Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonoka74


nonoka74
tag

nekem bejön!2. mobilnak jó lesz,ha olcsó ! :C

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ohh, pedig megint azt hittem hogy végre N8 teszt :(((

Amúgy a telefon tetszik, formára nem annyira. Egész tűrhető vétel.

(#3) daninet


daninet
veterán

Én azt mondanám rá, hogy "érdekös" :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5) scyllarus


scyllarus
veterán

Egy szó: kell!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6) kaller1


kaller1
veterán

Az ötlet jó, a megvalósítás szintén, az edof kamera felejtős és nem kéne ezt erőltetni a jövőben.

.::> <::.

(#7) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Ha van egy kis esze a Nokiának, akkor ezek után folytatja is ezen az úton. Épp itt volt az ideje ennek is, mert már elég egyhangú volt a kínálat. Nem nagyon volt újítás. Megmenti a hírnevét a Nokia. :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#8) Karma


Karma
félisten

Ha nem ITU billentyűzete lenne (főleg elcsúszott nullával, OMG), akkor instant get lenne. Azért így is elgondolkozom rajta :D Nokiánál nem jellemző hogy ilyet vált ki belőlem.

“All nothings are not equal.”

(#9) scyllarus válasza Karma (#8) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát én sem vagyok nagy Nokiás, de mégis kellene. Céges telefonnak tökéletes lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Végre. A felsorolt ilyen telefonok nagyok/bűnlassúak voltak. Én régóta várok érintős billentyűzetes candybar telefonra. P990i-m volt, szerettem, de eljárt felette az idő.

Assem a pulse-t le is cserélem. :C

(#11) FRENK1988 válasza Karma (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

:DDD
Ha lenne tényleg olyan billentyűvel amin "rendesen" vannak a gombok akkor beneveznék egyre, főleg ha lejjebb megy az ára.
Na de a lényeg, hogy a Nokia kezd magára találni. Így tovább
A teszt megint jó hangvételű lett ezért is szeretem a Mobilarénát :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) scorpio73


scorpio73
csendes tag

Jó ötlet, jó megvalósítás és a teló is jól néz ki. :C
A képek nagyobb változatban nem akarnak bejönni.

(#13) Bog válasza scorpio73 (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, félrelinkeltem, javítva már :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Mappa


Mappa
addikt

E52 után azt mondom ez a készülék a 2. helyen van nálam a nokia-tól ..egyszerű,gyors, jól néz ki ..vékonyka (+pont), egyedül a bill. kiosztásba kötnék bele. a képek meg aránylag kulturáltak, akármilyen AF helyettesítő bizbasz is van benne.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

végre sikerült a nokia-nak valami normális telefont is gyártani. ha lemegy az ára lehet rá jó kereslet:)

(#16) 64b0r


64b0r
aktív tag

Jó kis telefon, akik a funkcionalitás hívei ilyet fognak majd venni.
Igazi slágertelefon lesz, ha a 3210-es népszerűségét nem is fogja elérni, a 6300 szintje simán meglehet. :K
Amúgy a videónál hangosan felröhögtem, amikor a négyfunkciós számológép után bejött a "tudományos számológép" ami ismeri a reciprokot meg a százalékot... :))

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

Maga a telefon nem rossz de ez a külső........ (igaz szubjektív, na meg az ára ami remélem változni fog)
Inkább megvárom a C3-01 -et, igaz az sem lesz olcsóbb de annak a formája jobban tetszik.
Kamera nélküli verziót nem terveznek ezekből a Touch & Type telefonokból ? Én egy olyannak nagyon tudnék örülni :)

(#18) dali.78


dali.78
tag

Szerintem nagyon eltalálták. Viszonylag elfogult vagyok a nokiával kapcsolatban, de szerintem a Nokia 6510 óta nem csináltak rendes telefont (ami a külsőt illetei).

A teszt alapján tetszik. Biztosan veszek egyet. Semmi csilli-villi, telefon kinézet, mégis benne van minden...

[ Szerkesztve ]

(#19) Alwares


Alwares
aktív tag

Ez nekem is nagyon tetszik, ilyennek kell lennie egy 40 ezres telefonnak! Jó ez az új koncepció.

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Korrekt kis telefon... árban még van mit lefaragni, de amúgy egész pofás. Az S40 érintésre is reagáló verziója jó húzás lehet a Nokiától, mert az N8 eléggé magányos lesz majd a magaslatokon, alulról meg lehet nyomni ezeket az olcsóbbakat.

Még a végén elérhetjük, hogy valódi tömegtelefon lesz a Nokia érintősben is. :P

(#21) Gengi


Gengi
senior tag

Nekem is egy nagy plusz. Eddig is a NOKIA anyaghasználatát szerettem nagyon sokszor. (Nem minden készülékben) De végre egy ilyen is kell ,ha lassan ki is kopnak a sima nem érintős készülékek.

Egyik ismerősöm most mesélte ,hogy elég komoly dolog történt vele és azonnal mentőt és rendőrséget kellett hívnia. Eddig ő is a vagizás híve volt. Egy érintőképernyős telefonja volt (szántszándékosan mem írok típust) és az idegességében nem tudta kioldani a brillzárat csak pár perc elteltével. Itt ez mennyire egyszerű? (Sajnos nem tudok jelenleg videot nézni)

Szóval mennyire hamar lehet tárcsázni egy lezárt állapotból? Ha elkezded beütni a számokat alapból a hívásokra ugrik?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#22) DemonDani


DemonDani
addikt

Jó kis telefon, de...
ez a billentyűzet valami szánalom, főleg itt ahol a kijelző sem olyan, hogy ezzel az elrendezéssel helyet nyernek neki!

Ezt a kamera módit nem tudom hogyan gondolja a Nokia...
Az N8al villog, hogy milyen jó a multimédia, de a 60ezer forintos cuccok meg jönnek fix fókusszal ami erre felé már szánalom kategória. Érdekes lépés. Végleteket szeretik :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23) fateless


fateless
veterán

Először akkor lepődtem meg, mikor kiderült, hogy HSPA és WLAN is va nbenne.
Másodszor akkor, amikor megláttam az árát.

Ha úgy alakul a vételi ár, mint a 3120c-nál, akkor tökéletes lehet a piacon, de csak akkor...
Egyébként kb a 3120 utódja, nem?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) Arthuro_Adam válasza DemonDani (#22) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A C3-01 jön rendes billentyűzetkiosztással.

(#25) rankesz válasza fateless (#23) üzenetére


rankesz
veterán

Ezen bizony én is meglepődtem... ha nem ez az EDOF bizbasz lenne benne akkor lecserélném a Kedves omnia2-jét amit a rendszere miatt "nem kedvel annyira".

(#26) hans87


hans87
tag

Mikor az első hírek jöttek, azt hittem, ezek az ázsiai piacra mennek. Aztán jött a hivatalos hír, akkor is szkeptikus voltam. Aztán Bog múlthéten eldobott félmondatai nagyon kiváncsivá tettek, erre itt a teszt és igen-igen meggyőzött. Jobb koncepció, mint vártam és - Nokiától mostanság váratlanul - kifejezetten jó kivitelezés. Kamera terén mondjuk inkább lett volna benne egy AF-es 3,2Mp-s, mint egy 5 MP-s, de fixfókuszos. Sebaj, ettől eltekintve tetszik! Nagyon. Ja, és a teszt is. :))

Nokia 5530

(#27) stevve válasza rankesz (#25) üzenetére


stevve
nagyúr

"amit a rendszere miatt "nem kedvel annyira"."

Mi baj a WinMo-val, ha szabad kérdezni? Csupán érdekel, mint információ. :)

(#28) madstunt


madstunt
addikt

Bog PÜ-ben ment egy kis kiegészítés

[ Szerkesztve ]

(#29) arpi6k


arpi6k
addikt

Nagyon jó cucc. Szívesen lecserélném a C5-t erre.

Intel & ATI

(#30) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik, jo keszuleknek nez ki.
Azert egy vakut meg elbirt volna...

"There is nothing permanent except change"

(#31) tjb007 válasza JanFe (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

A C3-01 -en már lesz az is.

(#32) Gengi válasza stevve (#27) üzenetére


Gengi
senior tag

Lehet ,hogy a kedvesének egy kicsit bonyolúlt. Szerintem anyum nekem se tudná elkezelni az Omnia 2-t ,de ezt már igen. Közeleg a karácsony gondolkodom húgomnak egy ilyenen úgy is most tojt be a telefonja.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#33) madstunt


madstunt
addikt

Azért az durva hogy elvileg ebben is van USB OTG pedig sok csúcsmodellben mókolni kell hozzá :)

(#34) stevve válasza Gengi (#32) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is hasonlóra tippelek. Hasznos infó lehet egy-egy ilyen morzsa, ha ajánlani kell telefonokat.

(#35) ClioRS


ClioRS
őstag

Úgy látszik a Nokia seggberugta magát, és elindult felfelé. :K

(#36) er2es


er2es
tag

na , kezd éledni a nokia, ez elég jól sikerült telefon lett :C

(#37) olbaidhun válasza hemaka (#15) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egyetértek, korrekt kis telefon ez, ha megfelelő áron fogják árulni, még célt is találhatnak vele! Ideje volt nokia papa, csak így tovább!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#38) Gengi válasza er2es (#36) üzenetére


Gengi
senior tag

Egy olyan cikkre még kíváncsi vagyok ,hogy egy telefon átlagos fejlesztési ideje mennyi. Én 1-2 évet saccolok neki szoftverrel együtt.
Ezen gondolkodom már régóta ,hogy ugye mindig itt van ,hogy ez a "Cég" válasza a piacnak. Pedig sokszor ezek párhuzamosan folyó projektek csak az egyik cég hamarabb végez vele. Mert ugye lehet ,hogy mikor ezt elkezdték készíteni még teljesen mások voltak a körülmények. Az eddigi NOKIA-kat más szemléletben kezdték el összerakosgatni és most még azok esnek be. Biztos nem egy két hónap volt összehozni ezt az új s40-et sem.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#39) amanoba


amanoba
őstag

ötletes megoldás, végre vmi új és használható a nokiától, csak az a baj, elsőre soknak tűnik az ára..vmiért szkeptikus vagyok, nem hiszem, hogy a hazai forgalmazást követően sokat fog esni az ára. ( főleg nem az itt is említett 40K-s árra )

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) madstunt válasza Gengi (#38) üzenetére


madstunt
addikt

adott esetben még több is lehet mint 2 év

(#41) Ricardo


Ricardo
félisten

Bejön. A gombok kiosztása szokható, és szerintem vállalható kompromisszum annak érdekében, hogy egy "hagyományos (értsd nem qwerty-s) telefon normális méretű érintő ablakkal érkezzen. Jó árakkal és felépített "flottában" valóban tarolhat a gyártó" nem nagyon vannak hagyományos kialakítású érintős készülékek (kínai/ tajvani csodákat leszámítva) a piacon.

(#42) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha a szolgáltatók felveszik a kínálatukba, igazi best-buy lehet.

A kijelző tényleg benyomódott - azért színeződött el - a fényképek lapozgatásánál, vagy az valami effekt...?

(#43) Gengi válasza madstunt (#40) üzenetére


Gengi
senior tag

Átlagos időre gondoltam. Hátha lesz egy ilyen írás is :). Akik közel vannak a tűzhöz azok úgy is jobban tudnak nyilatkozni.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#44) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon tetszik! Kíváncsi leszek az árra, hogy mennyi lesz az annyi.

(#45) woodbear


woodbear
addikt

20-30 között lesz, akkor venni fogok egyet. Tetszik az egész.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#46) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Szerintem elég jóra sikeredett ez a készülék. Nekem bejön. ;] A cikk mint, mindig nagyon jó! :R

(#47) Vtwo


Vtwo
senior tag

Egész jó,ami mostanság szokatlan a Nokiától.
De ez az 5mp AF nélkúl... :W Értelme nem sok van szvsz.Inkább egy 3.2mp AF-al.

[ Szerkesztve ]

(#48) kokyt


kokyt
senior tag

Tetszik :K Ha szolgáltatói árak nem lesznek elszállva, és záros határidőn belül (néhány hét) bekerülnek a kínálatban, akkor ez lesz a következő.

(#49) kaller1 válasza Vtwo (#47) üzenetére


kaller1
veterán

Kamera téren ebben a szegmensben egyértelműen visszafejlődés(butítás) folyik, és nem csak a Nokiánál. :U

.::> <::.

(#50) Kashim


Kashim
őstag

Na a sok tégla után ez egész korrekt kis jószágnak tűnik, másodlagos telefonnak simán elfogadnám. Árból azért még lehet, és valószínűleg fognak is faragni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.