Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) zack


zack
nagyúr

Jó cikk lett, tetszik. :C
Véleményem szerint ez lesz egy darabig a "must have" Thomas műhelyéből, bér még személy szerint nem hallottam. De az eddigi pozitív véleményekből ez kezd egyértelmű lenni. Mindenképpen meghallgatnám én is, mennyire van közel az Xcape-hez, de azt gondolom, még ha közelebb is áll mint a többi Xears, részletességben, a tartományok elkülönülésében, és a "vágott" vagy mások szerint a "kiemelt" magas miatt semmiképpen sem említhető egy napon az Xcape-pel. Természetesen nem egy árkategória, de ennél kissebb különbségekért is van hogy dupla árat kérnek az Xcape feletti kategóriákban.
Nyáron lehet kipróbálom a Sennheiser IE8-at vagy a FA DBA-02-öt, és nagyon kíváncsi leszek a konklúzióra. Természetesen ha tehetem, mind a két fülest be fogom szerezni, és furdal a kíváncsiság hogy szólhatnak e 50-100% jobban az Xcape-hez képest 2x-4x áron.
Mindenesetre tisztázni kellene hogy akkor most megvágja a magas tartományt, vagy kiemel. Közel sem mindegy és ez csak abból az aspektusból lehet szubjektív, hogy jobb és kevésbé jó hallás.
Saját aspektusomból nézve, mindenképpen a balanced a nyerő, de a megvágott magast jobban el tudom viselni, mintha ki van emelve, ugyanis a fülemet az fárasztja a legjobban, ha a magas tartomány kiemel.
Ezért is kellene mielőbb tisztázni, mert oké, hogy akinek nem tökéletes a hallása, az 15kHz felett nem hall semmit, de aki viszont igen, az csalódni fog.

De változatlanul jó cikknek tartom, és persze köszönjük! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.