Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) namivanmar


namivanmar
csendes tag

Mikor SSD-re váltottam én is 120GB-ot vettem rendszernek, de kiderült, hogy ez tényleg csak 1-2 játéknak elég (főleg ha még pár nagyobb program is telepítve van). Manapság már 20-50GB-ot is felhasznál jó pár játék sajnos... Persze ha az ember tényleg csak 2 játékot nyom sokat akkor jó lehet így is. De gondolom ha futna rá ti is nagyobbat vennétek. Amúgy nem tűnik rossznak.

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

Akár napi 12-óra? Horey shet. :N

(#3) snecy20


snecy20
veterán

- Játék orrvérzésig, akár napi 12 óra.

Fiatal lehetsz. :) Nálam is volt ilyen korszak, de mióta magam fizetem a számlákat, bölcsebb dolog nem annyira pörgetni a villanyórát. :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) SpZ válasza snecy20 (#3) üzenetére


SpZ
senior tag

Öcsémnek kell a gép, én már túlvagyok ezen. Ő simán lezavar 12-14 órát egy nap. Nekem jó ha fél óra egy héten összejön.

(#5) snecy20 válasza SpZ (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, az már közelebb áll a realitásokhoz. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) T.G.B válasza SpZ (#4) üzenetére


T.G.B
tag

az árat megnézve gondolom újonnan veszed a komponenseket, nem gondolkoztál azon hogy használtan vételezd a VGA- t és a procit? lehet olcsóbban megúsznád, sőt lehet picivel erősebbet is tudnál mindkettőből venni.

Mostanában raktam össze én is a gépem, alaplap+proci+vga- t használtan vettem itt HA- n és kb 70K- val olcsóbban jöttem ki mintha újonnan szereztem volna be az alkatrészeket.

(#7) nakos1212


nakos1212
senior tag

fasza i5+ plusz felső-középkatos kártya.
h97/z97 lap, 8gb ram
ugyanez amd-ben: 8320, 970 vagy 990 lap

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.