Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elképzeltem ahogy Goku és Dermesztő Snapszer-ben játsszák le az ikonikus harcukat.. :U ;] Az SSJ Tell Vilmos lap, az üt mindent..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Mára a Bandai nagy bejelentéseket ígért, erre megkapjuk ezt. Szuper....

(#3) Xaels válasza Kokzor (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Mi a baj ezzel? Nem mindenki szereti a verekedős játékokat, amikből egyébként minden platformon ott a Fighterz és most jön a Jump Force mint friss megjelenés. Mobilra is megjelent tavaly valami csihipuhi DB játék és ott vannak akár a régebbiek mint a Xenoverse. Kíváncsi vagyok ez alá milyen rendszert raknak, bár egyelőre az én platformomra nem jelentették be.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Kokzor válasza Xaels (#3) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ha már pcre jön lehetne normális grafikája. Plusz ez egy pénznyelő lesz, ha olyan lesz mint a mobilos társai. Játszottam a mobilos Dokkannal, egy idő után már olyan lassan szerezhetsz akármit is, hogy muszáj lenne fizetni.
A másik része, nekem az a bajom, hogy már jó előre nagy bejelentéseket ígértek. Erre a streamben szépen bemutatták a korábbi Xenoverse 2 DLC-t, meg ezt. Én egy új Xenoverset és új FighterZ DLC-ket vártam.

(#5) Xaels válasza Kokzor (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Switch-re is jön. A normális alatt meg mit értünk? Nekem a 3D-sített cuccoktól hányingerem van. Egy autentikus 2D-2,5D az igazi. Ezért is vettem meg a Fighterz-t elővételben, mert már a Sega Genesis óta vártam valami hasonlóra. Már csak a klasszik első szériából szeretnék valami Ni No Kuni szerű akció-kaland-RPG-t látni.

A kártyajáték is lehet jó. Pont a ThroneBreaker-rel játszom, ami egy Gwent alapokon nyugvó sztori központú játék. Már 20 órát beletettem és még csak most jutottam el a 3. fejezetig. Nincsenek benne durva 3D-s átvezetők, olyan képregényes az egész de a sztori kiváló és a döntések befolyásolják az alakulását. Majd ha lesznek rendes játékmenet videók meg tesztek akkor lehet efelett is pálcát törni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Persie12


Persie12
aktív tag

Kicsit off téma, de hátha tudtok valamit. A superről van valami hír? Folytatják majd valamikor? Vagy folytatják e egyáltalán...

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#7) Kokzor válasza Xaels (#5) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Na pl. ha FighterZ grafikájú lenne, akkor egy szavam nem lenne. De ez csak egy konzol port lesz.

Egyébként én a FighterZ-t és a Xenoverse 2 is megvettem PS-re. A FighterZ annyira lehalt a PC-s verzióhoz képest PS-en, hogy vicc. Majd valamikor akcióban lehet beszerzem PC-n, mert ott 1000-2000 online játékos még mindíg van. PS-en meg többnyire csak a Francia szervereken vannak emberek. De az se sok.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kokzor válasza Persie12 (#6) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Semmi konkrét nincs róla, amennyire én tudom. Most volt a movie, meg még megy a Dragon Ball Heroes anime. Csak pletykák vannak eddig, hogy folytatódik egyszer. De hogy mikor, azt nem tudni.

(#9) Persie12 válasza Kokzor (#8) üzenetére


Persie12
aktív tag

Ja hogy van DB heroes is, na erről valahogy nem tudtam! :)

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.