Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Én szóltam!
Amúgy meglepő, nekem 2 telefonon után is szinte órára pontosan hozta a postás bá a levelet 2 hét után, hogy nyasgem, a legszebb, hogy az újabb telefonokat cella alpján egyből be lehet mérni, amennyire én tudom - ja és ekkor tudtam meg, hogy pl. Pannonnál nem előfizis sim-et nem lehet tiltatni!!!. A többit meg nem is említem.
De azért jó, hogy van pozitív példa is.
Ami meg a jogalkotást illeti, helyben kéne lecsapni a kezüket, oszt még okuk is lenne "felmarkolni ;] " a segílyt. Meg vissza kellene vezetni a halálbüntetést, még ha ez esetben elesünk a jogorvoslat lehetőségétől. Meg nem 3 csapásos módi kell ide, ha 2x bűnöz, rohadjon meg a sitten. Ez meg a másik, ne padlófűtéses cellákba tolják őket konditeremmel, hanem kőfejtőbe. Ezeknek azért lenne visszatartó ereje.

#5: nehogy azt hidd, sétálj egyet itt a 8-ban, ahol a melóhelyem van, hát nem sámli. Ha meg besötétedik, az összes bűnöző forma előmászik, nem lógnak ki, de aki tapasztaltabb, egyből kiszúrja a dolgokat( amúgy volt erről egy zsIndexes cikk is ). Ehhez tenném hozzá, részben utalva a fentire, hogy a dílerek kocsiból osztották a cuccot a rendőrjárőr meg pár autóval odébb támasztotta az autót és vidáman kávézgatott a partnerével.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.