Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mhorvat válasza zack (#4) üzenetére


mhorvat
senior tag

A cikkhez gratula, örülök, hogy több vélemény is olvasható már a fülesről. :K Azt viszont kissé furcsállva olvastam, hogy szerinted a középtartomány fekszik neki a legjobban és a magas kicsit vágott, de elvégre ez is egy vélemény, ha Te így gondolod nem kötekszem, csak engem is meglepett.

"Mindenképpen meghallgatnám én is, mennyire van közel az Xcape-hez, de azt gondolom, még ha közelebb is áll mint a többi Xears, részletességben, a tartományok elkülönülésében, és a "vágott" vagy mások szerint a "kiemelt" magas miatt semmiképpen sem említhető egy napon az Xcape-pel."

Én tényleg nem értelek, de már nem húzom fel magam ezeken a hozzászólásaidon, inkább jót mosolygok rajta. :K Értem én, hogy jó füles az Xcape-d, de olvasva a hozzászólásaid folyamatosan azt veszem észre, hogy Te nem velünk, hanem magaddal szeretnéd azt elhitetni, hogy mondjuk egy XR nem veri kenterbe kicsit olcsóbban. Tényleg nem tudom, mert én meg az Xcape-t nem hallottam, így nem is viszonyítok hozzá látatlanban, de fura nekem, hogy mikor Bici megírta, hogy a Sunrise veri a Xears-eket, akkor bólogattál, amikor meg elhintett annyit a fórumon, hogy kis hallgatás után az jött le neki, az XR odaver az Xcape-nek, mintha nem akartad volna meghallani. Merthogy ezt írta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.