Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Superman


Superman
nagyúr

Az Arca Simracing egy Nascar mod az rFactor szimulátor-alap alá. Ami a cockpitet illeti, amit elkészítettek, egészen jó, nekem kicsit közel lenne a kormány, ha beleülnék, bár úgy vettem észre lehet állítani az ülést, kicsit hátrébb lehet tolni.

Konkrétan gondolom ez is a show része volt, mert az alap rFactor DX9-es, bár a dinamikus napszakváltozás, a dinamikus fény-árnyék hatások azért meg tudják fogni a konfigokat, persze maximális felbontással, 25 autóval a képben.

(#52) rudi válasza sghc_toma (#50) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nem is úgy van. Ez inkább egy CUDA szerű dolog, amit a DX-be integráltak, és legcélszerűbb a PS szintjére tenni, mert általános esetben nem kell hozzá tesszaláció meg miegymás, de ha esetleg 3D megjelenítésben használná valaki (pl. raytrace), akkor jó ha ezen a szinten van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#53) sghc_toma válasza rudi (#52) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a dx11-es képeid közül a harmadik sor első képén van, hogy a PS-ből jövő adatokkal dolgozik a CS.. nekem ez jött le arról a diáról: vagy használom az OM state-t, vagy használom a CS-t.. a CS pedig gyakorlatilag egy programozható OM state.. persze ez csupán egy szem diából leszűrt okoskodás; ezért is várom az SDK-t :)

in asm we trust

(#54) Raymond válasza sghc_toma (#53) üzenetére


Raymond
félisten

(#55) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Klassz írás/blog/beszámoló :)
Nagyon tetszett :)

(#56) sghc_toma válasza Raymond (#54) üzenetére


sghc_toma
senior tag

ohh, köszönöm szépen :R még csak átfutottam a diákat, a hanganyagot holnapra hagyom, ma már nem lesz rá időm sajnos..

in asm we trust

(#57) Nyugdíjas válasza Parci (#47) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megnyugtató volt számomra olvasni, hogy nem csak én érzek igy a Hősökkel kapcsolatban :D Körülöttem mindenki agyon-hype-olta, nekem meg olyan kiszámithatóan üres, és valóban baltával faragott volt az egész :U
Nálam eddig House ütötte meg az ingerküszöböt, de ugy, hogy egyben letoltam a 4 évadot, mig a nyár elején a gyomrommal feküdtem :D Jó volt, várom tovább...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#58) VinoRosso


VinoRosso
veterán

hujj teteszett az írás, jók voltak a taganos csajok, egy két konfig láttán tátva maradt a szém, amikor meg megláttam a bábu fejébe épített hűtést, eladobtam az agyam :DDD Érdekes volt hallani a jövőről, dx11 sdk már novemberben( karik mikor? ) CUDA CPU-ra, 2013ra 20terás GPU. Erre csak azt tudom mondani, ű. :DDD

(#59) Oscee


Oscee
csendes tag

Buzz Aldrin, Kyle Busch - hmm, mit nem adnék, hogy élőben lássam őket :)
(ez (vagy ilyen) NASCAR-os légörvény móka már tavaly működött, asszem az ABC-s közbetítésekben)

btw jó írás, élvezetes volt olvasni!

(#60) kingabo


kingabo
őstag

Jó írás!
Nem tudom szívesen cseréltem-e volna Veled...
Akit érdekel itt a Mona Lisa festés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61) glutamin


glutamin
őstag

A Tagan-os csajok nagyon durván nyomják. Én félrevonultam volna az egyikkükkel szívesen:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.