Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tomboy0013 válasza batai15 (#48) üzenetére


tomboy0013
veterán

Talán ha nem write-only módba lennél itt még 1-2 emberkével feltűnt volna, hogy lesz idén ilyen telefon.

Egyébként vicces olvasni minden WP/WM topikban a halálhír keltést. Az ilyen hozzáértő szakemberek már vagy 4 éve fújják, hogy vége a mobilos Windows-nak és kb az ellenkezője történik, egyre jobb és jobb lesz. Több Win-es telóm is van, végigjártam WP7-től az utat, szóval tapasztalatból beszélek sokakkal ellentétben, és több telefon alapján ítélem még a rendszert, nem csak pl. 1 régi 520-as Lumia alapján(bár az is van). Alkalmazások tekintetében van hova fejlődni, de ez folyamatban is van. És azt se felejtsük el, hogy a pici piaci részesedés is több 10 millió embert jelent.
A lényeg: "Akinek halálhírét keltik sokáig fog élni" :)

[ Szerkesztve ]

(#52) batai15 válasza Zitta (#50) üzenetére


batai15
félisten

Az utasok meg szerencsére elmennekültek, vagy látták már a parton hogy a hajó milyen állapotba van és jegyet se vettek :p

(#53) Воланд válasza batai15 (#48) üzenetére


Воланд
titán

lol, valaki megint le van maradva egy pár körrel....

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#54) cal84 válasza Воланд (#53) üzenetére


cal84
tag

Igen. A Microsoft

(#55) batai15 válasza Воланд (#53) üzenetére


batai15
félisten

Na igen hp x3. Üzleti only..

(#56) Воланд válasza batai15 (#55) üzenetére


Воланд
titán

Szóval akkor lesz ilyen telefon vagy nem lesz ilyen telefon? Mert eddig azt írtad, hogy nem lesz....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#57) Postas99 válasza Воланд (#42) üzenetére


Postas99
senior tag

Az MWC-n demózott készüléken nem volt ujjlenyomat olvasó.
Ígérni bármit lehet. Az ms ígéretekből eddig sok nem valósult meg. Persze ezt foghatjuk arra hogy a felhasználók félre értették a nem létező kommunikációt. Minden wp8.1-re kijön a w10m.

(#58) batai15 válasza Postas99 (#57) üzenetére


batai15
félisten

Ennyi.

(#59) Воланд válasza cal84 (#54) üzenetére


Воланд
titán

Amúgy ezt kurvára nem értem. Bejelentette az MS, hogy idén nem a telefonok lesznek fókuszban, ezért nem is adnak ki havonta új készüléket, esnek az eladások, erre meg mindenki ismét kongatja a vészharangot, hogy juj, az ms a pokolba lovagol a telefonos platformjàval. Haho, nem tűnik fel, hogy nem az van a középpontban? És ennek ellenére a 950-es több frissítést kapott a megjelenése óta, mint egyes droidos készülékek két év alatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60) Воланд válasza Postas99 (#57) üzenetére


Воланд
titán

És az mwc-n elmondtàk, hogy a nyári frissítéssel érkezik a támogatás és azért nem is jelenik meg addig a készülék.... És minő meglepetés, mi áll a cikkben? Hogy nyáron tényleg érkezik.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#61) cal84 válasza Воланд (#59) üzenetére


cal84
tag

Hát amilyen bugosan adták ki azt a hulladék Windows 10et nem is csodálkozom hogy sok javítani való van rajta.

(#62) Воланд válasza cal84 (#61) üzenetére


Воланд
titán

Az androidban meg kb hetente találnak olyan biztonsági rést, ami több száz millió készüléket érint és mégsem jönnek a hibájavítások.... :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63) Timer válasza Воланд (#60) üzenetére


Timer
veterán

Ne etesd a trollokat, felesleges.

Az a baj, hogy a legjobban azok fikkantják a Windows Phone platformot, akik hallottak arról, hogy volt már olyan, aki látta valaki kezében valamelyik készüléket.

Mindezek ellenére (720/930/735/930 tapasztalattal a hátam mögött) azt kell mondanom, hogy a .218-as bulid előttig a W10M egy szép nagy raklapnyi fos volt, nem oprendszer. A .218-as már nagyot lépett előre, most pedig, a .318-as már mindennapos használatra is alkalmas. Hatalmas öngól volt a Microsoft-tól, hogy nem ezzel a builddel kezdett kapásból. Ha késett volna még félévet a 950, maximum lekésik az ünnepi szezont, de nem dörrentik önmagukat seggbe egy félkész, ezer sebből vérző szoftverrel.

(#64) Воланд válasza Timer (#63) üzenetére


Воланд
titán

Hát azért az elég csúnya történet lett volna, hogy ha még fél évig nem adják ki telefonokra a W10-et. Ennyi erővel 7.0 helyett is a 8.0-val kellett volna jönni. Az OS/SW fejlesztés meg nem igazán így működik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65) Timer válasza Воланд (#64) üzenetére


Timer
veterán

Igen, de a baj az, hogy ezzel a lépéssel megalapozták azt a fika cunamit, ami mostanában a W10M körül zajlik. Csak nézd meg ezt a fórumot, temetik a rendszert, és most már azzal sem védhető, hogy a hiányzó funkcionalitást a stabilitás pótolja. WP párti vagyok, egy darabig még az is maradok, de néhány fontos tény, kifejezetten a W10M-re vetítve:

- Minimális mértékű a viselhető eszközök támogatása. A Fitbit és a Garmin is csak részben támogatott, hívás értesítésre, alkalmazás értesítésre nincs mód, példul. A Band meg egy túlárazott vicc. 2016-ot írunk, de például MBW-100-at már 2010-ben használtam, akkor még 2.3-as droiddal.

- Üzleti szoftver ellenére egy alapszintű SMB megosztást nem képes alapból támogatni. Ez tényleg a vicc kategória.

- Egyéb szoftverek hiánya. Nem részletezem...

- VPN kapcsolatnál ordenáré hiba, hogy nincs MSCHAPv2 támogatás. Ezzel gyakorlatilag mindenkinek alávágtak, aki IPSec/PSK kombóval érte el a céges hálózatát. Mondanom sem kell, hogy a 8.1-en még ugyanez simán ment, így még nagyobb az öngól.

A Microsoft a mobiltelefonok piacának AMD-je lesz lassan a folyamatos (de teljes egészében soha valóra nem váló) ígéreteivel.

[ Szerkesztve ]

(#66) aprokaroka87 válasza Воланд (#59) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazábol az MS-nek csak egy referencia szerű telefont kellene kiadnia minden évben

Egyebeket meg a gyártóknak.

(#67) Timer válasza aprokaroka87 (#66) üzenetére


Timer
veterán

...és az se lenne baj, ha nem ők készítenék. Lehet itt szépíteni a dolgot, de a 950 anyaghasználata még a 920-hoz képest is egy rossz vicc, a 930-cal meg egy lapon se lehet emlegetni.

(#68) Mercel válasza rbertkrl (#23) üzenetére


Mercel
senior tag

Nekem 930-am van ami egyébként egy jó készülék - lenne DE a borzalmas rendszer miatt utálom használni.
Ezen az sem segítene ha lenne rajta ujjlenyomat olvasó.
Lehet mentséget keresni, de nem nagyon érdemes.
A WP egy elcseszett rendszer és ha földbeáll megérdemelten teszi.

Marcel

(#69) batai15


batai15
félisten

Mondjuk van benne valami hogy akik menekülnek, illetve utálják a rendszert mennyire keserűen nyilatkoznak róla , szóval lehet mégis van benne valami hogy mennyire nagyszerű rendszer.

(#70) Nebogipfel válasza batai15 (#69) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Azt is elmagyarázhatnád miért jössz minden Windows mobile hírhez oda írni, hogy ez mekkora szar? Mercel, ezt tőled is kérdezem. Komolyan érdekel. Nagyon gyerekes.

(#71) viewdetails válasza Timer (#65) üzenetére


viewdetails
addikt

- Nekem a Fibit Surge HR jól működött. De beleolvasnék a Mi Band topikjába is, a saját magával sem kompatibilis androidos verzióhoz képest teljesen jól működőt írt WP/W10M alá egy 3rd party fejlesztő. Nyilván hívásértesítés nincs benne, mivel az API nincs nyitva készülék oldalról.
- Sose volt üzleti szoftver. Más kérdés, hogy komplett ökoszisztémaként használva működik igazán jól, de erre a OneDrive és tsai segítségével consumerként is lehetőséged van. SMB megosztás 2016-ban? Minden a céges/privát felhőbe van feltolva, ha kell valami, a user onnan veszi le/osztja meg, éri el tabletről, telefonról, notebookról. Más kérdés, hogy még ma is látok olyat, aki ki-be kapcsolgatja a mobilnetet...
BTW, smb megosztás elérése 2014-ben is gond volt Android alól, nem tudta natívan, csak külső alkalmazásból.
- Ebbe nem mennék bele, nyilván van akinek roppant fontos pl. a Wififon, én eddig megtaláltam amire szükségem van.
- Ott az L2TP ha ragaszkodsz az MSChapV2-höz.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#72) batai15 válasza Nebogipfel (#70) üzenetére


batai15
félisten

Jajj értem , akkor éljünk egy alternatív valóságba ahol a wp az isten császár, úttörők, és mindenki ezt a rendszert copyzza. Ja nem, de szólás szabadság az viszont van.

(#73) aprokaroka87 válasza batai15 (#72) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

majd az idő eldönti mi lesz a platformmal,de attól hogy valami neked nem tetszik még nem kell leszarozni!

(#74) Воланд válasza batai15 (#72) üzenetére


Воланд
titán

Meg lehet fogalmazni értelmes kritikát, meg lehet azt az össze-vissza beszélést csinálni, amit te éppen itt előadsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#75) Nebogipfel válasza batai15 (#72) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Én egy szóval nem mondtam, hogy isten császár. :) Csak egyszerűen nem értem, minek minden ilyen hírhez oda írni, hogy szerinted milyen szar. Nem kötelez rá senki, hogy használd ezt a "szart". A 15 a nickedben a korod? Mert akkor nincs is több kérdésem. :)

[ Szerkesztve ]

(#76) batai15 válasza aprokaroka87 (#73) üzenetére


batai15
félisten

Ilyet nem írtam, mert nem szabad csúnyán beszélni. Más kérdés hogy rettentő nagyot csalódtam a rendszerbe. De mint írtam, normális keretek közt lehet kommentálni , vagy vegyél prémium tagságot és ignoralni tudod a kommentem.

(#77) tomboy0013 válasza batai15 (#72) üzenetére


tomboy0013
veterán

Attól, hogy szólás szabadság van (de igazából nincs) nem kell folyton jártatni ugyanarról a szád minden topikban. Attól, hogy valamit meg lehet tenni még nem kötelező. Unalmas már a magadfajta negatív energia vámpírok jelenléte folyton. Tudjuk, szerinted rossz, láttuk, hogy le is írtad sokszor és igen értjük is és mindig ugyanoda lyukadunk ki: Ha rádszólunk miután ki tudja már hanyagdjára bizonygatod a mások véleménye alapján formált véleményed akkor jössz a szokásos dumával, hogy itt alternatív valóságba kell élni és csak dícsérni szabad. Nem ez nem így van, viszont unalmas az önismétlés és nem is célravezető és nagyjából senkit sem érdekel csak akik trollkodni szeretnének veled. Én elmondtam amit akartam, folytasd tovább a gyerekes viselkedést ha jól esik vagy tanulj meg végre normálisan viselkedni úgy ahogy azt egy topikban kell.

(#78) batai15 válasza tomboy0013 (#77) üzenetére


batai15
félisten

Tudod mit, akkor kérjétek hogy ne lehessen kommentálni sehol. Semmilyen hír , semmi teszt, sehol,erre csak ezt tudom mondani. Énis elviselem a ti kommentjeiteket a hírekben, holott nem értek eggyet velük, pedig folyamat istenites megy. Szóval neked is csak ezt tudom mondani. Semmi köze a viselkedéshez stb.
Egyesek annyira beleelik magukat már a forumba hogy már lassan etikett kellesz, meg how to forum leírások. Azt hiszem be tartom a szabályzatot , nem trollkodni jöttem ide mindössze osztom a jóval nagyobb elégedetlen tábor véleményét.
Ja a 15 a nickemben nem a korom, pár éve csak úgy jött és maradt.

[ Szerkesztve ]

(#79) aprokaroka87 válasza batai15 (#76) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hmmm
Ugyebár én Droidot használok és van rengeteg dolog amiben csalódtam és csalódott vagyok,mégsem kezdem el mocskolni a Google-t
Váltani sem akarok,mert a pozitiv dolgok meg talán ellensúlyozzák a negatív dolgokat.

Sokmindenki csalódott már a WP-ben,de úgyanúgy a másik kettőben is.
Kinek a hibája az szerinted hogy szinte nincs is részesedése a WP-nak?

(#80) tomboy0013 válasza batai15 (#78) üzenetére


tomboy0013
veterán

Látom sikerült megérteni a lényegét a dolognak. Gondolom az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg benned van a hiba ha már ennyien jelezzük feléd. Meg lehet ám fogalmazni normális negatív kritikákat is egyszer vagy kétszer egy topikban. De többször felesleges, és az a bosszantó, hogy te ezt csinálod. Nincs rá szükség, hogy minden pozitív vélemény után megfogalmazz egy negtívat is ami ugyanarról szól. Ha ezt csinálod akkor ne lepődj meg rajta ha a 15-öt a nevedben az életkorodnak hiszik mert ez valóban gyerekes viselkedés. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#81) batai15 válasza aprokaroka87 (#79) üzenetére


batai15
félisten

Kinek a hibája? Magának az msnek.
Többire meg azt tudom mondani hogy normális keretek kozt jogom van kommentelni, csak nem tudjátok elviselni. Nem is nektek írok személyre szabottan, mert engem nem érdekelnek, meg nem is ugrok toroknak azonnal.
Mondom prémium tagság , ez neked is szól tomboy és ennyi. Keress meg minden usert aki mert ide írni és ugyanezeket mond el. No befejeztem mert mint mondtam engem ti nem érdekeltek, ugyse fog egyezni sose az álláspont.
Amúgy is mit csinaltam? Elmondtam hogy ezzel kesett az ms. És nem csak en mondtam. Nem értem ezzel mi a gond

[ Szerkesztve ]

(#82) cal84


cal84
tag

Lehet mellébeszélni meg magyarázkodni de ami rossz az rossz. Ezt mutatja a piaci részesedés és a a sok elégedetlen felhasználó is.

(#83) Pálin(t)ka válasza Hallosz (#47) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Neem, dehogy is! Addigra már le kell majd meg kell nyalni a telefont, és nyelvlenyomat és a nyál elemzései alapján oldja fel, elvégre ez biztonságosabb! 😄😆😁

(#84) aprokaroka87 válasza cal84 (#82) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

akkor tessék leírni szépen hogy micsodán,hol kellene változtatni

(#85) Nebogipfel válasza cal84 (#82) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Ugyan mond már meg mitől rossz. Mindig ez megy. Rossz, használhatatlan, stb. De azt sosem tudjuk meg, hogy mitől is az...

(#86) cal84 válasza aprokaroka87 (#84) üzenetére


cal84
tag

Minek? Ti úgyis megmagyarázzátok, a Microsoftot meg nem érdekli és úgyse változtat rajta :D

(#87) tomboy0013 válasza cal84 (#86) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha így gondolod akkor minek írtál ide? Egy újabb troll? Hány WP-s készülék aktív használata után vonta la a következtetést hogy rossz? Most mit használsz?

(#88) cal84 válasza tomboy0013 (#87) üzenetére


cal84
tag

2.5 év lumia használat után mondom ezeket. Most G4 van. Ég és föld a különbség a két rendszer között. Ideje volt elhagyni a süllyedő hajót. Sokat ígértek, pl az android applikációk futtatását ami nem lett megoldva pedig sokat segített volna nekik is.

(#89) hroberto


hroberto
veterán

Hihetetlen, hogy minden egyes Windows írásnál előkerülnek ugyanazok az idióták és szajkózzák a hülyeségüket. Soha nem fogjátok ezt megunni?!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#90) Timer válasza viewdetails (#71) üzenetére


Timer
veterán

Surge HR-en sincs hívásértesítés mind a mai napig, jól tudom? A VPN-nél bele trafáltál, csak elsőre kevés infót adtam. Éppen L2TP/IPSec PSK-ról van szó, mert ugyebár OpenVPN (mint talán a legnépszerűbb lehetőség) totál hiányzik a rendszerből. Választhattam, hogy ez, vagy a satnya PPTP. Nem volt más választás, maradt az L2TP. Beállítottam magamnak, mindenki másnak, akinek kellett, 8.1 alól ment is szépen, erre bumm, a W10M már nem támogatja. Gyengíthetném a védelmet, hogy PPTP-vel (talán) be tudjak csatlakozni, de nem teszem.

Mindenesetre, a fentebb leírtak okán szerintem nyugodt szívvel mondhatom, hogy sz@rjanak kaktuszt a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#91) Gregorg


Gregorg
tag

Elmeletileg lesz iden olyan telefon, ami hasznalna: oneplus 2, xiaomi mi 5, umi touch.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#92) Воланд válasza cal84 (#88) üzenetére


Воланд
titán

Nem, nem segített volna. Hosszú távon biztos, hogy nem és nagyon jó, hogy nem valósították meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#93) tomboy0013 válasza cal84 (#88) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem a rendszerek között azért nem ég és föld a különbség, az alkalmazások között valóban számottevő a dolog. A Windows-t nem igazán tudom meglassítani ha háttérbe hagyom az alkalmazásokat, a Nexus-on viszont lehet teljesítmény csökkenést tapasztalni ilyen esetekben ezért nekem valahogy masszívabb érzest ad a W10. Pedig van a 2 telóm közt különbség erőben a Nexus javára. Na azért nem vészes a dolog, de észreveszem ahogyan a laggokat is. Az alkalmazások tényleg jók droidon ezt aláirom. A lényeg, hogy úgy gondolom közel sem olyan vészes a helyzet a rendszerrel kapcsolatban mint ahogy sokan azt lefestik.

(#94) Zitta válasza Timer (#63) üzenetére


Zitta
őstag

Én használtam Lumia 800-t, HTC Trophy-t és most legutóbb Lumia 830-t.
Tehát én nem csak hallottam róla.

Viszont a Trophy óta annyi komolyabb változtatást sikerült eszközölni, hogy nem 2db csempe fér el egymás mellett, hanem 4. (Költői túlzással persze)

Zenelejátszó hiánya - így 6 év elteltével tréfás és reggelig sorolhatnám.

Az pedig hogy egy 2kilós áron nyitó Lumia 950 úgy néz ki mint egy bowli müanyag kacat az konkrétan bosszantó.

Ettöl függetlenűl tetszett, szerettem de nem fogom hülyére venni magam és helyben totyogva elvérezni a csemoedizájn oltárán.

Végűl pedig sokadszorra is eljátsza a microsoft, hogy a behülyített usereket arcon köpi - de remélem most utoljára...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#95) aprokaroka87 válasza cal84 (#88) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha megoldották volna valószinű hogy abban sok kompromiszum lett volna.
pl Play services valahogy helyetesiteni kellet voln...meg ilyenek.

Meg különben is ne akarjon már lassan mindenki Android appot futtatni a telefonján

(#96) leslie23 válasza cal84 (#88) üzenetére


leslie23
tag

hogy ez mennyire szar ötlet, arról mindent elárul, hogy Ballmer volt az egyik fő patrónusa. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97) tatararpad válasza cal84 (#88) üzenetére


tatararpad
őstag

Asztali rendszeren valszeg a Chrome böngészőn keresztül meg lesz oldva a Google által, mobilon meg tökmindegy az a pár user miért sír, úgyis megveszik majd. Vagy az lesz mint az Intelnél, ha megunják hogy csak viszi a pénzt majd kukázzák egyszer. Sajnos a többiekkel együtt én sem értem miért van még mindig ekkora perpatvar egy WP-s hírnél, olyan szinten huszadrangú platform már mint az Ubuntu Phone, nem ér ennyit.

(#98) Воланд válasza leslie23 (#96) üzenetére


Воланд
titán

Ballmer már rég nem volt a cégnél, amikor ezt bejelentették.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#99) iihorvath válasza Воланд (#59) üzenetére


iihorvath
tag

A 950 csak kapjon is frissítéseket!
A minap bementem egy MediaMarkt-ba, hogy megnyomkodjak egy 950-et.
Elindítottam a rajta lévő Edge böngészőt, hogy kipróbáljam mennyivel fut rajta fürgébben mint a 640-emen.
A navigációs sáv konzekvensen eltűnt rajta valahányszor gépelni szerettem volna bele, mert a megjelenő billentyűzet kitakarta. Vagyis vakon kellett gépelnem a böngésző navigációs sávjába!
És közben meredten figyeltem a 199.990,- Ft-os árcímkét mellette. :Y
Döbbenet! Ki vesz ennyi pénzért egy ilyen hulladékot, amelyen még a legalapvetőbb funkciónak számító böngésző is egy rakás gőzölgő kupac tehénlepény?? Minek ide ujjlenyomatolvasó, mikor a legalapvetőbb funkciók is hullák a rendszeren?
Aztán amit megnyitott, hát azt sem valami virgoncan, szóval a már sokszor 40.000,- Ft alatt is megkapható 640-emhez képes a böngészési élmény nem fedezi a két kilós készülékét.
Ja és amit próbáltam 950-et már a .318-at futtatta, mielőtt még ezt hiányolná valaki.

(#100) iihorvath válasza Воланд (#60) üzenetére


iihorvath
tag

A Microsoft oldalán tavaly konzekvensen az a szöveg fogadott minden oda látogatót, hogy Windows 10 Mobile még az idén!
Aztán a következő évben is már csak több hónappal később jött.
Szóval hogy ha ők azt írják valamire, hogy azonnal vagy azt soha, az pontosan ugyanazt jelenti! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.