Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Időben sikerült lépniük.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Takumaru6969


Takumaru6969
tag

Soha többé Windows Phone... inkább húzzák ki érzéstelenítő nélkül a fogamat... (TÉGLA Lumia 625 tulajdonos) Környezetemben mindenki megbánta, hogy Windows Phonet vettek, engem is hülyének néztek akkor, hogy azt vettem... Meg is értem őket...

[ Szerkesztve ]

(#3) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Némi.. Mi az a pár év..

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#4) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

"A Lumia 950 és 950 XL készülékekben debütált íriszfelismerés nem rossz, de a villámgyorsan, könnyedén működő ujjlenyomat-olvasót nem tudta kiejteni a képből."

2 hónapig volt nálam egy Galaxy S5 (nem tudom mennyit fejlődtek azóta az ujjlenyomat érzékelők), de az irisz felismerés sokkal gyorsabb a mostani 950-emen mint azon a belépés ujjal.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

De vajon meddig lesz még Windows 10 Mobile?

(#6) Takumaru6969 válasza Fred23 (#5) üzenetére


Takumaru6969
tag

Ez már olyan, mint halottnak a csók :D

(#7) bulikavagyok válasza Trevize1987 (#4) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagyon sokat fejlődött az S5 óta. Az szinte használhatatlan volt.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Epp idoben. :D

(#9) Mr.Silkó válasza Trevize1987 (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az S5 ujjlenyomat-olvasója elég nehézkesen használható és pontatlan volt - tudom, hisz fél évig használtam anno -, viszont azóta rengeteget fejlődtek a telefonokba szánt érzékelők. Nekem az S6 és az i6 is villámgyorsan old fel a mindennapokban a biometrikus szenzort használva, de állítólag a Huawei legújabb telefonjai és a O+2 is villámgyors szenzort kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem kapkodták ezt sem el.

(#11) Dovloran


Dovloran
senior tag

Nagyon találó a "Hello", mert már mindenki köszön el a WP-tól...végre lett egy találó elnevezésük. :R

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#12) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

én azt hittem hogy a win10m már alapból támogatja

(#13) cal84


cal84
tag

woland_y2k 3...2...1 :D

(#14) jacis válasza Fred23 (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Lesz nyugi. Van annyi tartalék az MS-ben :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Freiherr


Freiherr
őstag

Már csak az a kérdés,mibe fogják belerakni.

XXX

(#16) cal84


cal84
tag

majdnem megmondtam hogy mibe, de inkább mégse

(#17) aprokaroka87 válasza Freiherr (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majd 2017-ben kiderül

Más:Egy gyártó partner nem tehetné meg hogy egyedi megoldást csinál a dologra?
Hasonloan az Androidhoz

(#18) netpeti98 válasza Freiherr (#15) üzenetére


netpeti98
addikt

HP Elite x3

(#19) Freiherr válasza aprokaroka87 (#17) üzenetére


Freiherr
őstag

De van bejelentve valami jövőre hivatalosan?

XXX

(#20) hroberto


hroberto
veterán

Kissé halottnak a csók íze van, de remélem nem így lesz!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#21) buchy válasza Trevize1987 (#4) üzenetére


buchy
tag

Az S5 ujjnyomat érzékelője is használható már, szoftveres gondok voltak. Azóta 5-6 update kijött, már teljesen jó, azonban tény, hogy el kellett telnie kb 1 évnek...addig én sem erőltettem, nyűg volt az egész.

(#22) Postas99


Postas99
senior tag

Idén egy készülék sem lesz ami támogatná. Jövőre talán lesz surface phone.
De az eddigi készülékekben sincs ujjlenyomat olvasó, és ahogy nézzük hogy még mindig csak egy bug halmaz az egész így valószínűleg az olvasó is bugos lesz a megjelenésekor.

Sok sikert!

(#23) rbertkrl válasza Takumaru6969 (#2) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Hát mondjuk meg kellene nézni, hogy milyen telefon veszel, mielőtt kiadod rá a pénzt. A 625 pont egy rossz szériájú készülék. Nagy hibákkal. De azt hiszem a 625-ön kívül még maximum, ha nagyon bele akarok kötni a telefonokba, akkor a 720 volt általában gyengusz és hibás. De elég gáz megítélni egy rendszert, egy sz*r széria miatt.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#24) kpal


kpal
veterán

Én elvagyok enélkül is. Nem izgat mikor jön vagy lesz-e Lumiaba.

(#25) gerii válasza kpal (#24) üzenetére


gerii
addikt

Az az izgalmas, hogy lesz-e még mibe tenniük ;]

(#26) hroberto válasza Postas99 (#22) üzenetére


hroberto
veterán

A bughalmaztól szerencsére már jó messze van. Már jópár frissítésen túl van a rendszer, és egész flottul működik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#27) doooo válasza buchy (#21) üzenetére


doooo
veterán

Épp ezt akartam írni. Azóta a frissítés óta a mai napig használom az olvasót, és teljesen jól működik, megbízható, ha véletlenül elsőre nem érzékeli, az csak az én hibám (kiszáradt kéz, vizes kéz-igaz, utóbbi esetben ki is írja, hogy mi a probléma). Egy szó mint száz, semmi gond nincs vele.

(#28) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Megszaporodtak a WM hírek. Biztos nyálcsorgatva élvezkednek akik minden ilyen hírhez odaírjak milyen szar a rendszer... Nem tudom a héten hány biztonsági rést tálaltak droidon. :P

(#29) Luck Dragon válasza Fred23 (#5) üzenetére

Ez elgondolkodtató, mert a céges készülékek Windows Phone, pontosabban 640-ek vannak. És meg van tiltva hogy a 10-et telepítésre kerüljön. Pedig tesztelték de azt mondták hogy instabil. És pár fórum társnál is olvastam ugyan ezt,hogy náluk is tiltva van.
Pedig még ez volt az ms-nek az egyik erőssége. De ahogy én látom ez is megtörni látszódik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) macskea válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


macskea
őstag

Nálunk is tiltva van, viszont nem stabilitási gondok miatt, hanem mert nemes egyszerűséggel nem megy rajta a céges levelezés meg naptár, sem pedig a hálózat. Egyébként ez különösen vicces, mert szintén MS termék az összes. Nem rég álltunk át. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#31) gutriqper


gutriqper
tag

Ez komoly? Tényleg itt tart most a Windows rendszer?

(#32) Воланд válasza Postas99 (#22) üzenetére


Воланд
titán

De, lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) Luck Dragon válasza macskea (#30) üzenetére

Az általad felsoroltak is közre játszik. Az most hogy a stabilitást az IT-ek mire asszociáltak az már az ő dolguk.
Arra azért kíváncsi leszek hogy hosszabb távon az MS ezen fog változtatni avagy sem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) macskea válasza Luck Dragon (#33) üzenetére


macskea
őstag

Hozzánk úgy "jöttek be", hogy meg lett ígérve minden. Gyakorlatilag a teljes infrastruktúra le lett cserélve MS termékekre, a munkaállomások oprendszereitől a hálózaton keresztül a levelezőrendszerig, de még a céges mobilok is. És nem kis cégről van szó, a nagyságrendek ezresek. Aztán most ott tartunk, hogy az IT engedélyével megy fel a PC-kre a Chrome, mert az Explorer már nem működik valamiért, az Edge meg "nem biztonságos", az intranet nélkül meg nem tudsz dolgozni. Vicces. :)

(áttettem offba, végtére is az)

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#35) viewdetails válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


viewdetails
addikt

Luck Dragon & macskea

Nem tudom hol dolgoztok, de nálunk abszolút heterogén rendszer van 8.1 és 10-es készülékek egyaránt és mind működik MDM alapon, titkosított levelezéssel.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#36) kpal válasza gerii (#25) üzenetére


kpal
veterán

Remélem lesz :Y :DDD

(#37) Kisgépkezelő válasza rbertkrl (#23) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem a 625-el van gond, az egy nagyon jó kis készülék. Az enyém már gyakorlatilag mindent kibírt amit az Ip67 minősítéshez ki kell bírnia egy telefonnak. Volt már porban, merült már el vízben, ejtettem már le párszor elég magasról, de még mindíg tökéletesen működik. A probléma a WP rendszerrel van. Ha csúnyán akarnék fogalmazni azt mondanám, hogy a mobilok Linuxa a Windows. :D

(#38) Postas99 válasza hroberto (#26) üzenetére


Postas99
senior tag

Ezt próbáld bemesélni a kollegámnak aki le akarta fotózni a rack-et, ehelyett újraindult a telefonja. Győzd még hogy semmi baj nincs, és csak ö olyan szerencsétlen hogy random újraindul a telefonja.

(#39) Postas99 válasza Воланд (#32) üzenetére


Postas99
senior tag

Meglátjuk a vak is ezt mondta.

(#40) janeszgol válasza rbertkrl (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Kifejted bovebben, miert hibas konstrukcio a 625 es a 720? Koszonom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Nem kapkodtak el. De jobb később mint soha.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#42) Воланд válasza Postas99 (#39) üzenetére


Воланд
titán

Végülis már jelentettek be ilyen készüléket és még a neve is szerepel ebben a topicban, de sebaj.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) aprokaroka87 válasza Воланд (#42) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hm..nem is rossz
csak hát Samsung,LG,Huawei is lehetne mellé

(#44) hroberto válasza Postas99 (#38) üzenetére


hroberto
veterán

Senkit sem akarok meggyőzni, de nyilván nem ez a jellemző. Viszont hiba bármelyik rendszernél előfordul.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#45) Pjotr válasza Trevize1987 (#4) üzenetére


Pjotr
senior tag

Volt 950-em, de mindent lehet mondani az irisz feloldasra, csak azt nem, hogy jo. Iphone 5s feloldasa is mar fenyevekkel gyorsabb, nem beszelve arrol, hogy fuggetlen fenyviszonytol, mozgastol, stb.

(#46) D1Rect


D1Rect
félisten

2017 végére beérik a negyedvonalbeli kínai gyártókat.
gg MS!

(#47) Hallosz


Hallosz
senior tag

Lefordítva magyarra, idén (2016) nyáron eldöntik, hogy jövőre (2017-ben) kijön valami filléres vacakkal ami nem működik, ezt frissítik 2018-ban, majd 2019-ben lecserélik.
Addigra már a konkurencia hátlapba épített tenyér lenyomat felismerőjénél is újabb lesz.

Mert lakni, muszáj.

(#48) batai15


batai15
félisten

Az igen. Szóval nincs még telefon ami támogatná, sem leak infók sem olyanról ami esetleg majd tudja majd ezt. Gg ms, majd 1 év múlva , lesz egy kezdetleges, addigra a droid meg ms meg lehet 3d toucnal is tobbet tud. Szóval igen a windoz nincs lemaradva csak, nem is keveset.

(#49) Gymnova81 válasza Воланд (#42) üzenetére


Gymnova81
tag

Pontosan.... Az elite x3-at elvileg már úgy tervezik kiadni, hogy benne lesz az ujjlenyomat olvasó.

[ Szerkesztve ]

(#50) Zitta


Zitta
őstag

Kb. mint halottnak a csók. :(

Ez a hajó elsüllyedt, csak a legénység még nem vette észre.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.