Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) Nebogipfel válasza Mercel (#150) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Ne haragudj de ha semmi közöm hozzá, akkor minek írod ide le? :P

(#153) dilajoska1 válasza Plazmacucci (#148) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az biztos hogy megismetelhetelen! Nincs még egy olyan gyártó aki ennyire gagyi rendszert összehozott volna :D :D :D! Ezt tényleg nem tudják megcsinálni az MS után! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#154) aprokaroka87 válasza dilajoska1 (#153) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem te tulzol
nem gagyi,csak nem fejlesztik szívből

(#155) dilajoska1 válasza aprokaroka87 (#154) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jó csak ezt a szót találtam a szutyokra :D :D! (Egyébként nem tartom többre, használtam már!)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#156) hroberto


hroberto
veterán

Hihetetlen sötét emberek vannak itt sajnos...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#157) Osmeña válasza hroberto (#156) üzenetére


Osmeña
csendes tag

+1

(#158) ToniSoprano válasza dilajoska1 (#153) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én 8.1-gyel nagyon szerettem a Lumia 640-emet. Két simmel (Telekom, Telenor), folyamatos aktív 3G vel használtam 2 GB-os mobilnet csomaggal 1 éven keresztül . Whatsapp, Viber, Skype, Messenger, 3 e-mail folyamatosan szinkronizált, minden üzenetet időben megkaptam. Sokat skypoltam videóval 3G-n, akár egy óráig nem melegedett tök jó volt az akkuidő így is. 64 GB-os SD kártya volt benne kb 70%-ban tele volt pl. játékokkal, zenékkel, képekkel videókkal. Emellett sokat használtam a Here Mapst navigálásra (Waze-t is bár az lassan indult) és Spotify-t, prdcastokat stb.

42 ezer Ft-be került 2015 áprilisban a Lumia 640, egy évig használtam igazán nem kellett újraindítani nem lassult be, tölteni kellett kb. ennyi, mindig minden üzenetet megkaptam, nővéremmel Whatsappon, Skypon keresztül kommunikáltunk, beszéltünk mert külföldön él.

A 8.1 nagyon stabil program rendszer és átgondolt, de már nem támogatják. A 10-essel, aminek a legnagyobb előnye az unvierzális appok lettek volna, be lehetett volna hozni az app frissítésbeli lemaradást..... Elszúrták a 10-est, instabil, hibás, belassul egy idő után, fagyogat, tök alapvető hibákat nem javítanak ki régóta, sok embernek elfogyott a türelme.

[ Szerkesztve ]

(#159) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az ujjlenyomat olvaso a legegetobb gondja ennek a platformank... Ja megsem.

Az eletben soha tobbet ilyen telefont nem veszek.

(#160) tomboy0013 válasza ForRedGlory (#159) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én is mondtam már ezt a droidos telefonokról :D

[ Szerkesztve ]

(#161) Wesder válasza tomboy0013 (#160) üzenetére


Wesder
félisten

A különbség annyi, hogy Droidnàl volt fejlődés, Winphone-nàl meg visszafejlődés van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#162) hallador válasza tomboy0013 (#160) üzenetére


hallador
addikt

Ja :D

[link]

Sok a hülye... :D, Sőt egyre több.... :U

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#163) Glenda válasza hallador (#162) üzenetére


Glenda
addikt

Amikor a Linux desktop évét vártuk, akkor még az ilyenek nem jelentettek semmit, legalábbis HUP-on ezt mondogatták. Valami legyes hasonlattal jöttek mindig. Most akkor hirtelen mégis?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#164) hallador válasza Glenda (#163) üzenetére


hallador
addikt

Linux? Mi köze ehhez a Linux-hoz, ha csak az nem, hogy fejlettebb országokban tűzzel vassal irtják (szerencsére a Windows-t és a Microsoft Office-t). Ezeket a gyerekeket programozásra nevelik, nem mint nálunk Office 2007-re :DDD.
Szóval nem most tudod, de ha ezek a gyerekek felnőnek, akkor ezek akarják-e Windows-al szopatni magukat? Ja hogy a programozók ma sem?

És valljuk be a Windows, de az OSX is felesleges egy átlagembernek, erre rájöttek USA-ban bőven. Na most gondolj bele mikor ezek a gyerekek felnőnek, na akkor ha nem is a Linux éve fog eljönni, de a Microsoft kérdés, hogy létezik-e majd még... Ja és ezt mind ingyen....

Aztán no OFFENSE :DDD ... Csak A microsoft marad az iparban, de többit a Userek lerendezik, de ebben már kérdés lesz-e Microsoft? Mondjuk lehet, hogy az olyan kis országokban, ahol még eleget tud fizetni az MS, ott még megy a dolog (Magyarország), de pl a picit jobban gondolkodó helyeken a Windows nem menő, az oktatásban. Tudod van az az amerikai mondás, ami ma az oktatásban van, az holnap az életben is ott lesz...

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#165) GeryFlash válasza hallador (#164) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hagyjad, nem érdemes vele, döglődik a Windows Mobile és látod csak egy öblös Linuxozásra futja már...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#166) pzstm válasza hallador (#164) üzenetére


pzstm
titán

németeknél is mondták, hogy milyen olcsó az "ingyenes" LibreOffice....aztán 2-3 év után kiderült, hogy jah drágább....

annyira tűzzel vassal irtják az Office-t, hogy a legnagyobb Apple Retailereknek most szervezik a tanfolyamot business O365 értékesítésről, ugyanis MAcbook-okhoz is azt keresik általában ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#169) pzstm válasza #32839680 (#168) üzenetére


pzstm
titán

25???? ez nekem most hirtelen gyanús...tudom ez consumer, de szerintem 5 különböző eszközön aktiválhatod csak be egyszerre.... :U

vagy kicsit félreértelek :B :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#170) hallador válasza pzstm (#166) üzenetére


hallador
addikt

Megkérdezném tőled is, mi köze a Libreoffice-nak a W10M-het, mint a kolléga Ö Linux.al jött, Te Libreoffice-al..

Ja ja a libreoffice-al kapcsolatban Te is csak ezt ismered, ez benne volt a híradóban. :D A többi, amiben nem volt benne a Microsoft hírmondóban arról nem ugye?

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Az elmúlt két évből... Van még, de gondolom, ezek mind nagyon hülyék lehetnek.
Ja van akinek bejön, ha nem fizetik le... Nem nálunk...

annyira tűzzel vassal irtják az Office-t, hogy a legnagyobb Apple Retailereknek most szervezik a tanfolyamot business O365 értékesítésről, ugyanis MAcbook-okhoz is azt keresik általában ;)

Sebaj, ha nem olvasol, de akkor legalább ha beleszólsz egy beszélgetésbe akkor legalább lennél korrekt, ja az a Microsoftnál nem szokás...
Oktatásról beszéltem:

ha csak az nem, hogy fejlettebb országokban tűzzel vassal irtják (szerencsére a Windows-t és a Microsoft Office-t). Ezeket a gyerekeket programozásra nevelik, nem mint nálunk Office 2007-re :DDD.

Sebaj, Te csak told amit akarsz aztán el ne olvasd amit írtam, mert így egyszerűbb trollkodni...

Most jöhet hogy Te csak ara válaszoltál, meg én kezdtem stb... Ismerjük már.

(#169) pzstm

vagy kicsit félreértelek :B :R

És nem csak őt és gyanítom nem véletlenül...

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#171) pzstm válasza hallador (#170) üzenetére


pzstm
titán

semmi, ezért is raktam offtopikba, a tűzzel vassal irtandó Office-ra reagáltam.

Meglepő, de az általad linkelt dolgokról is mind tudok, a friss olasz dologról is ;) No offense, de könnyen lehet, hogy többet mint gondolnád ;) (én meg a híradó....LOL :D)

Oktatásban is elég erősen részt vesz és szerepet vállal MS, egészen kicsiknek is vanank programozásra nevelő dolgaik, ingyenes napok, támogatott képzések, ingyenes szoftver is.

Ha icipicit ismernél, tudnád, hogy a trollkodás áll tőlem a lehető legtávolabb.

A félreértés az O365-re vonatkozott......és kikérem magamnak a nem véletlenült

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#173) pzstm válasza #32839680 (#172) üzenetére


pzstm
titán

igen, ez így helyes, a 25ön ezért lepődtem meg kicsit. És ez akárki akármit mond nagyon jó ajánlat ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#174) hallador válasza pzstm (#171) üzenetére


hallador
addikt

OK semmi probléma ezzel, ismerem, csak éppen azokban az országokban, ahol ezt megtehetnék (A microsoft-ól simán megveszik a szoftvereiket, amit "ingyen" ad), az az rászoktatja a szoftereire a gyerekereket, majd ha felnőnek kénytelenek megvenni... Na ez az, hogy pont ezek az országok állnak át például ChromeOS-re, ami felnőtt korban is ingyen van, nem csak a beetetéskor.
A microsoftnak mikor is volt ingyenes terméke? Soha.
Ezt ismerték fel pl: USA-ban, Brazíliában, Spanyolországban stb....

Lehet ezt ragozni, minek is kellene valamiért fizetni, ha ez ingyenes, nem csak addig, ameddig az adott állam kormánya lízingeli az "ingyenes" szoftvereket, hanem azután is, amikor letelik a lízing.

Oktatásban is elég erősen részt vesz és szerepet vállal MS,

Igen Magyarországon tuti, máshol jó, ha 20 %-on sem áll.

Ha icipicit ismernél, tudnád, hogy a trollkodás áll tőlem a lehető legtávolabb.

Ehhez képest eléggé érdekes, hogy egy W10M topikban hoztad elő a Libreoffice-t.

A félreértés az O365-re vonatkozott......és kikérem magamnak a nem véletlenült

Ezzel nekem semmi bajom, de mivel nem értem még mindig mit keres egy W10M topikban a Libreoffice, nem kérnék elnézést ha nem haragszol.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#175) Kisgépkezelő válasza #32839680 (#167) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Köszönöm a tippet. Épp a napokban próbáltam pár droidos appot pc-n futtatni, de az összes emulátorral felsültem. Ezt a Remix OS-t gyorsan megnézem magamnak, hátha megoldja a problémát.

(#176) pzstm válasza hallador (#174) üzenetére


pzstm
titán

164-es hsz-ed offtopic részét olvasd el.....arra reagáltam offtopical...

örülök, hogy beszéltünk :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#177) hallador válasza pzstm (#176) üzenetére


hallador
addikt

Ezt ugye megírtam előre:

Most jöhet hogy Te csak arra válaszoltál, meg én kezdtem stb... Ismerjük már.

Értem én, csak mégsem.

Én is örülök, hogy beszéltünk. :R

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#179) Timer válasza hallador (#164) üzenetére


Timer
veterán

"gyerekeket programozásra nevelik"

Akkorát röhögtem, made may day! ;) Milyen gyerekeket? Azokat a gyökereket, akik egy aláírást nem tudnak beállítani egy tetszőleges levelezőben? Vagy azokat, akiknek teljesen új dolog, hogy az áthelyezés az töröl is, nem csak másol? Netán azokból lesznek terminál-dzsánkik, akik csak és kizárólag a tartalom fogyasztásra (és abból is jellemzően a nívótlan sz@rra) korlátozzák le az agyukat?

Gondolod át ezt még egyszer! Lehet, hogy a Te ismerőseid között a linux hódít, de én több vállalatnál is szembesülök vele nap mint nap, hogy mit is tud az "Y" generáció. Elárulom, a legtöbb kreténnek egy parancssor is újdonság, nem hogy majd linux, meg programozás.

Személy szerint már attól boldog lennék, ha nem kellene rendszeresen magyaráznom a különbséget a parancsikon, a program, a fájl, meg a mappa között!

A programozókat pedig hagyjuk, mindig is külön kaszt volt az informatikus szakmán belül is, az, hogy náluk a linux az atyaúristen, az egy dolog. elég sok windows licenc elkel még a piacon, mire eljutunk odáig, hogy egyáltalán megközelítse bármelyik open source termék a Windows részesedését.

Még valami: nem támadom a linuxot, csak azokat a tényeket veszem alapul, amit nap, mint nap látok.

[ Szerkesztve ]

(#180) Soybex


Soybex
őstag

735 volt az első és az utolsó windows phone-m. Szerettem mert tényleg gyors volt a rendszer, de az a rengeteg app hiány .. na az már pofátlanul vicces

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#181) Plazmacucci válasza Timer (#179) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mégis te vagy a helpdeskes droid :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#182) Timer válasza Plazmacucci (#181) üzenetére


Timer
veterán

Nem helpdeskes vagyok. Nagyon nem. Ettől függetlenül megtalálnak az idióták.

[ Szerkesztve ]

(#183) Plazmacucci válasza Timer (#182) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne érts félre nem támadás akart lenni. Értem amit írsz és tudom, hogy így van, de ezen nem kell kiakadni. Ilyen a világ. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#184) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

gyerekek legalább pünkösd hétfőn ne vitatkozzatok már!

szerintem be lehet zárni a topikot.

(#185) cal84 válasza aprokaroka87 (#184) üzenetére


cal84
tag

meg a windows mobile gyárakat is

(#186) hallador válasza Timer (#179) üzenetére


hallador
addikt

Örülök, hogy megint hozzászóltál valamihez amit nem olvastál végig. NEM Magyarországról van szó. De nem baj azt tudom neked is leírni mint a többi nagyszerűen hozzászóló, nagyon fasza koncentráció képességű kollégának, aki hasonlóan jól olvasta el amit írtam, mint Te.

Akkorát röhögtem, made may day! ;) Milyen gyerekeket? Azokat a gyökereket, akik egy aláírást nem tudnak beállítani egy tetszőleges levelezőben?

Szerintem azok után, hogy nem olvastad el amit írtam, és nem nézted végig a kommenteket, szerintem Te ne nevezzél gyökérnek senkit, mert, szerintem itt nem a gyerekek a gyökerek.

Vagy azokat, akiknek teljesen új dolog, hogy az áthelyezés az töröl is, nem csak másol? Netán azokból lesznek terminál-dzsánkik, akik csak és kizárólag a tartalom fogyasztásra (és abból is jellemzően a nívótlan sz@rra) korlátozzák le az agyukat?

Szerintem eléggé korlátolt a magyar oktatási rendszer, és arról ne a gyerek tehessen, hogy a tanárok életkora 50 év felett van, és csak a lenin összest ismerik.

Gondolod át ezt még egyszer! Lehet, hogy a Te ismerőseid között a linux hódít, de én több vállalatnál is szembesülök vele nap mint nap, hogy mit is tud az "Y" generáció. Elárulom, a legtöbb kreténnek egy parancssor is újdonság, nem hogy majd linux, meg programozás.

Persze ezt maguktól látták ugye? Nem a szülő ilyen hülye ugye? Mindenki hibás csak a degenerált magyar nem akkor megint itt tartunk? Hozzáteszem, nem lehet általánosítani, mert azért valljuk be senki nem tehet róla, hogy a magyarok mindenhez jobban értenek. Én nem értek mindenhez, de nem értem miért engem támadnak mikor nem is beszéltem LINUX-ról Te sem tudod ugye, na akkor miért is írtál nekem?

Hogy hoztad ide a Linuxot, ki beszélt erről? Rajtatok kívül? Jó trollkodni?

Személy szerint már attól boldog lennék, ha nem kellene rendszeresen magyaráznom a különbséget a parancsikon, a program, a fájl, meg a mappa között!

Én meg boldog lennék, ha nem lennének olyan tanárok akik nem tudnak tanítani, és nem lennének olyan iskolák, amiket a microsoft szintű cégek korlátoznak be állami szinten. Ja igen Magyarország ilyen.

A programozókat pedig hagyjuk, mindig is külön kaszt volt az informatikus szakmán belül is, az, hogy náluk a linux az atyaúristen, az egy dolog. elég sok windows licenc elkel még a piacon, mire eljutunk odáig, hogy egyáltalán megközelítse bármelyik open source termék a Windows részesedését.

Ki beszélt Linux-ról jó trollkodni??????

Még valami: nem támadom a linuxot, csak azokat a tényeket veszem alapul, amit nap, mint nap látok.

Amiről csak Te beszéltél eddig. Meg a Microsoftos üregi trollok.

Ha pedig esetleg az amerikai gyerekekről van szó, az lehet, hogy a primitív magyar hülyének nézi az ameriakiaikat, de valamiért elértek valamit... MI mit is? kb ennyit tennék hozzá, az elméletedhez.

A magyar gyerekek sem ennyire korlátoltak, amit leírsz, inkább azokra mondanám, mint pl a magyar lakosság, aki 50 év feletti lakosság férfi tagjainak jó része, akik egy csekket nem tudnak kitölteni, mert már régen sem érdekelte.

Na ezzel kellene megküzdeni nem MIT KERES A LINUX ITTTTT???

(#183) Plazmacucci

Az elméletetek szerint a retorziót a nagyszülőkkel, meg a szülőkkel kellene kezdeni, mert ugye a gyerek ezt a semmivel nem törődést valahonnan látta ugye? Nem magától lett ilyen, vagy ha igen, akkor bizony tényleg nagy a baj de nem a gyereknél...

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#187) Postas99


Postas99
senior tag

Azért hogy témábavágó dolog is legyen:

[Elite X3]

Valamiért a Finnek többet tudnak nálunk. Még a várható árat is.Várható megjelenés Ősszel, legalábbis szerintük.

(#188) hallador válasza Postas99 (#187) üzenetére


hallador
addikt

Nekem ez a telefon tettszik, csak attól félek, hogy ez is úgy fog járni, mint a HP telefonok 99 %-a csak nagy cégeknél fog megjelenni. Nagy tömegben. H pedig sima felhasználó szeretné megvenni, akkor az nem tudja megvenni. Pedig szerintem ez még a Lumia 930-asomnál is jobb minőségű lesz.
Több cégnél a top Managerek ma is tesztelik már azt a lehetőséget, hogy a telefont rákötik egy monitorra, és mint munkaeszközt használják. Több felmérés szerint ha a világ másik végére kell menni, akkor nem kell a notebook-ot magával cipelni.
Magyarországon két autógyártónál is tesztelik már, a manager kollégák, nem HP-t, de ha beválik az elképzelés, akkor a HP fogja szállítani az eszközöket.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#189) seniman


seniman
addikt

MS-nél sokat olvasgatták a bibliát,de csak az "ígéret földje" fejezet ragadt meg nekik nagyon :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#190) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

A WindowsPhone, a Global reszesedeset tekintve, nemsoka a kuka legaljara kerul ! ;] mert megerdemlik. :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#191) Johnny70 válasza Dr.FantastiK (#190) üzenetére


Johnny70
tag

Úgy haragszol a Windows telefonokra, mint a kisgyerek a kempingbiciklire, mert versenybringa helyett azt kapta születésnapjára.
Nem értem miért baj az, ha mások szokásaihoz és igényeihez más passzol, mint a Tiéd. Én nem Észak-Koreában szeretnék élni, ahol mindenkinek egyforma a ruhája, haja, és megmondják, hogy mit gondoljon. Tényleg, erről jut eszembe, hogy a Samsung is pont ugyanígy viselkedik, csak szerencsére ők nem lőnek főbe, ha az MM-ben nem hallgatok a fizetett embereire, és mást merek venni.

(#192) Dr.FantastiK válasza Johnny70 (#191) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nem az a baj ...

ott a Problema gyokere hogy nagyon sok a csalodott es pofaraesett felhasznalo akik hittek az MS allando igereteinek miszerint MAJD ! , eccer , eztan, aztan , rendbeszedik es elkeszul vegre egy rendesen hasznalhato rendszer , osztan nyugodtan vegyek meg a Telefonokat a mostani (bugos) szoftwerrel, mert ugyis lessz ra Update !!

>>osztan csaknemlett. ;] :W

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#194) jorgoszka válasza macskea (#30) üzenetére


jorgoszka
tag

Ne haragudj, de ez inkább titeket minősít, nem az MS-t. :C

A WP helyzetéről az mindent elárul, hogy már a franciák és az olaszok is hanyagolják, pedig ezekben az országokban igen népszerű volt:
[link]

Meg hát az FM rádió kinyírása is egy újabb apró, de roppant buta húzás az MS részéről, úgy vélem.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#195) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vagy inkább nyártól megszűnik a Windows Mobile.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#196) Osmeña válasza Scholes9 (#195) üzenetére


Osmeña
csendes tag

Erre ne szamits

[ Szerkesztve ]

(#197) Воланд válasza Scholes9 (#195) üzenetére


Воланд
titán

Jaja. Pont ezért jött tegnap este frissítés fast ringen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#198) tomboy0013 válasza Scholes9 (#195) üzenetére


tomboy0013
veterán

:DDD Fokozzad még a hülyeséget.

(#199) Timer válasza hallador (#186) üzenetére


Timer
veterán

Lehet, hogy Te nem Magyarországról beszéltél, én viszont igen. Ugyanis itt élek, és elég messziről teszek rá, hogy mi megy más országokban, pláne a nagy Ááááámerikában.

Ugyan nem Te hoztad be a beszélgetésbe a LINUX-ot, de nem is állítottam ezt. Ellenben céloztál rá, hogy az aztán igen, bezzeg az MS termékek (tűzzel, vassal, stb...), no és ugye a programozók témaköre, ezért vettem a bátorságot, hogy reflektáljak rá.

A személyeskedést pedig kihagyhatnád:

"Örülök, hogy megint hozzászóltál valamihez amit nem olvastál végig."

Milyen megint? Honnan veszed, hogy most nem olvastam végig, hmm?

Persze, én ne gyökerezzek senkit, de Te, az erkölcsi és szakmai piedesztál legmagasabb fokáról nyugodt szívvel gyökerezel engem. Korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#200) Scholes9 válasza Osmeña (#196) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nem örülnék neki, nyilván minél több a konkurens, annál jobb nekünk :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.