Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezért a Burger King akár pert is indíthatna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Lauda válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Attol fugg. Az usaban pl. lehet fikazni a masik termeket, mikozben reklamozod a sajatod.

(#3) baluka26 válasza Lauda (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Lehet depozícionálni?
Nemá', azt hittem ez mindenhol tiltott, ahol verseny van :Y

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) Lauda válasza baluka26 (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Ne arra gondolj, hogy lexarozza az xy mosoport pl, hanem azt mondja, hogy ez jobb mint az ariel mondjuk. Ebben a reklamban sincs tobb igazibol.

[ Szerkesztve ]

(#5) F34R


F34R
nagyúr

wz jó ment is a kedvencek közé. érdekes a burger king-re már rá sem repülnek...

(#6) baluka26 válasza Lauda (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Hát ezzel végülis nem változtatja meg a konkurencia helyzetét a vásárló felé, csak saját magát emeli ki. Nálam határeset.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

joféle

ez jut eszembe rola :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) baluka26 válasza darál0w (#7) üzenetére


baluka26
veterán

Az egyértelmű, hogy a Coca-Cola jobb a Pepsinél, viszont az szerintem nem, hogy a Meki jobb a Burgernél, csak más :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) Lauda válasza baluka26 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Fene tudja. Amikor az emberbe azt sulykoljak pl, hogy ez a gumi jobban tapad mint a michelin, akkor lehet azt mondod egy ido utan, na ezt kiprobalom.

darál0w :))

(#10) Vakegérke válasza darál0w (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez b*szott nagy! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) baluka26 válasza Lauda (#9) üzenetére


baluka26
veterán

Hopp, látom, nem is arra reagáltál :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Chosen válasza baluka26 (#8) üzenetére


Chosen
addikt

Burgerben nem ettem még olyat ami ne lett volna szarabb, mint ami a Mekiben. Ezt tapasztalatból mondom, mindig égetett műanyag íze van a húsnak a sajtburgerben, a csibeburgerben meg valami nagyon ótvar csirke van, borzalmas az íze. Whooper meg csak kva nagy, de semmi extra nincs benne.

Nálam ez az állás eddig:

Meki sajtburger > Burger sajtburger
Meki csibeburger > Burger csibeburger
BigMac > Whooper

Többször, több étteremben is ettem már és mindig ugyanolyan sz@r volt a Burgeres kaja.

(#13) föccer válasza darál0w (#7) üzenetére


föccer
nagyúr

Végül is a Coca jól jött ki a dologból. 2x annyi kólát adott el, mint a pepsi ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14) darál0w válasza föccer (#13) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érdekes gondolat. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) baluka26 válasza föccer (#13) üzenetére


baluka26
veterán

:R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) oriic válasza darál0w (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EZt viszont betiltották nem?

Live-Die-Respawn

(#17) Lauda válasza föccer (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Az is igaz. :DDD

(#18) #65675776


#65675776
törölt tag

Azt aki pont mekdöncis moslékot lop még csak lesajnálni sem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#19) darál0w válasza oriic (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

banned ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20) Vakegérke válasza Chosen (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anno amikor beetették a népet, ettem hamburgert egy maszeknál. Puffancsban volt a húspogácsa megfejelve paradicsommal saláta levéllel, meg minden. Munka volt megenni.

Vagy két éve betévedtem a lakótelep aljában terpeszkedő mekibe. Elvitelre kértem dupla krumplival. Meglepett a súlya a zacsinak, könnyűnek találtam. Az is volt. Ha jól emlékszem, cirka 800 froncsit fizettem, és közel sem volt elég ahhoz, hogy az éhségem csillapítsam, pedig nem vagyok nagyétkű.

Hadd jöjjön a reklám.
Budapest, Kőbánya, Újhegyi-Harmat utca sarok. Piti kis bódé, ám 425 pénzért puffancsban adja a lányka a méretes húst megfejelve némi zöldséggel, mustárral, ketchuppal, ahogy kéred.
Én "mindent bele" szoktam kérni elvitelre. Alumínium fólia, meg jó étvágyat, minden izé. Bőven elég vacsorára.

Szerk: Kifelejtettem. Soha a büdös életben nem veszek semmit többé a mekiben. Egy tapasztalat bőven elég volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) baluka26 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


baluka26
veterán

Ha már ilyesmi, a gyrosok nálam ízben ütik a gyorskajáldákat, de néha rá kell fanyalodnom, amikor gyorsan kell enni, pl suli miatt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22) moha21 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


moha21
addikt

Árpád hídnál is a metróaluljáróban 350-ért tisztességes hamburgert veszel és tényleg van minden benne. Újpest fele menet. Ennyit a reklámról.

Én max csatag részegen mentem mekibe, bár akkor volt betoltam 10 sajtburgert. :_]

(#21) baluka26 : Ja gyros is jó tud lenni, de ott is ami igazán jó 1100 Ft egy rendes tál.
Bár a Nyugatinál is szoktam gyrost venni ott oylan 6-700 Ft, persze nem olyan jó, de mekinél jobb.

Amúgy meg kínai. Olcsó és adnak rendesen:D 550 ért rendes tállal kapsz valamit, lehet bevinni piát is ( nekem nem szólnak viszek sört, mindig megkérdezem zavarja-e őket, nem veszem náluk meg 400 Ft-ért, de néha jólesik a sör kajához ).

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) Vakegérke válasza baluka26 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Életemben nem ettem még gy-rosszt. ;)

Ammegmi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Chosen válasza Vakegérke (#20) üzenetére


Chosen
addikt

Persze, nyilván a jó kis magyar kalácstésztás hambik ütik a gyorshambikat, de itt csak Meki vs Burgerről volt szó, hogy a kettőből melyik a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#25) Vakegérke válasza Chosen (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyértelmű.

Viszont nem illenék elfelejteni, hogy a beetetés időszakában mit adtak a kezünkbe. Vonzó volt, csábító, jó illatú, minden földi jóval tele, és hatalmas!
Mondom hatalmas. Nagybelű barátomnak is elég volt, én meg letuszkoltam a végét, hogy ne vesszen kárba.

Nos igen. Elkezdünk arról beszélgetni, hogy két zabáltató gépezet közül melyik az, amelyik ehetőbb vackot tesz elénk nehezen megkeresett pénzünkért.
Tényleg ez a poén?
Beérjük, pontosabban beéritek azzal, amit elétek raknak? Egyre kevesebb, igénytelen, egyre drágább.

Nem mindegy, melyik jobb?
Ne aggódj, vigyáznak arra, hogy kicsi legyen a különbség. Ja, meg arra is, hogy kicsi legyen az, amit a kezedbe nyomnak.

Én maradok a kőbányai hamburgernél.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Chosen válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Chosen
addikt

Egyszerűen nincs más. Blahán vagyok egész nap, ált 15-20 percem van max kajálni, ez a kettő van ott, Kőbánya kicsit messze van, hogy kiugorjak oda. Persze amint mond valaki egy értelmes alternatívát Blaha közelében, azonnal otthagyom a Mekit. (félreértés ne essék, nem minden nap eszem ott, csak a héten 1-szer áltagban)

[ Szerkesztve ]

(#27) D1Rect


D1Rect
félisten

Sajnálatos pontok ebben a reklámban:
- gyerek hulladékot eszik
- többiek lehúzzák róla a hulladékot
- többiek megeszik a hulladékot
- gyerek nem tudja megvédeni a hulladékát
- többieknek fel vannak programozva, hogy melyik hulladékot kell lehúzni a gyerekről
- gyerek másik hulladékkal álcázza a hulladékot és végül megint megeszi

Egyébként tök jó reklám.

(#28) keIdor válasza Chosen (#12) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a BurgerKing kicsit jobban bejön, mint a McDonald's. De igazából mindkettő jó. Egy a baj, irreálisan drágák.

Egy jól megcsinált gyros vagy kebab az persze üt mindent, egy a baj, nem mindig jó az se. Ahogy az ilyen utcai hamburgeresek is lutrik. Az amerikai gyorskaják legalább egyforma ízüek bárhol menjek be ezekbe. Lehet az UK, Németország vagy Magyarország, a minőség legalább ugyanaz.

Budapesten a Wikinger az, ami a legjobb hamburgert és gyros-t adja.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) baluka26 válasza keIdor (#28) üzenetére


baluka26
veterán

Finom, de rossz. Én így vagyok velük.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30) keIdor válasza baluka26 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Nem olyan rosszak ezek. Van, ami persze nekem sem ízlik, McDonald's-ban pl. az "almás pitétől" hányingerem van annyira szar. Zsíros meg íztelen, azt pl. képtelen vagyok elfogyasztani. De a McFarm-ból meg a BigMac-ből ipari mennyiséget tudnék lenyelni, csak ilyen 700ft/db áron elég drágának tartom, a kuponokkal viszont megéri. A sült krumpli is itt a legjobb szerintem, én itthon sose tudtam olyan ropogósra megcsinálni a sajátot, mint ezek a gyorskajáldák. Lehet csak én vagyok a f@sz, nem tudom.:D Egy a baj azokkal is, rettenetesen sós. Nem is a benne lévő szerek miatt egészségtelen, hanem a rengeteg sótól.

BurgerKing ugyanez.

Mielőtt valaki kérdezi, nem KFC-be ritkán járok, ott csak a Longer ízlik. De a két előbbibe is csak olyan havi 2 alkalommal kb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Chosen válasza keIdor (#28) üzenetére


Chosen
addikt

Egyébként az a vicc, hogy még a McDonald's-ok is eltérnek egymástól, többször teszteltem már, pl Blahán mindig gyatra BigMac-et csinálnak, meg szinte minden rosszabb ott, 32-esek terén szintén, ahol a legjobb BigMac van, az tapasztalatim szerint a Nyugati Meki.

(#32) keIdor válasza Chosen (#31) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk én nem vagyok budapesti, úgyhogy annyira nem tudtam ezeket még megnézni. Van ahol csak egyszer jártam. Egy hónap múlva lehet elmegyek megint Mekibe, de az megint máshol lesz, szóval nem tudom, de óriási eltéréseket én nem vettem észre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) Drenadar válasza keIdor (#30) üzenetére


Drenadar
veterán

sültkrumpli : lehet ott a baj, hogy te nem pórból csináltad, hanem krumpliból!

(#34) TazLeacher válasza keIdor (#30) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha ilyen gondod van - só - simán kérheted só nélkül a borgonyát.

Drenadar: ezt ugye viccnek szántad... :F

TheChos3nOne: én is jobban szeretem a mekis mirelit krumplit, mint a friss burgonyából készültet. :D

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) Chosen válasza Drenadar (#33) üzenetére


Chosen
addikt

Egyébként jó krumpliból házilag finomabb sült krumplit lehet csinálni, mint akármelyik gyorsétteremes. Igaz nem lesz sóbánya íze, amitől kóla vedelhetnékje támad az embernek, de ízben odaveri :K

(#36) D1Rect válasza baluka26 (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Rossz?
Ha tényleg éhes vagy plusz mondjuk fizikailag ki vagy merülve, tolj be egy BigMac menü-t, csokis shakkel.
Mint valami kábszer. Nagyon ütős cucc. :DDD

(#37) baluka26 válasza keIdor (#30) üzenetére


baluka26
veterán

Én v-gyaluval letolom, frituban 190 fokon jó 10 percig sütöm, utána só. Legfinomabb sültkrumpli amit valaha ettem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38) Drenadar válasza TazLeacher (#34) üzenetére


Drenadar
veterán

viccnek is meg nem is...

tudtommal (persze tévedhetek) a meki is pórból csinálja, kinyomják formára és fagyasszák és azt küldik az "éttermekbe". de lehet hogy ez is csak egy összeesküvés elmélet.

de hogy ON is legyek, néha rávetemedek mindkettőre, és utóbbi időben a burgerking burgerjei valahogy jobbak. a krumplija nem. Amúgy meg igaza van sok mindenkinek nem kell műanyaggal mérgezni magunkat.

Én westendbe szoktam gyrost enni, nem tálat, hanem pitásat, nekem az is elég, és fele annyiba kerül.

Amúgy gyorskajálda: régen mikor KFC-ből még csak 3 volt Pesten sokkal jobb volt az is. Nagyon olcsó volt, és "állítólag" jobb is, tényleg csirkéből...

(#39) keIdor válasza Drenadar (#33) üzenetére


keIdor
titán

Ezt fejtsd ki. Por? Miért, abból van?:D

TheChos3nOne: Ha csinálsz nekem ilyet, akkor elhiszem és el is lesem a teknikád. Mikor mehetek? Mert ezt már hallottam párszor, hogy finomabb házi sült krumplit csinál nekem valaki, csak sose jön össze.:D

baluka26: Na majd barinőt megkérem csinálja meg.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) baluka26 válasza D1Rect (#36) üzenetére


baluka26
veterán

Amikor 10 perce van az embernek kajálni akkor hasznos. Én nem vagyok oda a gyorskajáért, nem az íze miatt, de havonta egyszer-kétszer becsúszik egy ilyen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#41) Drenadar válasza keIdor (#39) üzenetére


Drenadar
veterán

:C

(#42) Chosen válasza keIdor (#39) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem sem az igazi, hogy őszinte legyek, a nagyszüleim tudnak valamit amitől atom jó lesz a krumpli, tehát őket ajánlom felkeresni. Ha egy jó sült krumpli kell én is hozzájuk fordulok :D

mod: egyébként a poros krumpliban van valami, ha nem is porból, de valami szintetikus anyagból kell lennie, hogy ilyet tudjon: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Epic. :D

(#44) keIdor válasza Drenadar (#38) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk tényleg kíváncsi lennék mi lehet ezekbe. Viccen kívül, ha gyomorrontásom van, akkor mindig ilyen helyekre megyek, mert meggyógyulok tőle. Mekis kajától még sose volt hasmenésem, mivel annak az ellenszere. Viccen kívül. Kíváncsi lennék mi az oka.
Meg másnaposság ellen is kiváló ez a garbage.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) baluka26 válasza keIdor (#39) üzenetére


baluka26
veterán

Ha akarod püben leírom részletesen :)
Chosenone: Akkor lenne ennek értelme, ha lenne mellette lassúkaja, és a kettőt össze lehetne nézni. Anélkül ez csak hatásvadász bullshit.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#46) keIdor válasza baluka26 (#45) üzenetére


keIdor
titán

Jah jöhet köszi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem mindig csak addig csabitanak amig meg nem veszem, es meg nem eszem a kajajukat. Utana fel oraval, vagy inkabb x idovel a kaja utan teljes letargiaba esek, nem is fizikailag leszek rosszul, hanem szellemileg:/ kinaival meg az a bajom, hogy az is csak addig vonz, amig meg nem ettem, utana altalaban honapokra el megy a kedvem tole:D meki+burger raadasul draga is. Dolgoztam egy honapig KFCben, eletemben nem ettem annyi gyors kajat mint akkor. En meg azt mondom a legnormalisabbnak de azt is ugyanugy meg lehet unni mint a tobbit.

(#48) keIdor válasza Jim-Y (#47) üzenetére


keIdor
titán

Kínait azóta nem eszek, mióta beleharaptam egy jó nagy kavicsba. Majdnem beletört a fogam. Hiába 500ft... mondjuk nekem az annyira nem is ízlett soha. De lehet csak rossz helyen ettem.

Viszont itt a városban ahol élek van ilyen európai kajákat áruló kajálda, az a neve Európai ízei. Töltött káposztától az igazi német kolbászon át a spanyol andalúz gazpacho-n át a bécsi szeletig minden van. És finom. Egy adag 800-1200 ft között van+ital. Minden héten megyünk, munka után szoktunk beülni. Oda járok leggyakrabban. Higiénia is jó, sokkal jobb, mint a kínai kajáldáknál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) Chosen válasza baluka26 (#45) üzenetére


Chosen
addikt

Végre egy ember aki nem "káosz one"-nak olvasta a nick-em. :R

(#50) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én sok-sok-sok év meik után fél éve beszoktam a börgerbe, most ott jobban esik a burger. Most itt pár év, aztán vissza meki. Ezeket nem lehet egymás elé helyezni. A jóízű burger szuper!

"I do love the taste of a good burger! " :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.