Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MiNiM


MiNiM
tag

szép leírás, én trackmaniával kipróbáltam, és király volt.:R

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#3) Phvhun válasza MiNiM (#1) üzenetére


Phvhun
őstag

Trackmania féle megoldás a játékba van építve, atisok is kipróbálhatják.

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Majd jól megköveztek érte, hogy ezt így most leírom, max majd töröltetjük a hsz-em innden, de igaziból én nem értem ezt a nagy 3D őrületet most, hiszen ez a technológia az Nvidiánál elérhető több mint 10!!!!!!!! éve :U
Ugyanígy csinálja.. Rátolod a speckó Asus 3D-s szemüveget, szépen a kártya szoftvere "megcsinálja" a képet hogy érzéklhesd 3D-be a szemüveg segítségével, és adj neki...

(#5) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nem a legjobb ötlet egyenként 4MB-os képeket feltölteni egy cikkhez. Javaslom a png-t vagy a 99%-os tömörítésű jpg-et. Gondolni kell azokra is, akik esetleg mobilnettel interneteznek.

Harrrr!!!!

(#6) Boxi88 válasza bacsis (#4) üzenetére


Boxi88
őstag

Ugyan ez jutott eszembe... akkor felhajtás lett belőle, csak nem tudom miért van újdonság hatása? Nekem amúgy állatira fáj a fejem 10 perc után tőle....

De a cikkhez grat, bár a képek picit nagyméretűek,nem? amúgy jó lett!

[ Szerkesztve ]

(#7) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Igaz nem a legjobb ötlet lett ilyen nagy méretű képeket feltölteni, átírom őket.

PS4

(#8) BiP válasza mrhitoshi (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha már átírod, a helyesírást is nézd át, van mit.

Amúgy jó kis áttekintő írás, külön örültem az FPS összehasonlításoknak, a belinkelt videókért és 3D képekért pedig :R

[ Szerkesztve ]

(#9) MiNiM válasza Phvhun (#3) üzenetére


MiNiM
tag

igen, ezért játszottam vele.:DDD de amúgy szerintem még hülyeség az egész és drága.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#10) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Jó kis cikk :K
Annyi hiba van benne ami elsőre kitűnt hogy mw2 dx9-es nem dx10-es.
Mivel a cod4 engine-re épül még mindig.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#11) JoolsNOS válasza bacsis (#4) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát azért nagy szám, mert a piros-kék verzió az sz*rt sem ér. Csak a durva 3d effektek jönnek ki a képből, illetve tényleg agyhalál 10 perc után. (attól függetlenül egy próbát megér, pár hónapja énis kipróbáltam pár játékot) A régebbi aktív 3d szemcsik szintén nagyon fárasztják a szemet és sok a kompatibilitási probléma. Most is van nálam egy régebbi típus, de a tesztképet kivéve nem bírom működésre bírni sajna.
Erről van szó:

Úgyhogy ha erre van valakinek ötlete várom szeretettel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#12) superecneB válasza bacsis (#4) üzenetére


superecneB
őstag

Geforece 3Ti? Vagy rosszul emlékszem?

(#13) 9950es


9950es
aktív tag

Na én az ilyen teszteket betiltanám, méghozzá azért mert esélytelen hogy normálisan beállítsd. Screenshotokat raknék össze egyhalomba, setupfüggően . Kékpiros az egyáltalán nem szabadna hogy témalegyen, az LCD-s meg szimplán fosch, szellemképezik (pont úgy ahogy a tévék is). Jelpill a DLP projektor ill. tévé az egyetlen elfogadható 3d, ne egyétek meg a 3dTV-s marketingmaszlagot.

A 3d minden esetben 50% frémet eszik, ha nem 50%-ot eszik akkor nemvetted figyelembe hogy 2d-ben VSYNC lekapja 60fps fölött. Kivétel : Crysis2, algoritmikus 3d, 1.5% teljesítményigény.

Igazándiból 1 percre se gondoljátok hogy ezzel kifújt a 3d, kezdőként kb esélyetek sincs beállítani rendesen, nemhogy szélsőséges értékekkel játszadozni. Nemlátom hogy depth , ill. convergence értékekkel játszadoztatok volna egyáltalán.

Szem,fejfájás:

A legjobb aktív setupokkal is 1 - 1.5 hét megszokás kérdése utána 10 óra egyhuzamban lemegy csontnélkül.

Ok: olyan mozgást végez a szemed amit hétköznap nem. Extrém túlmunkát jelent , ezt szokni kell , ha autóversenyző vagy hamarabb megszokod.

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#14) 9950es


9950es
aktív tag

http://logout.hu/tema/nvidia_3d_vision/hsz_1-200.html

-ajánlom magamat! :D

Továbbá, Sanyi bácsi elmondja neked, miért ne erőltesd a fullHD-t stereoban:
itt ni

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#15) aram01


aram01
nagyúr

pár kérdés a samsung 3d-s szemüvege jó lenne e célra? másik multiban is lehet használni?pl:bc2

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) Phvhun válasza 9950es (#13) üzenetére


Phvhun
őstag

Nem feltétlenül lesz a framerate fele akkora.
Pl fizikai számítások ugyanannyi időt vesznek el, és nem duplázódnak, tehát nem 50%al, hanem csak pl 40%-al esik a játék teljesítménye összesen.

(#17) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mafia 1 f-el írandó.

(#18) 9950es válasza Phvhun (#16) üzenetére


9950es
aktív tag

Csak annak a GPU-hoz nem sok köze van (sajnabajna). 2x kell renderelni, ergó 2x-es "hit". A fizikát jelenleg inkább ilyen olyan limitként lehetne belekeverni a témába ( sajna #2).

Samsungos illetőnek mondanám hogy DLP projektorokhoz 20 ezer forint a szemüveg (sőt manapság már 40 eur ), de az DLP exkluzív technó.

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#19) 9950es válasza 9950es (#18) üzenetére


9950es
aktív tag

Ha már ennyit beszéltem róla, magyar nyelvű DLP teszt.

A lelke, a DLP chip, nem szokott tönkremenni, de főleg nem öregszik egyáltalán nem veszt a kvalitásaiból semmit , semmikor. Izzó kb 30.000 ft / 3000 óra, azaz lehet számolgatni mennyibe kerül óránként.

120 fps or GTFO :D

(#20) kpal


kpal
veterán

Jó irás gart ;) . De én kicsit várnék a 3D-vel hogy kiforrja magát .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.