Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dnelb válasza Mr.Csizmás (#50) üzenetére


dnelb
veterán

Azt már elfogadom :DDD

(#52) Z86 válasza X3B6O0X (#48) üzenetére


Z86
őstag

A szatyor inkább annak szól, hogy rengetegen ilyet hordanak és ezzel sokat veszít az értékéből. Gondolom. :U

(#53) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Off: hogy állsz a SNES bemutatóval? Már várom :).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#54) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

http://www.facebook.com/AkiknekNincsFilaTaskajuk
Csatlakozzon akinek nincs fila táskája:D

(#55) danih válasza HEKIT99 (#54) üzenetére


danih
addikt

Facebook - There is a Group for that! :W

(#57) lsebestyen válasza Kalandor (#56) üzenetére


lsebestyen
addikt

ez igaz, de pár ezrest ráfizetsz, és kijön egy tök jó nike táska.az még is csak minőségibb (tapasztalat, nem azért mert rajta van a pipa) és nincs mindenkinek olyan. vagyis nem ugyanolyan

(#58) gamek!ller válasza Kalandor (#56) üzenetére


gamek!ller
senior tag

9.000 forintért vettem a Nike táskámat ami látott már pár dolgot. 3 éve megvan és még semmi baja. Szerinted ezek a 2.000 forintos táskák hol lesznek 3 év múlva?

[ Szerkesztve ]

(#60) ftc válasza gamek!ller (#58) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha jól használja akkor meglesz..ha oylan szerencséje van mint nekem volt fila s nike táskámmal akkr 2 nap után kuka...

(#61) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Tök fura, amíg nem olvastam róla, fel sem tűnt, de azóta tényleg én is nap mint nap belefutok.

(#56) Kalandor: Egyébként messze nem vagyok én sem gazdag, de ezek a pontgyűjtős hülyeségek inkább fárasztóak, mint, hogy bármi hasznuk lenne.

- http://pazsitz.hu -

(#62) Mr X válasza PazsitZ (#61) üzenetére


Mr X
veterán

Bár én sem gyűjtök pontokat, de a hasznuk megvan. Ha amúgyis ott vásárolsz, akkor mindegy, és lesz egy táskád, ami ha fél évig bírja, már megérte.

(#63) PazsitZ válasza Mr X (#62) üzenetére


PazsitZ
addikt

Eddigi tapazstalataim alapján, a fél évig gyűjtött pontokért tudsz általában megvásárolni, 20000ft-ért egy 11000ft értékű árút, amit elhitetnek veled, hogy igazából 31000ft lenne. :U

- http://pazsitz.hu -

(#64) Mr X válasza PazsitZ (#63) üzenetére


Mr X
veterán

30 pont az 30ezer forintnyi vásárlás. Ennyit simán elkölt az ember egy hónapban kajára. Ha mondjuk a bevásárlásait a tecsóban intézi, akkor egy hónap alatt megvan a szükséges pontmennyiség. Ha hóeleji nagybevásárlás, az akár instant 30 pont.

Innentől 2k és ott a táska, aztán ha szétmegy, szétmegy. De melóba kaját vinni például tökéletes.

Ismétlem, nekem nincs.

(#65) Mr.Csizmás válasza Kalandor (#56) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gabo bortaskakat akciosan mar 7-9e-ert kapsz :)) keszletsopresbol igy lett nekem is 17k-s taska 6500-ert, amihez akar csak farmer+inget veszel fel, maris van egy jobb megjelenesed. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) Sandrew válasza Mr.Csizmás (#43) üzenetére


Sandrew
őstag

Ezzel mi is a baj? ja 5* bocs

[ Szerkesztve ]

(#68) TazLeacher válasza Kalandor (#66) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vagy nem vesz egyből egy ilyet, hanem vesz 2 hónap múlva valami mást...ez azért nem létszükséglet, hogy a homártatyi 2 hónappal később lesz meg, akkor már nincs mit enni...ezek a táskák meg ráadásul inkább "kistayók", tahát mondjuk a gyereknek nem ilyet veszel iskolatáskának, és arra sem jó, hogy ezzel utazgassál. Azért el lehet lenni nélküle...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#69) TazLeacher válasza Sandrew (#67) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem erről a Swiftről volt szó, hanem a régiről...ezzel mi a baj? Az, hogy a világ átb*szása, csak annyi. Amennyibe ez az autó kerül(t), annyiért szinte bármelyik (nem prémium) márkájú autó hasonló vagy nagyobb autója kijött, ugyan olyan felszereltséggel...

Én speciel Grande Punto bu*i voltam, de árban egyezett a kettő, Te melyikbe ültél volna bele? Melyikkel mentél volna el nyaralni? :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#70) Mr.Csizmás válasza Sandrew (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

92es swift papirauto, leirom meg parszor :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71) Mr.Csizmás válasza Sandrew (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dupla, del plz

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A bejegyzés minden szavával egyetértek :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#73) lsebestyen válasza TazLeacher (#69) üzenetére


lsebestyen
addikt

hidd el h a suzukit mondaná, ő meg suzuki b*zi :DDD

(#74) Thunderzolee

Beteszem ide, hátha valaki el akarja olvasni:
http://piackutatas.blog.hu/2011/08/06/markaertek_devalvalas_ gyorsan_hatekonyan_egyszeruen_fila_tesco_pontgyujto_akcio

És a Heti Világgazdaság is foglalkozott a cuccokkal:
http://hvg.hu/panorama/20110824_ciki_vagy_nem_a_fila_taska

A HVG linkelt pár jópofa oldalt, ahová Filaságokat lehet feltölteni:
http://www.tumblr.com/tagged/filataska
és
http://filataska.tumblr.com/

Idézek a kommentek közül: :D ezen felröhögtem..
Akinek van ilyen pontfüzete és annyira sznob, hogy mégse váltja be az adja nekem légyszi. Gyerekeimnek kellene hátizsák, viszont nem járok Tescoba.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#75) Sandrew válasza TazLeacher (#69) üzenetére


Sandrew
őstag

Ezzel a swiftel. Mert tudom,hogy nem fog cserben hagyni :-)

(#76) gamek!ller válasza Thunderzolee (#74) üzenetére


gamek!ller
senior tag

(#77) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Édes istenem mért ilyenek az emberek? De komolyan! Minden, de minden dolgot meg kell fúrni? Most mindenkinek az a baja, hogy eljárt havonta párszor a Tescóba a kezébe nyomtak pár pontot, azt beragasztotta egy füzetbe, hónap végén visszament, és megvette a 1999 forintos oldaltáskát.... Egyből már: húúú biztos sz*r minőségű, húúúú ez tuti nem eredeti Fila, fúúúú ez Tescós Fila, az meg biztos trágya.... Emberek! 2000 forintról szól a dolog! Vett egy tásákát az ember, olcsóért, és mi van akkor ha elszakad fél év, vagy mittom én mikor n??? Minden dolog elhasználódik. A Nájk, az Adidasz, a Puma minden. Ha elszakad, elszakad. Ez nem az az összeg, amikor már dühöngeni kell, mert tönkrement. Használati tárgy ez a cucc.....
Nem tudom mért van minden embernek olyan kedve, hogy most megfúrjon valamit, mert az felkapott dolog lett....

Elnézést a kirohanásért, de most jött ki belőlem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#78) gamek!ller válasza callmeakos (#77) üzenetére


gamek!ller
senior tag

El ne sírd má magad..

(#79) Motion_Blur válasza callmeakos (#77) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ilyen az átlag magyar paraszt. Játssza az agyát.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#80) ftc válasza callmeakos (#77) üzenetére


ftc
nagyúr

Ezt adom :R

Akkor anno a Tefal is vacak volt? pedig az fogyott nekik...

(#81) Mr X válasza Motion_Blur (#79) üzenetére


Mr X
veterán

+1

Azt sem értem, az miért ciki, ha tecsóban vásárol az ember.

(#82) Jhonny06 válasza callmeakos (#77) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Minden dolog elhasználódik. A Nájk, az Adidasz, a Puma minden."

A különbség az, hogy ez a három vállalat szar termékeket gyárt prémium áron és vannak olyanok, akik jót, ugyanezen az áron. Ha ismered a megfelelő márkát, akkor lehet minőséget venni. Lásd: fentebb linkeltem. Minden elhasználódik, csak nem mindegy, hogy mennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#83) callmeakos válasza gamek!ller (#78) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szóval te egy újgazdag vérpistike vagy, aki megvette ezt a táskát úgy 1 éve, most meg forr az agyad, mert mindenkinek ilyen van????

(#82) Jhonny06 csak annyi itt a bökkenő, hogy az átlag magyar, az nem ismerő az olyan márkákat, mint amit te mutattál, hanem csak ezeket a hypolt márkákat. És elhitetik velük, hogy strapabíróak, divatosak, prémium ézék, bizék....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#84) gamek!ller válasza callmeakos (#83) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az.

(#85) callmeakos válasza gamek!ller (#84) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

legalább őszinte......

All→M8

(#86) madstunt


madstunt
addikt

most őszintén mi a halálnak vannak rápörögve az emberek? nincs filataskam, annak ellenere kurvara nem ertem mi a fasztol kevesebb, vagy szimplan csak rakas szarfos egy ember mert ahelyett hogy kidobott volna valamiert 4ruppót, élt egy akció adta lehetőséggel és megvette olcsón mert megérte neki? Ennyi erővel szarevő szemetláda aki akciós szalámit vesz a tescoban ?

(#87) Motion_Blur válasza madstunt (#86) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem értem én se :N

Pár órája még nem is értettem miről van szó. Hála a PH!-nak most már ezt is tudom...
Amikor az utcán sétálok, akkor meg nem az a legjobb dolgom hogy azt nézegessem kinek milyen táskája van. De nem tűnt fel hogy mindenkinek ilyen lenne. Ha még így is lenne, miért is baj ez? Valaki attól lesz faszagyerek, meg egyéniség hogy olyan táskája, autója, ruhája van ami ritka? Ugyan már... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#88) gamek!ller válasza callmeakos (#85) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Király! :D Látszik, hogy nem ismersz.. :D

(#89) Sandrew válasza callmeakos (#77) üzenetére


Sandrew
őstag

Elgurult a gyógyszer?

(#90) Mr.Csizmás válasza Jhonny06 (#82) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez igaz a prémium távközlési eszközök gyártóira is ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#91) Huma válasza callmeakos (#83) üzenetére


Huma
addikt

Nekem quechua hátizsákom van. Teljesen jó. Olyan szinten nyúzom, hogy bármelyik másik előző hátizsákom maximum fél évig bírta volna. Ez meg már három éves és szinte semmi baja. A varrás sehol sem gyengült meg. Előtte évente vettem a hátizsákokat mert mind tönkrement.
5e körül van egy ilyen táska.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#92) Lortech válasza ftc (#80) üzenetére


Lortech
addikt

A Tefal teljesen jó minőségű volt, ma is használom a wokot és a fedős serpenyőt, hibátlan állapotban vannak, legjobb befektetés volt.

Thank you to god for making me an atheist

(#93) madgie válasza Lortech (#92) üzenetére


madgie
titán

Alap tefal-t adtak (asszem bienvenue, vagy mi), mondjuk annyi pénzért nem olyan nagy gond ez, de otthon van egy profi-féle pontbeváltós tefal is (talán preference), na az minimum kétszer olyan vastag, benne van az anyag rendesen. A tecsó-féle tefal-ok közül nekünk csak a palacsintasütő nem jött be (a wok tényleg nagyon jó), ott tényleg előjön az anyag vékonyságból adódó hullám-jelenség :D

(#94) Lortech válasza madgie (#93) üzenetére


Lortech
addikt

Korántsem az alap Tefal sorozatát adták, Tefal Privilego Pro párolóserpenyőről (7000) és Tefal Privilego Pro wokról (4500) beszéltem, mindkettő masszív, vastagfalú, a bevonatuk napi használat mellett azóta is hibátlan.

Thank you to god for making me an atheist

(#95) madgie válasza Lortech (#94) üzenetére


madgie
titán

Akkor ide keletre már csak az "alja" jutott :D

(#96) danih


danih
addikt

Öregem, kora reggeli busz, alig vagyunk, de HÁROM filatáskát számoltam össze.
Ha paranoid lennék azt mondanám, összeesküvés...

(#97) Motion_Blur válasza danih (#96) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az már komoly mennyiség!! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#98) Mr X válasza danih (#96) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek a filatáskák... Már a buszon is elfoglalják a helyet. :D

Mi lesz a következő?! Elénktolakodnak a benzinkútnál?! Elszedik a nőnket? Állítsuk meg most a Fila táskák elszaporodását! Össze kell fognunk, mielőtt túl késő! Én nem akarok egy olyan jövőben élni, ahmiben a Fila táskák miatt nem lehet nyugodtan végigmenni az utcán, ahogy féltenem kell a gyermekemet a Fila táska-hordák támadásaitól!!!

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#99) Mr.Csizmás válasza Mr X (#98) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem hosszú kések éjszakája lesz, hanem a fila táskák éjszakája, amikoris leszámolunk minden filatáskával :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#100) TazLeacher válasza Sandrew (#75) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy mi maradt volna "ebből" a Swift-ből, ha ugyan ezt kapja... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.