Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megtévesztett a cím.
Én az étel szó hallatán nem az édességekre gondolok, hanem arra, amivel tele lehet tömni a pocit. Jó, van Erős Pista, meg Piros Arany is, ezek már közelebb járnak az igazsághoz, de csak ízesítők.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Klaus Duran válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Madártej. :K
Marhapörkölt. : )*****
Töltött káposzta szintén : )****
És persze a csirkepörkölt, utóbbi években tejfölösen.
Nagybátyámat idézve "A magyarok mindenből pörköltöt csinálnak". Vagy csak a nagyapám. :)

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Vakegérke válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gulyást ki ne hagyjuk. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Klaus Duran válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Annyira nem szeretem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Nem tudom hova tenni ezt a videot. Anyucinak hong kongba jo lehet, masra nem nagyon. :F

Bar az eros pistat nem ertem miert ette chips-el, hol esznek daralt paprikat chips-el, mint szosz vagy mittudomenmi?

(#6) Armahun válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Armahun
addikt

A legjobb "gulyás" kecskéből van.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) Vakegérke válasza Armahun (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg emberből, hiszen ő törődik a gulyával. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Klaus Duran válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Armahun válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Armahun
addikt

A bográcsba nem jaó, gumumimma ízű. :(

:DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Szánalmasak ezek a videók, amelyekben nem csak magyar, hanem szerb, szlovák stb. különlegességeket kóstolgatnak. A túró rudi evés a legsiralmasabb mind közül.

Nem egy ilyet láttam már a YouTube-on. Csak egy példa: a túró szót nem ismerték, és sajtnak titulálták a szerencsétlenek...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11) Lauda válasza petipetya (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Kostolgatna inkabb magyar italokat. ;] Lenne sztriptiz asszem. :D

(#12) Armahun válasza Lauda (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Amcsik és a pályinka [link]. 2:00-tól
A 18 százalékos vizekhez szokottnak durva :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13) kmisi99 válasza petipetya (#10) üzenetére


kmisi99
addikt

A farmer cheese re gondolsz? Csak mert az a túró angolul, én kb 1 hónapja néztem meg 3-4 ilyen külföldi magyar kaját kóstol videót, mindenhol tudták, hogy az túró, na meg valóban a túró és a sajt között elég szűk az átmenet szerintem.

(#14) Lauda válasza kmisi99 (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Anno vittem ki magammal 50 fokos palinkabol ket litert. Ne tudd meg a szomszed csaj hogy kimerevedett tole. :DDD Mondjuk utana hozzank jart piazni mindig, szerintem bejott neki a paleszunk. :D

(#15) Traxx válasza Armahun (#12) üzenetére


Traxx
őstag

77 éves amcsi ismerős még a száját se húzta el a HP-tól, ő még máson edződhetett :D Igaz, félig magyar, félig lengyel a fickó, de magyarul egy kukkot sem tud.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#16) Ringman válasza Lauda (#5) üzenetére


Ringman
nagyúr

Bar az eros pistat nem ertem miert ette chips-el, hol esznek daralt paprikat chips-el, mint szosz vagy mittudomenmi?

nachos - dip párhuzamra tudok gondolni

(#17) Klaus Duran válasza Armahun (#12) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:C :R Na igen,. Nem mintha egy jóféle guggolós után más véleménnyel lennénk.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) dabadab válasza petipetya (#10) üzenetére


dabadab
titán

"Csak egy példa: a túró szót nem ismerték, és sajtnak titulálták a szerencsétlenek..."

Merthogy az.

DRM is theft

(#19) kmisi99 válasza Lauda (#14) üzenetére


kmisi99
addikt

Én egy videót láttam ahol az Amerikai csajnak küldtek mindenféle magyar édességet, elképesztően fintorgott majd össze hányta magát egy kókusz rúdtól vagy egy sportszelettől és állandóan alkoholosnak nevezte az édességeket, végül is igaza van elég sok ilyen cucc rumos. :D

De olyat is láttam hogy magyar youtube os japán édességeket kóstolt, ő is majd összecsinálta magát meg a felét kiköpte.

[ Szerkesztve ]

(#20) Klaus Duran válasza kmisi99 (#19) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mert idiótákat találtak meg. + ennek nagyobb a nézettsége mint ha mindenre azt mondja hogy oishi.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) kmisi99 válasza Klaus Duran (#20) üzenetére


kmisi99
addikt

Láttam én olyat is, hogy a csávó még a gagyibb édességeket is agyon dicsérte még a "zizi" nevű édességet is.

(#22) JasL válasza kmisi99 (#13) üzenetére


JasL
senior tag

Kicsi az átmenet? :D Akkor te nem tudod megmondani, mikor eszel sajtos tésztát kristálycukorral és mikor túrós tésztát tejföllel? :D

(#23) dabadab válasza JasL (#22) üzenetére


dabadab
titán

A sajt meg a túró között annyira kicsi az átmenet, hogy a túró a Magyar Élelmiszerkönyv szerint is sajt.

Azt meg nem tudom, hogy miből gondolod, hogy sajtból csak egyféle van, mondjuk a mozarella meg a parmezán között csak különbséget tudsz tenni.

DRM is theft

(#24) JasL válasza dabadab (#23) üzenetére


JasL
senior tag

Lehet, hogy lexikon szerint igazad van, de nagyon nem csípném a túró rudit sajtból :D Textúrában és ízben is hatalmas különbség van közöttük, a zsírtartalomról nem is beszélve (kérdezz meg egy kondist). Akármit is mond a technológia. A Magyar Élelmiszerkönyvet meg illene updatelni :) Sajton belül nyilván rengeteg féle van, rengeteget kóstoltam már, van, amit a hazájában volt szerencsém. Egyébként a túró csak itthon finom, más országokban elég sajt állagú, talán ezért is keverik.

(#25) dabadab válasza JasL (#24) üzenetére


dabadab
titán

Ja, értem, mindenki hülye a tejtermékekhez, csak te vagy helikopter :)
(És még továbbra is úgy beszélsz a sajtról, mintha egyféle lenne és lenne értelme beszélni a sajt ízéről, textúrájáról vagy zsírtartalmáról úgy általában)

DRM is theft

(#26) JasL válasza dabadab (#25) üzenetére


JasL
senior tag

Kicsit offenzív vagy :) Igen, nem értek egyet a lexikonnal. Miért kellene? Ez olyan, mint hogy sokáig nem ismerték el a lájk szó létezését. De a nép erősebb, mint a nyelv, végül elfogadták. Egy ideig a lekvár ette a nagymamát, de ennek változnia kellett. Szerinted a paradicsom gyümölcs? Mert ha igen, kérdezz meg pár embert az utcán, hogy nem zöldség -e :)

(#27) Lathronos válasza petipetya (#10) üzenetére


Lathronos
őstag

Nagyon kész a kislány. Azt se tudja mit eszik, a medve cukor nem igazán jött be neki. Szerencséjére Amodent vagy Kolynos nem volt az étlapon. :DDD De a legjobb a Gyri Ds mint fogalom volt. Gyerekkoromban a Vadász és Piros Mogyorós csokoládé volt a kedvencem. :C

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.