Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-04 18:00:59

LOGOUT.hu

Üdv mindenkinek őszi nyereményjáték-sorozatunk első játékán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) lemusz


lemusz
addikt

Meglepődök némelyik kommenten komolyan mondom, mintha nem is egy specifikus tartalmú oldal látogatói írták volna... Most már értem miért van annyi TN panel fikázó IPS lover a 144Hz-es monitorok cikkeinél->életükben nem láttak nem hogy 144Hz-et, de még csak annak a kábelét se. :DDD Uram bocsánat az meg nehogy már a kvíz hibája legyen, hogy a középsulit végig ellógtad, így az értő olvasás meg elmarad...

Személy szerint csak a 3-as kérdésen voltam meglepve, na nem azért mert nehéz lett volna, hanem mert általában az ilyen játékokban a promótálni kívánt márka/termék pozitív tulajdonságait szokták kiemelni. Itt meg a VESA szabvány hiányát akár negatív tulajdonságként is érthetjük...

(#852) B-L-A-C-K válasza eszterencs (#848) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké főni, tudom te kemény vagy, poénkodni se lehet már, de vettem a lapot!

[ Szerkesztve ]

(#853) Top cat válasza DarthFater (#835) üzenetére


Top cat
őstag

Hátha eszterencs összehoz legközelebbre mondjuk egy ilyent :DDD

Gratula a nyerteseknek :C

(#854) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula a nyerteseknek!:)

Live-Die-Respawn

(#856) Franklin válasza lemusz (#851) üzenetére


Franklin
addikt

Gondolom azért mehetett ilyen kérdés is, mert nem az Asus promótálta a játékot, hanem az Oázis, nekik pedig nem kötelező kizárólag a pozitív tulajdonságait feltüntetni a terméknek :)

(#857) McReay


McReay
aktív tag

Huhh, de örülök, hogy nyertem! Mindig játszom, de ez az első alkalom, hogy sikerült! :C
Nagy boldogság van!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#858) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha valakinek nem kell a stresszlabda, nyugodtan hozzámvághatja :DDD mostsenyertemsemmit :))

(#859) #20844032


#20844032
törölt tag

Basszus nyertem egy nyakbakasztót! Köszike! :D Biztosra vettem, hogy semmi esélyem, lévén a múltkor a közvetlen mellettem lévő nick vitte el a fődíjat.A Ti mellé egy nyüves kódot nem kaptam az asustól, fortuna most pótolta! :C :DDD

(#860) total90


total90
veterán

Na, majd legközelebb. Grat a nyerteseknek :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#861) HoaryFox


HoaryFox
őstag

GG a nyerteseknek!

Megint nem sikerült az áttörés :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#862) SyMbioTe

Nyerteseknek gratula, én meg ismételem magamban megint: Majd legközelebb :D

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#863) lemusz válasza Franklin (#856) üzenetére


lemusz
addikt

Biztos benne volt ebben az ASUS Magyarország keze is. Nyeremények 100%-ban Asus termékek, a PH köztudottan jó kapcsolatot ápol az Asussal, alul Partnereknél láthatod is, ha házigazda kommenteket nem kaptál el erről korábban, szóval... De ha még sincs semmi köze az Asusnak a dologhoz, akkor viszont még rosszabb a leányzó fekvése az Oázis szempontjából, mert nekem speciel egyszer sem kellett az oldalukra tévednem a helyes válaszért, hivatalos Asus oldalak elegendőek voltak... Gondolom nem voltam ezzel egyedül, ez meg így nekik nem túl jó...

(#864) Simi37


Simi37
őstag

Ugy tunik az amd meetupon elhasznaltam az ez evi szerencse adagomat :/

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#865) Franklin válasza lemusz (#863) üzenetére


Franklin
addikt

Lehetséges, bár akkor is furcsa, hogy miért egy 5 éves modellt tolna a gyártó...

(#866) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Gratula a nyerteseknek, és köszönjük a játékot! :)

Véleményem szubjektív...

(#867) Lauda


Lauda
félisten

Gratulálok a nyerteseknek és köszönöm a játékot!

(#868) lemusz válasza Franklin (#865) üzenetére


lemusz
addikt

Pl. készletkisöprés. :D Egyébként nagyon jó monitor ez, nem tudom emlékszel-e márciusi eszmecserémre csgo topikban, nah akkor majdnem ez lett végül a 144-esek közül a befutóm. Azért maradtam mégis az LG-nél, mert akkor speciel jobb volt az ára és van rajta Flicker Free is (villódzásmentesítés), ami ezen viszont nincs.

[ Szerkesztve ]

(#869) TomMusic


TomMusic
őstag

Köszi a játékot, és gratula a nyerteseknek! :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#870) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Azért jó kis játék volt na. :R

Ugyanitt alig használt Asus VG248QE monitor eladó .
Jelige: "Prémium kalibrált"
:DDD ;]

Grat a nyerteseknek!!!
:C

;) - The Power of the Light Side

(#871) TeebyKay válasza Simi37 (#864) üzenetére


TeebyKay
őstag

Én meg születésemkor elhasználtam egy életre az összeset, hogy nem haltam bele a nyakam köré tekeredett köldökzsinórba :DDD

(#873) LamaCube válasza B-L-A-C-K (#844) üzenetére


LamaCube
addikt

Bakker, hogy a sáska járjon násztáncot az orrod hegyén :D Jól benyaltam... :C

Gratula a nyerteseknek! :C

Köszi a játékot!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#874) CJ4567 válasza B-L-A-C-K (#844) üzenetére


CJ4567
veterán

Azt hittem már megint az FB app halt meg. :C

No Sana No Life

(#875) Joci10 válasza lemusz (#868) üzenetére


Joci10
őstag

A cím magáért beszél: "Oázis Computer - PROHARDVER! nyereményjáték". Vagyis az ASUS-nak nem sok köze volt hozzá. Az Oázis kiválasztott egy nyereményt, és odaadta a ph!-nak egy kis plusz reklámért - hogy most speciel ez ASUS volt, nem jelenti, hogy az ASUS-nak bármi köze is lett volna hozzá (ha lett volna, akkor 'Oázis-ASUS-ph!' nyereményjáték lett volna).
Az meg, hogy a választ hol találtad meg megintcsak nem jelent semmit - persze, hogy a gyártó ismeri a legjobban a termékeit, így persze, hogy ott a legrészletesebb a leírás. Ettől még nem jelenti, hogy benne lett volna a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#876) vince


vince
őstag

Köszönjük a játékot, gratulálok a nyerteseknek és várom a nyereményjáték-sorozat következő állomását :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#877) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Grat a nyerteseknek, várjuk a következő lehetőséget! :R köszi a munkát ;)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#878) FunPro


FunPro
senior tag

Mondtam én, hogy kamu! :DDD

Gratulálok a nyerteseknek! :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#879) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Grat a nyerteseknek. :R
Azért ennyi kalapból lassan nekem is dobhatna valamit a gép...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#880) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gratula a nyerteseknek! :C

(#881) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok minden nyertesnek! :C

(#882) lemusz


lemusz
addikt

Ne a nyerteseknek gratuláljatok, hanem az 1133 helyes megfejtőnek! Ugyan nem tudjuk hány ember próbálkozott összesen, de ha ez az ezres szám nem csak töredéke a teljes halmaznak, hanem egy emberes része (pl. 40-50%-a) akkor még nincs semmi sem veszve, a Föld nevű bolygó nem érett meg a pusztulásra.

(#883) TeebyKay válasza lemusz (#882) üzenetére


TeebyKay
őstag

De.

(#884) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Megnéztem, sajnos nem sikerült minden kérdésre helyes választ adnom. Valahol meg lehetne nézni mit rontottam el?

(#885) lemusz válasza TeebyKay (#883) üzenetére


lemusz
addikt

Felettem lévő hsz-t látva lehet igazad van.

(#886) hackeeeee válasza Chris0321 (#884) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rákattintasz a kérdésekre.

Véleményem szubjektív...

(#887) Hunner


Hunner
senior tag

Gratulálok a nyerteseknek és köszönöm a játékot :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#888) Rudolfking


Rudolfking
csendes tag

Grat a győzteseknek!
Na majd 18-adjára sikerül nyernem, most sem sikerült :)

The successful mission failed.

(#889) Fred23


Fred23
nagyúr

Gratula a nyerteseknek!

Legközelebb lehetne több ajándék, hogy esélyesebb legyen nyerni! Nem arról van szó, hogy nekem a fődíj kell, de egy PH!-s egérpad vagy golyóstoll talán megoldható lenne nagyobb mennyiségben is, nem? :) Akár csináltatni rögtön 1000-1000 db-ot, aztán minden játékhoz hozzácsapni 25-25-öt, máris 50 emberrel több örülne, és alig kerülne valamibe.

lemusz: Nem olyan sok az. Nézheted úgy is, hogy hány liter benzin. (Ha erre nem futná, akkor kezdem félteni az oldalt.)

[ Szerkesztve ]

(#890) lemusz válasza Fred23 (#889) üzenetére


lemusz
addikt

Postaköltséget ki fogja állni?

(#891) totyak


totyak
aktív tag

Gratula minden szerencsésnek. Már tízen sokadik alkalommal voltam a kalapban, egyszer csak rám kerül a sor végre :D

(#892) FunPro válasza lemusz (#890) üzenetére


FunPro
senior tag

Kivitetik a kormányablakok dolgozóival! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#893) LionW


LionW
tag

Érdekelne hogy melyik kérdés ütötte ki a legtöbb játékost.
Engem a 144hz-s, aminél nem volt megadva a felbontás, tehát aki 800*600-ban akarja használni a 144hz-t az simán megteheti hdmi-vel is, tehát a mindegyik támogatja válaszom jó. ;]
A wikipédia mi a rákért írja hogy támogatja a 144hz-t azt nem vágom... De majd legközelebb fél órát guglizok még pluszban minden kérdésnél hátha nem lesz egymásnak ellentmondó infó a neten.

(#895) Chris0321 válasza hackeeeee (#886) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm a segítséget erre nem gondoltam.

(#898) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Már volt sorsolás?

(#899) SyMbioTe válasza gyulazsolti (#898) üzenetére

[link]
Igen. Nézz a játék oldalára.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#900) Lacok


Lacok
őstag

Gratulálok a nyerteseknek.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.