Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bambano válasza philoxenia (#100) üzenetére


bambano
titán

nem akarok politizálni, mer fenékbe billentenek a moderátorok :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#102) philoxenia válasza bambano (#101) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez nem politika volt, hanem dilettantizmus, kormányok és pártok vegyesen csinálták.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#103) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Ez történt
A rendőr megpróbálja szép szóval OK
Megüti a rendőr: hivatalos személy elleni erőszak
Fickó nem beszámítható
Rendőr visszaüt és jól elveri
MEGÉRDEMELTE

Ez lehetne
Megüti a rendőrt
a rendőr hatástalanítja (földre gyűri, sokkoló szabadon választható)
Bilincs papír munka büntetés 500 dollár
Következő fesztiválon ugyan úgy balhézik de egy orrnyereg törésből azért lehet tanulni 500 dolcsit meg kifizet
Amúgy meg mit kell balhézni állandóan?? Én bulizni járok nem balhézni. Aki elmegy egy szórakozó helyre/fesztiválra és balhézni megy azt még jobban el kell verni ha ilyen van.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#104) bambano


bambano
titán

ennyi fotelinkvizítort egy helyen...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#105) #56573440 válasza bambano (#104) üzenetére


#56573440
törölt tag

miért? attól hogy valakinek van egy véleménye ami kicsit túlmutat az egyébként nevetséges törvényi szabályozáson jelenleg, az egyből beleesik ebbe a kategóriába? vagy tapsoljunk hogy megjelenik a rendőr valahol és ki van röhögve, mert tudják hogy semmit nem tehet? végülis ez is egy nézet. csak mondjuk nem az enyém. attól hogy úgy érzem a rendőröknek meg van kötve fölöslegesen a kezük attól még...

(#106) bambano válasza SAMYka (#103) üzenetére


bambano
titán

Ennek kellene történni:
fickó balhézik
helyi szekusok nem boldogulnak vele, rendőrt hívnak
megjelenik hirtelen 2-3 kocsinyi rendőr
hirtelen körbeállja 4-6 konyhaszekrény a faszit és próbálnak vele szót érteni
nem sikerül, ráborulnak 6-an, lenyomják, bilincs, bokalánc
fickó max. néhány kisebb karcolást szenved, erre vonatkozó panaszát a bíró kiröhögi
beviszik, bíró kimondja a verdiktet, azt leüli

ez történt vagy történhetett volna:
fickó balhézott
szekusok nem boldogultak vele
megjelent a rendőrség teljesen alkalmatlan létszámban és erővel
rendőr provokálta a fickót
az lenyomott egy lájtos sallert.
bunyó az úttesten.
innen verziók:
a./ rendőr lenyom két kokit, önvédelemből
rendőr agya elborul, még 7 alkalommal pofánveri a védekezésben akadályozott, arra képtelen illetőt
kifolyik egy kis vér, fickó 8 napon túl, de gyógyul
b./ rendőr lenyom két kokit
fickó megszerzi a rendőr valamelyik fegyverét (mindegy, hogy pisztolyt, gázsprayt) és használja
fickót hosszú időre hűsöltetik
az özvegy látványos díszsortüzet kap
c./ rendőr lenyom két kokit
rendőr agya beborul, péppé veri a fickó arcát
fickónak lesz 2-3 jó ügyvédje
bíróságon megkérdezik, hogy ugyan mi indokolta a szem kiverését, fogazat szétverését, arcberendezés átszabását?
bíróságon bemutatják a helyrehozásához szükséges műtétek számláit
rendőrt 5-10 évre lelakatolják
rendőrség fizet, tekintély mélyben
utána rendőr egyet pisszent, máris rátámad minden jöttment, mert abban nagy pénz lehet.

hát ezek a lehetőségek. És a földön maradt vér alapján úgy tűnik, ha egy kicsit is értelmes ügyvédet szerez a fickó, akkor ennek a rendőrnek meszeltek. Megérte?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#107) bambano válasza #56573440 (#105) üzenetére


bambano
titán

azért, mert dúvad állatok erkölcsi támogatására nincs mentség.
azért, mert rettenetesen kettős mércét alkalmaz itt pár ember.
azért, mert a magyar rendőrségben viszonylag ritka a 120 kilós néger rendőr, ugyanígy a biztonsági szolgálatoknál is, következésképpen gyakorlatilag kizárható, hogy ez magyar eset legyen, vagyis a magyar rendőrségre vonatkozó töketlen szabályozást felhozni a vitában tévedés.

az elborult agyú rendőrök által elkövetett túlkapások ellen jóhogy kötnek a rendőr kezén...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#108) #56573440 válasza bambano (#106) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez történhetne: a vezetőség kiemeli a sggét a céges audi konvojból szépen kinyitja a szemét, és olyan szabályozást hoz létre ami az ilyen esetekben szabad kezet ad az intézkedésre. de gondolom ez se olyan egyszerű, mert eu van meg minden pl nálunk...

persze vannak rendőri túlkapások. valahogy elég kevés viszont az ártatlanul sétáltam az utcán aztán megagyalt két sün jellegű történet.

[ Szerkesztve ]

(#109) TazLeacher válasza bambano (#106) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyre jobb irányba mész...majdnem sikerült felülmúlnod a "sportszerű"-s hsz-ed.

Egy csávó kiborul egy fesztiválon, erre kijön 6 rendőr... :W kimondja a verdiktet, azt leüli :W Ja, 4 év szigorított.... :W

Te néha ki szoktad tenni a lábad a való világba? Úgy gondolom, hogy tényleg az utcára. Ahol süt a nap, fúj a szél, jönnek-mennek a hús-vér emberek, meg ilyenek...?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#110) cskamacska válasza TazLeacher (#91) üzenetére


cskamacska
addikt

"Továbbra sem hiszem, hogy megtorlás lett volna. Kapott egy pár sallert az ürge, aztán lefeküdt pihizni."
A terjengő vértócsa meg csak kiömlött ketchup volt. ;]

más:
Ez is egy random rendőri túlkapásos videó, a rendőr simán elvesztette az önuralmát. Persze ők is emberek, és nem könnyű a társadalom legaljával bánni nap mint nap, de a viselkedése akkor is fura volt, egy részeggel/kokóssal nem áll le az ember társalogni, és főleg nem mászik bele a képébe villogtatott gumibottal. Mégis mi a jó francot akart tőle? :F
Ha el akarták távolítani a helyszínről, a szekusokkal együtt gyönyörűen közrefoghatták volna(még bilincs sem kell hogy kivezessék a rendezvényről - ennek tanulmányozásához tessék felkeresni néhány szórakozóhelyet :DDD ), a felszólításhoz nem kell közel menni, már csak azért sem, mert lehet nála rejtetten fegyver, és ha a bolond ürge nem sallert ad, hanem megböki a nyakát, akkor most azon sajnálkoznánk, hogy szemét aljanép rendőrt gyilkolt. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111) TazLeacher válasza cskamacska (#110) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1 jól eltalált ütéssel 2x ekkor vértócsát lehet csinálni, ha mondjuk a szemöldöke fölött találod el, vagy kicsit erősebben orrba vered...kicsit felsértették a bőrét, ennyi.

Bocs, de ezek után belőled sem nézném ki, hogy volt részed valaha adok-kapokban akár éles, akár ellenőrzött "sport" szituban. Ahogy itt feltételezem a legtöbb embernek sem...

Ha a rendőr ténylegesen rendesen odavert volna neki, valószínűleg az első ütésnél padlót fog (amiről mondjuk pont látszik, hogy még pofonnak sem nevezhető hadonászás volt). Nem így történt, így két dolgot lehet feltételezni: a csávó elég jó fizikai állapotban volt, edzett volt, hozzá van szokva ehhez (ezt erősen kétlem, mert nem úgy tűnt) vagy nem ütötte meg rendesen. Ha az a 6-8 ütés rendes ütés lett volna a vipera nyelével a kezében, a csávónak arca nem marad, és nem pár csepp vér folyik ki.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#112) bambano válasza TazLeacher (#111) üzenetére


bambano
titán

ha szerinted a két kézzel fogott vipera és a nyelének a végével mért 3-4 ütés a végén nem rendes ütés, akkor a legenyhébb, amit mondani tudok, hogy másik videót néztél.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#113) Def26


Def26
félisten

Mi az hogy megüt egy rendőrt? :U Szerintem még nyugodtan meg is rugdoshatta volna, sőt a sipákoló csajt is megtéptem volna. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#114) TazLeacher válasza bambano (#112) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor konkrétan megkérdezem:

Ütöttél már meg valakit ököllel erőből illetve kaptál már ököllel arcra igazi ütést?

Nézd: [link] vagy ezt

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#115) bambano válasza TazLeacher (#114) üzenetére


bambano
titán

nem nézek bejelentkezős videókat.

annak, hogy én ütöttem-e már meg valakit vagy engem ütöttek-e már meg, mi köze ehhez a témához? hint: semmi.

fúúú, nagyon fontos lettem hirtelen az életedben, ha én lettem az aláírásod... de akkor már írd rendesen a nevem, ne úgy, ahogy a bejelentkezéshez kell.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#116) TazLeacher válasza bambano (#115) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocsánat, én automatikusan be vagyok jelentkezve, nem tudtam, hogy ilyen.

Mindössze az, hogy folyamatosan azt bizonygatod, hogy "péppé verte". Ha kaptál volna, vagy jobb esetben adtál volna már valakinek rendes ütést, tudhatnád, hogy annak milyen végeredménye van.Tudod mit lehet tenni egy ember arcával 6-8 vipera nyéllel leadott IGAZI ütéssel? A csávónak személyleírása nem maradt volna, ha tényleg "péppé" veri. Ha nem lett volna béna a rendőr, és elsőre jól eltalálja, valószínűleg attól padlót fog a csávó. De nem tudta rendesen megütni. Kicsit felszakadt a bőre, ezért vérzett, normális. Az arcon sok helyen vékony a bőr. Igazából csak csapkodta.

Megj.: ha neked attól lesz fontos valaki az életedben, hogy aláírásba rakod, akkor baj van. Én máshogy fejezem ki, ha valaki fontos nekem. Félreértések elkerülése véget: NEM, nem úgy, hogy aláírásba rakom.

ne úgy, ahogy a bejelentkezéshez kell
Bejelentkezéshez email cím kell...ezt most nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#117) 8th


8th
addikt

(#118) Eastman válasza 8th (#117) üzenetére


Eastman
őstag

:R

Istenkirálycsászár!

:D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.