Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Én kint voltam tavaly ,és egész jó volt.
A facebookon volt egy poszt ahova lehetett kommentelni ,hogy milyen zenéket szeretnénk hallani.
Na abból semmi sem volt ,a youtubeon utána néztem ,és ugyan azt az 1 koncertet adták le mint más országokban is.
(igaz a zenekar szerintem sokkal jobban játszott mint a videókban ,és volt egy Magyar srác is aki hegedülgetett)
Ebben az évben szerintem már nem megyek ki ,keresek egy full koncertet a youtube-on aztán megnézem ott.

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) Rage47


Rage47
veterán

Megnéztem a mostani játéklistát, nagy részét nem ismerem sajnos. Legalább egy Nier: Automata beférhetett volna, elég jó zenéi vannak.

(#3) SyMbioTe válasza Rage47 (#2) üzenetére

Vagy pl. Medal of Honor, Company of Heroes, Régi BF-ek/CoD-ok, Commandos.
Ezek ilyen hangszerelésen nagyon jól játszhatóak, mert alapból komoly zenék némelyiknél.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#4) DonaldJames válasza Rage47 (#2) üzenetére


DonaldJames
tag

Nekem sincs közte ismerős :(

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#5) predakon


predakon
őstag

Tavaly én is voltam a koncerten, nagy csalódás volt a helyszín és az akusztika. A helyszín nem egy ilyen rendezvényre van kitalálva.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#6) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a hírt! Tavaly sajnos nem tudtam kimenni, pedig szerettem volna. Hátha az idén sikeredik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.