Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nekem valahogy nem nyílik a pénztárcám erre a "marhaságra"

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) plus44 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


plus44
veterán

Nekem nyílna, ha nem kellene ennyire kinyílnia.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Phülöp


Phülöp
addikt

Az enyém nyílik, de hiába: üres. :O

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4) sagesz93


sagesz93
addikt

Aztán ki a ráknak kell ennyi ipad?

(#5) pető bá' válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


pető bá'
őstag

nem látom benne (én sem) azt amiért többet érne (nekem) mint egy note/netbook.. :U

"... and I hope you have a great day!"

(#6) amanoba válasza pető bá' (#5) üzenetére


amanoba
őstag

akik megveszik, azok látják..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Norbi21


Norbi21
senior tag

Csak megveszik ennyien, gondolom nem poénból emelték meg a számokat. Ettől függetlenül nekem sem kellene.

(#8) Karma válasza amanoba (#6) üzenetére


Karma
félisten

+1, előfordul, hogy úgy is rájönnek emberek, hogy csak nézegetik egy darabig.

Vakon nem szerencsés ilyen negatív kijelentéseket tenni.
De biztosan lesz még rosszabb is a topikban...

“All nothings are not equal.”

(#9) Dotcom


Dotcom
aktív tag

nekem se jön be, nem azért mert nem jó, hanem egyszerűen kevésbé mobilis mint egy okostelefon, tartani kell, ahhoz meg hosszabb távon nehéz, egy netbook pedig sokoldalúbb és kényelmesebb használni hosszabb távon.

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#10) oO7


oO7
őstag

olyan fura ez a cím... a szóhasználat... nekem első olvasásra az jutott eszembe, hogy az Apple több iPad -et rendel és nem az, hogy többet gyártanak...
na mondom így aztán nem nehéz nagy eladási számokat kreálni ha csak SJ -nak 30.000 iPad van a padlásán :DDD

amúgy itt láttam, már most kezdődik a tablet vs netbook harc... szerintem most hagyjátok abba mert ez a kettő eszköz egymásnak nem ellenfele...

[ Szerkesztve ]

(#11) gygabor


gygabor
csendes tag

a hazai szállításokat is növelhetnék (elkezdhetnék)... :( :( :(

(#12) Dotcom válasza oO7 (#10) üzenetére


Dotcom
aktív tag

- Haló! Haaaallllllóóóóó !!!.........Basszus ez is megszakad, pedig ezen már elég nagy az antenna....biztos rosszul fogom....

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#13) plus44 válasza Dotcom (#12) üzenetére


plus44
veterán

Lehetne egy egyszerű, de mégis frappáns kérdésem? Ezt megint minek kellett? Minden apple topicba beírsz, pedig egyáltalán nem hiányzol onnan, sőt...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Dotcom válasza plus44 (#13) üzenetére


Dotcom
aktív tag

mert szerintem vicces, nem kell komolyan venni, de valahogy a fanboyok mindent vérigsértésnek vesznek, semmi humorérzékük nincs...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Pedig annyira megmondták az okosok, hogy mennyire nem jó, és bukás, és még flash sincs rajta. :U

(#16) MarQs válasza Dotcom (#12) üzenetére


MarQs
senior tag

:DDD
Igaz, hogy semmi lényegi nincs a dologban, de azért tetszett!

;)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#17) P00By válasza sagesz93 (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem egy embernek kell te! :U :D

Nagy az igény ez van :)

(#18) Dotcom válasza MarQs (#16) üzenetére


Dotcom
aktív tag

pedig van, ebből is látszik mennyivel mobilabb egy PDA...:)

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#19) Dotcom válasza MarQs (#16) üzenetére


Dotcom
aktív tag

dupla bocs, az egerem...

[ Szerkesztve ]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#20) stevve válasza oO7 (#10) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is épp írni akartam, hogy nem a rendeléseit növeli, hanem a beérkezett rendelések száma nő. De ettől a hír értéke megmarad. :)

(#15) D1Rect:
Nem azt mondták, hogy bukás, hanem azt, hogy jelen formájában nem jó. Nagy különbség. :) Legalábbis azok ezt mondták, akik nem csak fikázni akarták. Ja, flash tényleg nincs rajta (hivatalosan), ezt nem kellett mondani.

[ Szerkesztve ]

(#21) plus44 válasza Dotcom (#14) üzenetére


plus44
veterán

Az lehet, de sem fanboy nem vagyok, sem hülye, szóval személy szerintem elegem van a hülye humorérzékedből és ajánlani tudom a Logout-ot. Másnak sem szabad off-olnia, még ha nem is ő kezdte, hanem halmozódott, akkor megkérlek szépen, azon kedves olvasók helyett is, akik érdemben olvasnák a hírt és a kommenteket, hogy ne csináld. Se itt, se más témájú topicban/hírnél/tesztnél/stb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) Alex91 válasza stevve (#20) üzenetére


Alex91
félisten

Nem azt mondták, hogy bukás, hanem azt, hogy jelen formájában nem jó.

Az eladasok nem ezt mutatjak :). Se nem bukas, se nem rossz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#23) stevve válasza Alex91 (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Épp azért írtam, amit írtam. Az eladások nem feltétlenül állnak egyenes arányban azzal, hogy valami jó-e vagy sem szakmai szempontokat is figyelembe véve. Sokaknak elég, amit tud, de jönnek újabb, nagyobb tudású verziók - jó felárral. :)

(#24) Alex91 válasza stevve (#23) üzenetére


Alex91
félisten

Hol :F Es azokbol tobbet fognak eladni :F Ha kijonnek szerinted az Apple is majd ul a baberjain :F (Az uj iPhone-bol kiindulva sejtheto, hogy ez is lesz megjobb :D.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25) stevve válasza Alex91 (#24) üzenetére


stevve
nagyúr

Vagy én írok oroszul vagy te olvasol fordítóval. :DDD (csak vicc volt)

az újabb modellek alatt iPad modelleket értettem (ezt valóban odaírhattam volna). És nem garantálja semmi, hogy többet vesznek majd, de pont ezt írom, hogy nem kell ilyen értelemben összefüggést keresni minden áron.

[ Szerkesztve ]

(#26) Alex91 válasza stevve (#25) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, mar ott is ekezetet latok, ahol nincs :D

De ha jobb lesz, akkor lehet, hogy meg tobbet eladnak belole :F :)

(Amugy nem hiszem, hogy ennyien megvennek, ha annyira rossz lenne ez a verzio is...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#27) Dotcom válasza plus44 (#21) üzenetére


Dotcom
aktív tag

A nemzeti együttműködés nyilatkozatát ne tegyük be minden forumhozzászólás elé? , kiegészítve azzal, hogy tilos off-olni, vicceskedni, mosolyogni, tiltsuk be a smiley-kat, egyet meghagyhatunk az okoskodó szemüvegest?

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#28) Karma válasza stevve (#23) üzenetére


Karma
félisten

Erősen kétlem, hogy sok "szakmai szempontot" tudnál felsorolni a jelenlegi iPad ellen, amit nem befolyásolnak a személyes preferenciáid.

Nomeg ki az a mindenki? Én és én meg az Irén?

Dotcom: Érdekes mód csak a Te humorodat nehéz megkülönböztetni az anti-Apple fikázástól és egyéb kapcsolódó trollkodástól. Ki érti ezt :F

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#29) stevve válasza Alex91 (#26) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem rossz, csak nem a legjobb. Használható és kényelmes, de mindenki többet várt tőle és kicsit kisebb Apple-arcot mellé.

Karma:
Nem (csak) magamról beszéltem és nem is a fórumról, hanem a világról. Mindegy, kár volt hozzászólni, látom.(semmilyen személyes preferenciát nem írtam... szándékosan, de még erre is harapnak errefelé)

Itt vagy Apple-imádás megy vagy semmi. Kár.

[ Szerkesztve ]

(#30) plus44 válasza Dotcom (#27) üzenetére


plus44
veterán

Figyelj csak! Neked mi a célod azzal, hogy minden apple topicba beírod a "vicceidet"?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) Alex91 válasza stevve (#29) üzenetére


Alex91
félisten

Mi tobbet :F A multitaskot megkapja. Tudom, flash meg igy sem lesz rajta :D.
Es milyen Apple arcra gondolsz? FaceTime majd az ujabb sorozatban :DD.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32) Karma válasza stevve (#29) üzenetére


Karma
félisten

Hát igen, így tényleg kár volt.
Ha legalább egy valamit mondtál volna...

De még így is jobb, mintha azt írtad volna, hogy "szakértők szerint" :)

“All nothings are not equal.”

(#33) Dotcom válasza plus44 (#30) üzenetére


Dotcom
aktív tag

oldja a feszültséget :D

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#34) Jhonny06 válasza Dotcom (#14) üzenetére


Jhonny06
veterán

Senki sem nevet. Nem kellenek ide az ilyen flame-keltő hozzászólások, de szerintem ezt Te is látod.

Az antenna problémának meg jó lenne egy kicsit komolyabban utánanézni, mert látom leragadtál a legelső hírnél, hogy rossz, de tovább már nem sikerült olvasni..

[ Szerkesztve ]

(#35) stevve válasza Karma (#32) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha nem látjátok, hogy nem ez "A" termék, az a ti bajotok. én csak arra akartam utalni az első kommentben, hogy senki nem mondta, hogy bukás lesz, de ettől még nem tökéletes. Ezen mit kell annyit lovagolni és miért kellene 30 igazoló linkkel és kisregénnyel megmagyaráznom a plénum előtt? Vagy a fórum átment valamiféle Apple-inkvizícióba? :U

Na mindegy, látom, felesleges koptatni a számat, ha lesajnáltok minden hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#36) Dotcom válasza Jhonny06 (#34) üzenetére


Dotcom
aktív tag

sajnos tovább is olvastam, de egyre kínosabb lett a történet.

nyugi nemsokára kitiltanak, és akkor ülhettek komoly képet vágva a langyos vízben.

pedig most se én kötöttem bele senkibe...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#37) rii válasza Dotcom (#14) üzenetére


rii
nagyúr

mert már alapból kiélezett a helyzet
és erre meg rádobsz még egy lapáttal minden lényegi vélemnyílvánítás nélkül

van aki szeretné -én pld. okáért-, ha megerôsönde az apple, és zavarja ôket, ha valamit elk*rnak, erre egyesek -pld Te- viccet csinálnak belôle.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#38) Jhonny06 válasza Dotcom (#36) üzenetére


Jhonny06
veterán

"nyugi nemsokára kitiltanak"

Bár már ott tartanánk, minden hozzád hasonlóval együtt.

(#39) Ijk


Ijk
nagyúr

Mindig meglepődöm azon, hogy milyen érzelmeket és hitvitákat képes kiváltani egy egyszerű eszköz, főleg ha Apple.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40) Dotcom válasza rii (#37) üzenetére


Dotcom
aktív tag

az a baj, hogy ők magukból csinálnak viccet...

semmilyen kritikát nem tűrnek, semmilyen formában.

az elején leírtam a véleményem, miért jobb egy PDA szerintem, a kép csak egy kitekert illusztráció...

Jhonny Bravo, ez kemény volt.... :W

[ Szerkesztve ]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#41) Lirion válasza pető bá' (#5) üzenetére


Lirion
addikt

Igazából van neki létjogosultsága, az egyetlen komoly hibája a szarul kezelhető billentyűzete, ami miatt inkább csak a net olvasgatására, filmek, könyvek, zenehallgatásra való. A note/netbook meg inkább munkára, mint szórakozásra.
Jah meg vkinek volt egy elképesztően jó ötlete arra, hogy ekkora kijelzővel, gps vevővel baromi jó navigáló eszköz lehet. Csak találj neki megfelelő autós tartót. :D

(#42) fi:zi'k válasza rii (#37) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért szeretnéd?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43) Jhonny06 válasza Dotcom (#40) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elég vicces kritikának csúfolni azokat a beböfögéseket, amiket itt produkálsz. Arról nem is beszélve, hogy nem esik le, hogy ezt az eszközt enyhén irracionális okos telefonhoz/PDA-hoz hasonlítani, teljesen más a kettő felhasználási területe. Már a megjelenéskor tisztázták, hogy ez egy tartalomfogyasztó eszköz, semmi más. Na most ezt nagyjából mindenki fel is fogta, Te meg lemaradtál..

[ Szerkesztve ]

(#44) Dotcom válasza Jhonny06 (#43) üzenetére


Dotcom
aktív tag

sztem hanyagolhatnál, ha már annyira várod hogy kitiltsanak, nem?

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#45) Morden24 válasza Dotcom (#44) üzenetére


Morden24
nagyúr

És nem lehetne olyat csinálni, hogy nem tiltanak ki, mert nem ingereled feleslegesen az embereket?
Már azok is rádmorognak, akik a legkevésbé sem Apple fanboyok (lásd o07; ha tudnád, hogy ki kicsoda, nem feltételeznél marhaságokat), pedig nehéz ám elérni, hogy valamiben Apple fan és nem-Apple fan is egyetértsen.
Persze ha ez a célod, akkor maxima mea culpa.

A múltkor pont te toltál le valakit, hogy ne poénkodjon állandóan a felrobbanó iPhone-okkal, mert nem vicces. Más szemében a szálkát, sajátodban meg az Exxon Valdez-t sem? :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#46) Jhonny06 válasza Dotcom (#44) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hanyagollak én szívesen, csak kicsit ciki, hogy amikor cáfolni kéne, akkor ezt írod, nem? :)

(#47) Dotcom válasza Morden24 (#45) üzenetére


Dotcom
aktív tag

te összekeversz valakivel...

semmi olyat nem mondtam, ami nem lenne igaz...ja, az igazság fáj, sorry...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#48) D1Rect válasza stevve (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Szakmai szempont?
Most őszintén, fogyasztói társadalomban a kutyát nem érdekli.
Viszont ha megmutatod egy laikusnak oda-meg vissza lesz a gyönyörtől.

(nem kell megkövezni nincs Apple termékem :DDD )

(#49) Morden24 válasza Dotcom (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem aztán nem, mert sem Apple fan nem vagyok, sem iPad-et nem akarok, de tényleg uncsi minden alkalommal ugyanazt a szardobálást végigolvasni.
Az egy dolog, hogy a fanboyok nyáladzása gázos, de az utóbbi időben az Apple topikokból érdekes módon egyre jobban kikoptak az Ulkesh-féle kereszteslovagok.
Emlékeztetni kezdenek a Windows-topikokra, amiket spártai 300-ként kellett tartani az állandóan beömlő unintelligens winfosozást (mondjuk a múlt idő túlzás, de javult a helyzet).

És egyébként tök unalmas, hogy mindig sznobozáshoz, újgazdagozáshoz meg fájó igazsághoz lyukadunk ki, amikor nincsenek érvek.
Véleményedet elmondtad, tök felesleges a normális fórumozók (nem a fanboyok) szemében csökkenteni a hiteledet azzal, hogy utána meg trollkodsz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#50) Jhonny06 válasza Dotcom (#47) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igazság? Hogy mobilabb egy PDA? Valóban. :) Csak a kettőnek semmi köze egymáshoz. Mindkettő jobb a másiknál az adott felhasználási területen. Ezen kívül belinkeltél egy idióta képet.

Mi is fáj?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.