Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3L1T3


3L1T3
addikt

Hideo Kojima egy idióta / zseni! 🙂 Metal Gear egyik részét se élveztem annyira kusza a történet és tele volt mindig is túlságosan japán hangokkal és játék elemekkel. Ezért vagyok szkeptikus a Death Stranding-el is. Mert félek túlságosan japán lesz. Egy trailer pedig mindig félrevezető tud lenni, összevágott valami. Majd ha játszunk vele kiderül. De hát egyértelmű , imádni kell mert PS4 exkluzív... én azért nem nyelem ezt le. 😀 Lásd Days Gone.... 🙂

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Ez a Kojima is egy elég elborult arc...
Várós aztán majd kiderül, hogy tulajdonképpen mi is ez a program :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) Deck válasza 3L1T3 (#1) üzenetére


Deck
titán

A Days Gone is egy kiváló játék.

PS5

(#4) 3L1T3 válasza Deck (#3) üzenetére


3L1T3
addikt

Ízlések és pofonok! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kell.. :Y pont odahaza leszek, szal...
meg egy PS4 Pro is addigra... :DDD

szerk
magyar felirattal jön, most olvasom csak.. :Y

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nagyon komoly atmoszférája van a játéknak, a Decima még mindig gyönyörū, a mocap zseniális, a gameplay izgalmasnak tūnik, a storyt pedig alig várom. Must have

Life, Uh, Finds A Way

(#7) smc válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


smc
addikt

A pusztás részek tiszta no mans sky :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) VágniValó


VágniValó
addikt

"A kizárólag PlayStation 4-re érkező Death Stranding alig fél év múlva, november 8-án jelenik meg."

Na jólvan bazd+, itt a vége a notebookmasterrace-nek. Elegem van. Ha a November 8-ig nem kapok kompenzációnak Red Dead 2 megjelenési dátumot gépigénnyel szarok a farmra és beszerzek egy 100Hz-es TV-t meg egy PS4 Prot, kész. Last of us, RDR2, God of War, Horizon Zero Down...most lett tele a tököm komolyan mondom.
:W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) smc válasza VágniValó (#8) üzenetére


smc
addikt

"notebookmasterrace"
Lol, ilyen melyik valóságban létezett valaha? :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) VágniValó válasza smc (#9) üzenetére


VágniValó
addikt

Ott az NBMR az aláírásomban :C , nekem létezett. Amióta megtehetem csak laptopom van, asztali PC-m nincs. Értsd: Mindig (harmadikat fogyasztom) vettem egy olyat, amivel tudtam hogy az eddig megjelentek szinte fullosan és az eljövendő 2 év játékai is elmennek medium-on esetleg low-on de fps problémák nélkül.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) hombre[EU] válasza smc (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elég nyers,naturalista, rá sem ismerni a HZD motorra és a draw distance is meglepōen jó a textúra minōséghez képest (konzol). Az erdō, nagyon "hiteles".

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Šolaire


Šolaire
veterán

Beteg ez a kiadás. :)
Magára a játékra nagyon kiváncsi leszek. Kojima zseniális.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) smc válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


smc
addikt

Nem tudom, nekem csak az tűnt fel, hogy minden olyan mosottnak tűnt, én nyomtam volna még egy kis noise-t a textúrákon, mert így olyan meh.
Nem mondom hogy ronda, de előre félek, hogy erre fogják azt mondani, hogy milyen p. jól néz ki, pedig azért nem.

A mozgás animációkról meg ne is beszéljünk.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#14) #20411392


#20411392
törölt tag

A wishlistre felkerült az alap kiadás.
Én bízom benne, hogy a következő 160 napban jön egy hivatalos PS5 megjelenési dátum és az az információ is, hogy menni fognak a ps4-es játékok rajta szebben-jobban.

Ez esetben egy évet tudnék rá várni, de ha nem, akkor behúzom ps4-re. Annyira nem lettem felhypeolva.

Az átvezetők szépek, de számomra (a minimális gameplay) alapján a grafika nem tűnik annyira eget verőnek. A LoU 2-től besza-behu volt. Illetve már jelent meg jó pár játék, amitől letettem a hajam.
Ezt itt nem érzem a trailer alapján. Főleg nem hiszem, hogy slimen olyan jó élményt kapnék, mint GoW / pókica / stb játékoktól (itt kifejezetten az optimalizációra és a grafikai lebutításra gondolok csak).

(#15) AAAgold


AAAgold
senior tag

én ezt néztem és csak pislogtam nagyokat - közben nem azon gondolkodtam, hogy milyenek a texturák, milyen a látástávolság - hanem hogy mégis mi ez a sztori és atmoszféra, amit összehoztak

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#16) Wesder válasza VágniValó (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Jó hamar jöttél rà ha minőségi jàtékot szeretnél akkor a PCMasterRace semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Azta mindenét, milyen jól néz ki ez a Decima Engine! :Y

Az előzetes nagyon jó, számomra egy teljesen egyedi játékot mutat, amilyet még sosem láttam. Én komolyan gondolkodom rajta, hogy ezt érdemes lenne előrendelni vagy teljes áron megvenni.

(#16) wesder És az Xbox? ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) Wesder válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Kackac mind jót nevettünk rajta.:U Még mindig jobb mint a PC, na meg a Sony is volt màr szar helyzetben, nextgen sokkal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) CsonkaImo válasza VágniValó (#8) üzenetére


CsonkaImo
addikt

RDR2 ha jön is PC-re, én a next gen konzol kiadások előtt nem várnám. Szóval még egy gyenge 2 év kb, ha egyáltalán lesz PC verzió...

Más: Kétség nélkül, a legjobb hely játékra jelenleg a Sony platformja. Ez vitathatatlan. :K

[ Szerkesztve ]

(#20) nonsen5e válasza Wesder (#16) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha olyan játékot szeretnél, ami éppen neked vagy X valakinek tetszik*

Nekem pl. ez az első játék ami PS4 only és érdekel.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) saelin válasza nonsen5e (#20) üzenetére


saelin
veterán

Nonsense! :DDD

Bocsi, nem bírtam kihagyni! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) rottenbull


rottenbull
senior tag

A tortenetre kivancsi leszek. Amit abbol mutattak az tetszett. A gameplay viszont fajdalmasan gyengenek tunik.

(#23) .LnB válasza VágniValó (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) VágniValó válasza .LnB (#23) üzenetére


VágniValó
addikt

Így éreztem magam tegnap, ma meg még elolvasom a téma mellé ezt: [link]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25) .LnB válasza VágniValó (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja ja ismerős írás. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Def26


Def26
félisten

látom ebben lesz egy kis battlefield 1 -is. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Tetszetős még mindig, azért inkább az első review-kat megvárom vásárlás előtt.

(#28) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként a trailerben nincs benne, hogy "Only on PlayStation". Szóval nem kizárt a PC-s megjelenés se.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) VágniValó válasza Wesder (#16) üzenetére


VágniValó
addikt

Sajnos mostmár én is belátom. De a vérpistikéknek (én nem vagyok az), az a lényeg hogy legyenmega120efpées :DDD nekik a minőség csak abban a számban realizálódik, minden más vitát se érdemel.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#30) Gebriel válasza smc (#13) üzenetére


Gebriel
veterán

Én megmutattam a páromnak a trailert, akinek kb semmit közé a játékvilágához. Első kérdése az volt menet közben, hogy ez melyik film lesz? Kiindulva abból, hogy a színészeket ismeri.

Akiknek a grafikát van a fókusz azok biztos, találnak "hibát".

PS2- milyen grafika volt és milyen fps? Még is rengeteg nagyon jó játék jelent meg akkor.

[ Szerkesztve ]

(#31) Wesder válasza .LnB (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Ne hülyítsd màr szegényeket. Ez biztos nem jön PC-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) RudY válasza .LnB (#28) üzenetére


RudY
addikt

2015. környékén volt még egy Q&A ezzel kapcsolatban, akkor még egyértelműen PC-re tervezte Kojima, de a Sony közölte, hogy vagy exkluzivitás lesz, vagy nem fektetnek be a Kojima Productions-be. Egyelőre úgy néz ki, hogy lesz majd egy PS5 változat is, és majd talán azután, tehát évekkel később lehet PC is. Amúgy a tököm se törné magát master racerek miatt, 2 nap után törés és torrent.

[ Szerkesztve ]

(#33) .LnB válasza RudY (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen egyetértek. De akkor sincs benne a trailerbe, ez szerintem gyanús.

Kíváncsi vagyok, hogy lesz e külön PS5-ös verzió, mert én direkt azért rendeltem digitálisan elő, hogy simán tudjam majd tovább vinni PS5-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) LLKobe válasza RudY (#32) üzenetére


LLKobe
veterán

Amúgy a tököm se törné magát master racerek miatt, 2 nap után törés és torrent.

Miért általánosítasz? Ez úgy hülyeség ahogy van.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#35) Hopkins95 válasza Wesder (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

...nextgen sokkal jobb lesz.

Ámen, úgy legyen aztán. :R

(#32) RudY Bizony, most miért kell bántani a PC-seket? Ez nem szép dolog. :N

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) hombre[EU] válasza .LnB (#28) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Decima szerintem a Sony tulajdona

Life, Uh, Finds A Way

(#37) Wlac


Wlac
Ármester

Érdekes a trailer, filmen sem nagyon láttam hasonló koncepciót, de határozottan tetszik. Remélem, hogy a játékmenet is kellően érdekes lesz (mivel itt is szóba került az open world, ezért vannak fenntartásaim), illetve, hogy érthető lesz a sztori. Nem kell egyszerűnek lennie, de nem szeretem azt, amikor egy film/könyv/játék/bármi annyira túltolja, hogy sokadik fogyasztásra is csak épphogy körvonalazódik, hogy akkor most mégis miről volt szó.

“The wha-"

(#38) VágniValó


VágniValó
addikt

"In development for PlayStation 4 system.
Displayed 4K images are from PS4 PRO system. 4K display device required to view in 4K

2019 Sony Interactive Entertainment LLC.
Death Stranding is trademark of Sony Interactive Entertainment LLC."

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#39) RudY válasza LLKobe (#34) üzenetére


RudY
addikt

Én nem tenném (nyilván nem vagyok tökéletes), de attól más megteheti...és meg is teszi. :P ;]

(#40) Shepard


Shepard
tag

Egy biztos eddig, hétköznapi nem lesz a játék és a történet sem.

A Path pedig nagyon ütős választás volt a trailerhez (bár a Sandra Nasic verziót jobban szeretem).

[ Szerkesztve ]

(#41) CocooN-z


CocooN-z
őstag

wtf

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42) CocooN-z válasza Šolaire (#12) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem lesz az életnagyságú:
LINK

ui.: Bár akár még lehet:
24 Weeks Pregnant
Your baby is the size of a pomegranate.
Your baby at week 24
29 cm, 0.6 kg

Beteg hogy erről agyalunk :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#43) CocooN-z válasza CocooN-z (#42) üzenetére


CocooN-z
őstag

lol...nem szóltam
(a kicsi a prototype, részletesebb festéssel)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#44) CocooN-z válasza CocooN-z (#43) üzenetére


CocooN-z
őstag

japán trailerben más jelenetek

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#45) janeszgol válasza 3L1T3 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

En szeretem a japanok beszedhangjat. Ennek a jateknak a japan trailereben beszelo no (az elejen) nem tudom ki, de a dragon ballbol is ismeros a hangja. Azonnal elvennem a not, csak hogy eletem vegeig halljam a hangjat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) #20411392


#20411392
törölt tag

[twitter]

"In the new DEATH STRANDING trailer, there's a scene Sam sets up the rope. The snow mountain is not the set, the path exists and you can actually go climb up the mountain. The snow mountain appears in the beginning of the trailer is exactly what it is.
#DEATHSTRANDING #デススト"

(#47) Šolaire válasza CocooN-z (#42) üzenetére


Šolaire
veterán

Párom rosszul lenne tőle. :D nekem bejön.

“Praise The Sun” \[T]/

(#48) .LnB válasza #20411392 (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Izgi lesz addig elgyalogolni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) Wesder válasza #20411392 (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Durva:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) hombre[EU] válasza .LnB (#48) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én lopnék egy jármūvet ;)

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.