Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-04 18:00:59

LOGOUT.hu

Üdv mindenkinek őszi nyereményjáték-sorozatunk első játékán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) MK VII válasza CocooN-z (#748) üzenetére


MK VII
veterán

(#752) Lauda válasza ADAM1337 (#730) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy sikerült kettőre ráhúzni? A különbségek közül csak egy volt a válaszok között.

--------------------------------------

A játékhoz. Az utóbbi időben azt kell mondanom ez volt a legjobban összeszedett kérdéssor. Csak így tovább. Reméljük hamarosan ismét lesz játék.

[ Szerkesztve ]

(#753) CocooN-z


CocooN-z
őstag

THX MK VII & Funpro

F&#ck... a technológia oldalról közelítettem meg, pedig a többi jó lett... Tényleg nem kekeckedés volt, csak érdekelt :)

Itt is látni h tudja ám a tech.: :K

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#754) FunPro válasza CocooN-z (#753) üzenetére


FunPro
senior tag

Átlagosan 10 percenként rákérdez valaki erre, úgyhogy no problem! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#755) CocooN-z válasza FunPro (#754) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jóvanna most ültem csak ide :D
Most nézem, tényleg megy a hiszti ezen :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#756) sz.balazs.95 válasza Out (#714) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

milyen csaj? ;]
Amúgy viccet félretéve nem nagyon maradt meg bennem, csak annyi hogy ilyen kisebb termetű aranyos csaj volt, de ha az utcán velem szembe jönne, nem ismerném fel. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#757) macilacus válasza CocooN-z (#753) üzenetére


macilacus
senior tag

Ezek közül az utóbbi kettőt kell használni, ha el szeretnénk érni a 144 Hz-et, HDMI-n keresztül a szűkösebb sávszélesség miatt 72 Hz-ben maximalizálódik a képfrissítés tempója.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#758) #74018560


#74018560
törölt tag

Isten f*szát, minden kérdésre jól válaszoltam, kivéve egyet, ahol a kérdésben egy "nem"-et elnéztem :O
:W :W :W :W

(#759) sz.balazs.95 válasza #74018560 (#758) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Üdv a klubban :DD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#760) #74018560 válasza sz.balazs.95 (#759) üzenetére


#74018560
törölt tag

Hol a pááálesz :DDD ..... :D

szerk.: erre most komolyan kellett egy korty Chivas, nem lefekvés előtt akartam megtudni mekkora balf*x vagyok :O

[ Szerkesztve ]

(#761) Lacok válasza B-L-A-C-K (#736) üzenetére


Lacok
őstag

Ne bántsd csak jót akar. :D

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#762) Joci10 válasza SUPREME7 (#644) üzenetére


Joci10
őstag

És a pontokat is kiosztod majd valamikor? Mert úgy tűnik, hogy mindenki 0 pontot kapott a mostani tippjeire. :)

(#763) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sikerült, úgyhogy ez most izgi lesz... Amúgy valahogy úgy lenne ennek a pszichológiája, hogy minél több a jelölt annál kevésbé izgi, mivel annál kevésbé "érzed az esélyt". 1000+ pedig nem éppen kevés. De Mind 1, nekem izgi lesz... :D :K (Ez pedig már az "izgire rászorultság" esete, ha már a konkrét sansz a kevesebb, akkor legalább az "izgi" legyen meg... Vagy ilyesmi... :D )

(#764) B-L-A-C-K válasza Lacok (#761) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom én, oviban is kapnak piros pontokat, végül is itt is kijárna mivel ~1 hét alatt sikerült a netről kipuskázva azt a 11 kérdést jól benyomni, szerintem is ezért járhatna valami mert így tök igazságtalanság az egész ...:/ Én pl elvárnám na meg nem is bánnám ha kapnék +1000 szakmai hozzászólást a profilomhoz, így végre rangot ugranék free.

[ Szerkesztve ]

(#765) sz.balazs.95 válasza B-L-A-C-K (#764) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

hova akarsz rangot ugrani? :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#766) somogyib válasza B-L-A-C-K (#764) üzenetére


somogyib
őstag

Oviban nincs piros pont, csak iskolában.

Ezzel buktál 200 szakmai hsz-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#767) Lori82 válasza #74018560 (#758) üzenetére


Lori82
senior tag

Hát igen,rendkívül bosszantó 1 kérdésen elbukni,én is azt csesztem el.Soha semmilyen nyereményjátékon nem nyertem semmit,pedig rengetegszer próbálkoztam.A remény viszont mindig él,hogy egyszer Fortuna rám mosolyog és dühítő,hogy egy "nem" miatt nem lehetsz benne a kalapban.Ráadásul az egyik kérdésre a válasz minimum 1 órát elvett az életemből,mert az Asus support félretájékoztatott.Az végül helyes lett.No mindegy majd legközelebb jobban figyelek,nem melóból válaszolok a kérdésekre :)

(#768) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azt lehet tudni, hogy hányan válaszoltak legalább 1 kérdésre, illetve hányan válaszoltak az összesre?

Dive ever, work never.

(#769) eszterencs válasza FunPro (#747) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Én is mindig azt hiszem, hogy én vagyok. :D

(#770) coolabácsi


coolabácsi
tag

:O Ha nincs átírva utólag a 9. kérdés, akkor benne vagyok a pakliban :DDD

(#771) osztraksajt válasza sz.balazs.95 (#709) üzenetére


osztraksajt
őstag

A Sony Vaio-k között van sok hasonló ketyere akár még fejlettebb hardver is, anno mikor még gyenge volt a jen elég sokat behoztak Japánból, fel-fel bukkannak emberi áron.

[ Szerkesztve ]

(#772) SunMount3r válasza B-L-A-C-K (#764) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Amúgy a "piros pontos", meg az egyéb ringes-rangos turbózó nonszensztől és a "mázli" faktortól is eltekintve: Az -aktuálisan speciel modern kori- "információ keresésnek" is van egy "módszertana", amit a hatékonyság növelése érdekében lehet direktben és intuitív, spontán gyakorlattal is fejleszteni, elsajátítani (ami a legtöbbször még csak nem is tudatosan történik). Azért az erre tett erőfeszítéseket, időt, tapasztalatot és a kapcsolódó, ösztönös kompetenciákat sem kellene ennyire "lefigurázni", értéktelennek és mellékesnek tekinteni... Főleg, hogy pláne pont nem azok, hanem épp ellenkezőleg... Már, bocsesz...

(#773) B-L-A-C-K válasza SunMount3r (#772) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már "bocsesz" de szerintem neked sem ártana aludni, persze nekem se, így én megyek is jó8!

(#774) somogyib válasza Lori82 (#767) üzenetére


somogyib
őstag

A szerencse meg a kalap...Fortuna majd akkor jön szóba, ha mindenre jól válaszoltál, addig csak rajtad múlik.

(#775) Anonymus23 válasza eszterencs (#769) üzenetére


Anonymus23
veterán

:DDD
Nah valami ilyesmire számítottam, tényleg megy a hiszti, pedig jó kérdések, bár itt-ott csalafinta és cseles, de egyértelmű kérdések voltak.

De még mindig jobb volt ez a kérdéslista mint a retekklub/csigatv bugyuta kérdései, kapsz egy 200 Ft-os vásárlási utalványt ha 500 Ft-os SMS-t küldesz a válasszal.

Mondjuk a 9. kérdést én is benéztem elsőre amikor kijött, de amikor olvastam itt a fórumon, hogy cseles, akkor 3x átolvastam, hogy mi is lehet, mire feltűnt a nem szócska. :K

Innentől kezdve már bármilyen játék jön, akkor 5x elolvasom, mielőtt a válaszokat megnyitom ;)

:C :R

;) - The Power of the Light Side

(#776) somogyib válasza Anonymus23 (#775) üzenetére


somogyib
őstag

Egy "nem" szócskától cseles a kérdés. Hát...ööö...

(#777) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#775) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szintén kalap,indítom a loot generátort,figyelj nehogy kimaradj. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#778) DonToni


DonToni
aktív tag

Benne vagyok a Top 1000-ben! :C
[link]

[ Szerkesztve ]

-Anti-

(#779) Joci10 válasza eszterencs (#769) üzenetére


Joci10
őstag

Utolért a skizofrénia? :D

(#780) #73959936


#73959936
törölt tag

Ó 8.hely, elégedett vagyok, de csak a kalaptippben....

Na majd a sorsolás, csak 1 monitor kell semmi más :B

(#781) Anonymus23 válasza somogyib (#776) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ööö, az eredmény ezt támasztja alá :U

;) - The Power of the Light Side

(#782) zolem válasza Anonymus23 (#781) üzenetére


zolem
aktív tag

Nem. Ez nem azt támasztja alá. Csak mutatja milyen felületesen , figyelmetlenül olvasnak egyesek. Sajnos nekem is másodszorra sikerült. 😁 Szerintem az a cseles, ha lényegtelen információkkal próbálnak félrevezetni stb.

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#783) Buddhha


Buddhha
tag

Grat a kalaposoknak! :)

Aki nem került be, ne dühöngjön! :) Gondoljon bele, hogy milyen lehet 11-én, 17:37-kor konstatálni, hogy Hopp, valami kimaradta a hétvégén.. :D

:O :O

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#784) #74018560 válasza Lori82 (#767) üzenetére


#74018560
törölt tag

Azért volt trükkös a kérdés, mert nem lehetett tudni, hogy az ASUS a hulladék HDMI-t tette rá vagy már az új szabványt, ami le tudná kezelni. És logikus módon azt, ami nem :U Persze ezt a hivatalos honlapon se írják, hanem csak a PH cikkből kukázható ki :U

Btw hányan vettek részt a versenyen?

[ Szerkesztve ]

(#785) xuldar


xuldar
őstag

A "hülye", "trükkös", "utólag átírt", "nem egyértelmű", stb. kérdéseket vitatóknak csak annyit, hogy 1133 ember helyesen tudta értelmezni és megválaszolni az összes kérdést. Biztos, hogy a kérdések voltak rosszak?
Nem, nem azért írom, mert én is bekerültem a kalapba. Kb. az összes PH!-s nyereményjátékon játszottam eddig, és nem mindig kerültem be én sem, de utólag beláttam, nem hőbörögtem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#786) #74018560 válasza xuldar (#785) üzenetére


#74018560
törölt tag

Ha nem lenne semmi trükk, mindenki helyesen válaszolna. Ezért is érdekelne hányan válaszoltak rosszul :D

(#787) Ideg válasza #74018560 (#784) üzenetére


Ideg
aktív tag

Csillagos megjegyzés. Nekem ebből logikusan az következik, hogy a HDMI lesz a helyes válasz. :)

(#788) Yofej75 válasza somogyib (#606) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#789) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Nofene, bent vagyok én is... :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#790) vince válasza Ideg (#787) üzenetére


vince
őstag

Épp ezt akartam befotózni én is. Egyértelműen ott van a honlapon a megoldás, nem PH cikkből kellett kikukázni a megoldást, ne írkáljunk már butaságokat...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#791) Yofej75 válasza Timyyy (#712) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem vagy Te kicsit nagyon izé? :DD

Grat mindenkinek aki jól válaszolta meg az összes kérdést és köszönet azoknak akik egy-két kérdést elhibáztak :B

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#792) goli11 válasza zolem (#782) üzenetére


goli11
tag

Olvasás általános iskola alsó tagozat ....
Végül is lehetnek itt olyan tagok ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden jo, ha vége .... azaz még működik.

(#793) FunPro válasza xuldar (#785) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt igazából annyi volt a baj, hogy mindenki túlkomplikálta, figyelmetlen volt.

Visszább is írtam, hogy már én kezdtem aggódni, hogy félvállról veszem az egészet. Komolyan, amikor egyesek elkezdték írogatni, hogy mennyinek kéne SZÁMOLNI az egérgombokat, azt hittem besz. Mit kell számolgatni? Ott van a hivatalos oldalon, hogy 6. Ez a megoldás biztos jó! Aztán hogy az 5 is lehet megoldás, az már részletkérdés. Ha ezen buknád, lehetne reklamálni. Mit kell itt számolgatni?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#794) gyimger válasza xuldar (#785) üzenetére


gyimger
őstag

Ott a pont. Az egész mizériára ebben van a válasz.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#795) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Kalap megvan :) jöhet a sorsolás! :R

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#796) Zanik


Zanik
addikt

Vicces, mert én a 9. kérdésre elsőre rossz választ írtam be. Aztán mikor végeztem az összes kérdés megválaszolásával, akkor leellenőriztem még egyszer az összeset, hogy biztos jó válaszokat adtam-e. És akkor, hopp, feltűnt a nem szócska, és gyorsan javítottam a helyes válaszra. Gondoltam is egyből, hogy ezt valószínűleg mások is félreolvassák majd, és lám, így is lett.
Jó tanács: mindig olvassuk el alaposan a kérdéseket, és nem árt a végén még egyszer leellenőrizni a válaszokat... ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#797) Dark Archon válasza #74018560 (#784) üzenetére


Dark Archon
addikt

Marha nagy trükk volt, tényleg. Legalábbis azoknak, akik képtelenek eljutni egy használati utasításig, ahol tételesen fel vannak sorolva a támogatott felbontások, a hozzájuk tartozó frissítéssel.

De nem is baj, legalább 1133-an szeretjük az ilyen játékosokat ;]

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#798) elithun válasza elithun (#301) üzenetére


elithun
őstag

Olyan egyszerű lett a megoldás, hogy a kérdés értelmezéséből csak a nem szó maradt ki nekem. :DDD
Na majd legközelebb, gratu előre is a nyerteseknek!
#bunda #monnyonlemindenkiamígnemnyerek

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#799) Yofej75 válasza Dark Archon (#797) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C ;]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#800) hackeeeee válasza #74018560 (#784) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Miért volt trükkös?

A monitor típusára keresve Google első találat:

A 144 hertzes funkció bekapcsolásához (2D módban) a DisplayPort (vagy Dual-link DVI) kapcsolat és a kiválasztott grafikus kártyához a legfrissebb illesztőprogram használata szükséges. T

Ez az infó is ott volt a termék oldalán, nem kellett nagyon keresgélni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.