff Bezos, az Amazon alapítója. Mint ismeretes, Donald Trump behívatta magához a Trump Towerbe a legnagyobb technológiai vállalatok vezetőit, hogy még a januári beiktatása előtt szorosabbra fűzze a kapcsolatokat. Ami eddig nem volt felhőtlen, tekintve hogy Trump előszeretettel "szólt be" korábban többüknek.

Optimista hangvételű nyilatkozatokat tettek a tegnapi megbeszélésen részt vevő technológiai vezetők. Jeff Bezos, akit korábban híresen sokat támadott elsődleges kommunikációs csatornáján, vagyis Twitter-posztokban Donald Trump (főleg a Trump-ellenes Washington Post megvásárlása miatt), azt nyilatkozta, hogy produktív volt a találkozó.

Trump is békülékeny hangnemet ütött meg, elmondta, hogy abban érdekelt, hogy jól menjen a technológiai vállalatoknak, támogatásáról biztosította őket, hozzátette, hogy a vezetők bármikor hívhatják őt, vagy embereit.
Azt szeretnénk, ha folytatódna ez a hihetetlen innováció. Nincsenek hozzátok hasonlóak a világon...mindent meg fogunk tenni, amiben segítségetekre lehetünk, itt leszünk nektek - mondta el Donald Trump.

A megbeszélésen résztvevő cégvezetők:

Larry Page - Alphabet
Jeff Bezos - Amazon
Tim Cook - Apple
Chuck Robbins - Cisco
Sheryl Sandberg - Facebook
Eric Schmidt - Google
Ginni Rommety - IBM
Brian Krzanich - Intel
Satya Nadella - Microsoft
Safra Catz - Oracle
Alex Karp - Palantir
Elon Musk - Tesla

Ezzel még nincs vége a történetnek, állítólag az Apple-vezérrel, Tim Cookkal, valamint a Tesla és a SpaceX alapítójával, Elon Muskkal külön megbeszéléseket tervez még a következő amerikai elnök.

Elon Muskot egyébként Trump stratégiai tanácsadó csapatába is beválasztották az IBM vezérével, Ginny Rometty-vel és az Uberes Travis Kalanickkal együtt. Az összesen 19 főből álló bizottság rendszeresen találkozik majd az amerikai elnökkel, hogy gazdasági kérdéseket megvitassanak. Pedig Musk eddig nem igazán támogatta Trumpot, novemberben még azt nyilatkozta, hogy Trump nem a megfelelő ember az elnökségre.

Azt szeretnénk, ha folytatódna ez a hihetetlen innováció. Nincsenek hozzátok hasonlóak a világon...mindent meg fogunk tenni, amiben segítségetekre lehetünk, itt leszünk nektek - mondta el Donald Trump.

Plusz egy demokrata, Hillary szimpatizáns érdekességként:

Mégis ki miatt lett Trump az elnök?

[ Szerkesztve ]

(#60) Tertius válasza lezso6 (#5) üzenetére


Tertius
tag

Inkább a választópolgárokat kellene kiutasítani, azok a rohadékok tehetnek mindenről ;]

Szerintem annál cikibb nincs egy vesztes számára, amikor a saját választópolgárait hülyézi. És a vesztes oldal sajtója megállás nélkül teszi ezt lsd. brexit (nyugger, vidéki paraszt tahó koporsótöltelékek léptették ki EU-ből Angliát), Amerika (texasi redneck belterjes tanulatlan paraszt tahó senkik szavaztak Trumpra), itthon (paraszt tanulatlan műveletlen tahók szavaztak a kormánypártra).

A "művelt elitek" mindenhol tehetetlenek, mert a bunkó, tanulatlan, paraszt nép, nem szavaz a dolgos, intelligens, a népért élő-haló, áldozatos elitek művelt, intelligens vezetőjelöltére, a mocskos szemétláda!
Nincs más megoldás, le kell váltani a népet, le kell váltani a választópolgárt. Akár ki is lehet utasítani, ha nem tanul belőle ;]

[ Szerkesztve ]

(#61) proci985 válasza qwertly (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Összeesküvéselméletek terjesztése flame, a fórumon tiltott. Utózengékkel töröltem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#62) szkaroly válasza #82729984 (#24) üzenetére


szkaroly
senior tag

Szerintem Arnoldot inkább hagyjuk. Az hogy ő egyáltalán kormányzó lehetett már eleve enyhén szólva is nem teljesen "kóser" volt. Írd csak be a keresőbe hogy Enron + California electricity crisis + Schwarzenegger. Érdekes sztori.

Poco X3 Pro

(#65) nkmedve válasza lordovravens (#58) üzenetére


nkmedve
őstag

Elsődlegesen az elnökjelölti viták (végignéztem mind a hármat, csak úgy hobbiból :) ), a Trump-ról található interjúk és videók, valamit a saját tweetjei alapján van meg a véleményem róla (de néztem hircsatornák videóit is, még a Fox-ot is). Bush és Obama elnökségét is végigkövettem úgy mondtam róluk is véleményt.
Nem vagyok amerikai, sem Clinton szimpatizáns (én Sanders-re szavaztam volna ha ott lennék), ugyan úgy nem vagyok se Merkel, se Orbán rajongó (régebb nagyon kedveltem OV-t, mostanában már kicsit kritikusabb vagyok vele, bár erdélyiként még mindig inkább ő a szimpatikus mint a migránssimogató ellenzék). Alapvetően nem tartom magam se jobb, se baloldalinak, inkább középen helyezkedek, a szélsőségeket mindkét oldalon tűzzel-vassal irtanám.

Hogyha van valami amit konkrétan cáfolni tudsz az eddigi kommentjeimből akkor nyugodtan jöhetnek példák, de eddig még a többi kommentelő sem igazán cáfolt semmit, inkább csak arról van szó hogy másképp értékelünk egyes szubjektiv dolgokat. Szerintem Trump nem való elnöknek, mások szerint igen. Szerintem Obama nem volt rossz elnök a körülményekhez képest, mások szerint pedig rossz volt, vagy csak "nem csinált" semmit (voltak érdekes dolgok, felmerültek olyan kérdések, hogy pl. mennyiben okolhatjuk őt a gazdasági válságért, a lehallgatásokért, stb.). Szóval kb. osztottuk a semmit, senki nem győzött meg senkit, ahogy az szokott lenni :D

Amúgy boldog új évet mindenkinek, pártállástól függetlenül, 2017 remélhetőleg jobb lesz mint az elmúlt év.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.