Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madarasz92


madarasz92
őstag

Jók az új nokia termékek főleg az új n97 mini tetszik nekem!

(#2) brumesz


brumesz
aktív tag

az n97 mini egy jó húzás volt, viszont a sima n97 sokkal szebb

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) plus44


plus44
veterán

N900 meg a Booklet elég jó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az N900 sikerszagú.Mondjuk a TFT kicsit gáz már egy csúcsmodellben... :U

(#6) Kumite válasza ,,no name" (#5) üzenetére


Kumite
aktív tag

7

(#7) total90


total90
veterán

Az N900 bejövős :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) AS


AS
félisten

N900 az nagyon jó!!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

myvip widget mikor lesz? addig nem is veszek ilyen mobilt, mert nem elég raj.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) FRENK1988 válasza Mr.Csizmás (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

;] A szívemből szóltál :D:D Meg iWiW widget

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11) Mr.Csizmás válasza FRENK1988 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amúgy őszintén szólva....értelmesebb widget lenne a goldengate.hu widget ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Fadam


Fadam
csendes tag

Észrevettem két hibát:

"senkit nem érint újdonságként a hazai bemutat."

"gyenge fényviszonyok közötta a megvilágításért dual-led villanó felel."

[ Szerkesztve ]

(#13) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Tényleg bejövős a mini! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#14) Falconmaster


Falconmaster
tag

Már csak azt mondja meg nekem valaki mi van az E72-vel...?!

Az N900 és a Fennec nagyon ütős lett (főleg ez utóbbi).

by Flaki™

(#15) hans87


hans87
tag

Ránézésre ihaj-csuhaj instant get!
Remélem nem lesz sem gyatra, bétás szoft, sem tipikus N-series anyagminőség.
Most már csak az kell, hogy Bogék mindenből kaphassanak tesztelésre.......

Nokia 5530

(#16) Womb


Womb
senior tag

A Maemo-t nagyon várom!
Sokat várok tőle, remélem nem vérzik el Bogék keze alatt.

(#17) Magnum_ válasza AS (#8) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az tulzás.

I humbly and respectfully decline™

(#18) Bocha válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Mobilaréna widgetet meg ne említse senki... :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Champipi


Champipi
senior tag

Véleményem: Nokia = Szánalmas.

Lehet, hogy csak én érzem ezt, de mintha a Nokia nem venné le, hogy mi kell a népnek (vagy nekem), miközben az Apple termékei oly kívánatosak, a Nokia tök gáz, gagyi dizájnú, feleslegesen nagy tudású kacatokat szül, ahelyett, hogy végre kicsit arra is figyelnének, hogy mi kell a népnek. És mi kell? Csodás design, amit ha meglátok azonnal vinnám az ágyba, mindennap öröm ránézni. Felahsználói élmény: amikor rákattintok azonnal reagál, amikor túlhúzom a menüt visszaruganyoskodik, mintha egy igazi gumiszalag húzná. Használható funkciók: legyen 8 MP helyett csak 3, de a rohadt fényképező azonnal töltsön be, mindig ugyanúgy, ne lassuljon le idővel, ne fagyjon le.

Szóval Nokia részemről: kuka.

(Csak h értsd a motivációmat, N86-ot cseréltem iPhone-ra és végre megint azt érzem mint kiskoromban karácsonykor: szupeeeeer, ez frankó, ez jó, igen ennek örülök)

(#20) kaller1 válasza Bocha (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Widget ugyan nincs,de az rss olvasóban első helyen van a mobilarena nálam. ;)

.::> <::.

(#21) Womb válasza Champipi (#19) üzenetére


Womb
senior tag

Neked a motivációd, egy érintő kijelzős telefon birtoklása volt, nem?

(#22) JNashville


JNashville
senior tag

Annyiban egyet tudok erteni a negativ kritikaval, hogy a 3g Booklet baromi felemas dizajnu. Oldalrol minosegi hatas, fedolap fura (tenyleg ennyire tukrozodik?), gombsor low budget vaio nyulas, gombsor koruli es kepernyo koruli resz felhaboritoan bazari. A tudasa oke lenne, de rohadt draga lesz.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#23) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Ejjj..., ha az a mini, ha előfizetésessel is, de 90 k lenne karácsonyig. :R
Amúgy durva, hogy ilyen érintőkijelzős készülékből van a Nokiának az 5800 60k-ért, meg az n97 kétszer ennyiért és a kettő között meg semmi. Na, majd talán ez... ;]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24) Stunts666 válasza Champipi (#19) üzenetére


Stunts666
őstag

Csodás design??? Azonnal reagáljon??? Ha csak ez kell a népnek akkor te vagy maga a nép. :D

Azonnal bekapcsol a fényképező az Iphone-on. Hűhaaa. De a képekből ki is kellene venni, hogy mi található rajta. :D

Egyébként is kit érdekel, hogy mit tud az Iphone (mindenki tudja), legyél boldog vele.
Nem egyből reagál az N82-m??? Na és? Nem sietek sehova. Nincsenek olyan játékok N82-re mint Iphone-ra??? Hűűű! Én ismerem azt, hogy Personal Computer....

[ Szerkesztve ]

(#25) Mr.Csizmás válasza Bocha (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bocsánatáért esedezem uram :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) aram01


aram01
nagyúr

Hát nem estem hanyatt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Feri bácsi


Feri bácsi
tag

Tetszik az N900, de "máshol" azt is olvastam, hogy hivatalosan is megerősítették hogy nem lesz hozzá se magyar nyelvű menü, se magyar bill. kiosztás... :W

Muszáj ezt 2009 végén így csinálni?

Végül is sz N97 mini is bejövős.. :C

(#28) ClioRS válasza Champipi (#19) üzenetére


ClioRS
őstag

"Nokia tök gáz, gagyi dizájnú, feleslegesen nagy tudású kacatokat szül"

Ahha... N900, N97 szerintem és sok más ember szerint is szép. Márkától függetlenül.
Feleslegesen okos... ezen meg jót röhögtem. A te telefonodhoz képest biztos okosabb, de feleslegesnek semmiképp nem nevezném. Aki ilyen telót vesz az ki is használja. Általában az Iphone-t szokták venni villogásnak.
Ja, és ez nem néptelefon kategória. Nagyon nagyon sok ember nem engedheti meg magának, hogy egyáltalán 50-60ezer forintnál (de lehet sokat mondok) drágább telefont vegyen meg magának, ők veszik a néptelefont (N97, N900, i8910 vagy 3GS NEM NÉPTELEFON). És az az igényeiket is kielégíti általában.

Mindent összevetve semmi értelme nincs a mondandódnak.

(#29) Rubicon


Rubicon
csendes tag

Kár hogy az új N900 is rezisztív kijelzőt kapott.
Sokkal jobbak a kapacitív megoldások.

(#30) Dare2Live válasza Magnum_ (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

AS jellemzően jóval tájékozottabb az átlagnál, ha pedig ilyet mond Nokiara lehet tényleg nagyon jó lesz. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) honyike


honyike
aktív tag

A kérdés már csak az, hogy MIKOR FOG VÉGRE MEGJELENNI! :) Már nagyon várom, hogy tényleg ideérjen, és hogy mennyibe is fog fájni...

(#32) kaller1 válasza honyike (#31) üzenetére


kaller1
veterán

Gondolom még az idén,és nagyon fog fájni... :DDD

.::> <::.

(#33) honyike válasza kaller1 (#32) üzenetére


honyike
aktív tag

Jó lenne miél előbb, hogy elindulhasson lefele az ára! :D Szegény telefonom kezd haldokolni, és azt hiszem megvan, hogy mi lesz az utódja! :D Csak ahhoz el kell érnie egy bizonyos árat... :)

(#34) joey04 válasza Magnum_ (#17) üzenetére


joey04
titán

na igen. csak fektetett módban használható, és rezisztív a kijelző.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) DonVinetoo


DonVinetoo
csendes tag

Nekem is bejön az :C n97 mini :C , vajon mikor lesz?

(#36) Rubicon


Rubicon
csendes tag

A rezisztív kijelző sz×r, ezt föleg az érzékeli aki már élt együtt kapacitív megoldással.

(#37) domi007


domi007
őstag

N900 teljesen open-source Maemoval, korlatozasok nelkul, bazi eros hardwarerel, ez kell (nem holmi Android, ahol egy normalis ARM binaryt nem lehet lefuttatni) nekem.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#38) atike


atike
nagyúr

N97 mini. Kis cuki. :) :)

(#39) blueMerle válasza atike (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Háát nem is olyan kicsi kézbe véve. Képekröl én is azt hittem, persze így is sokkal jobb mint a nagybátyus.

N900-asból 79 van elörendelve, idáig. :)) Pontos árat ne kérdezzetek nem tudok, egyetlen biztos pont hogy 700 euró alatt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#40) No.01 válasza blueMerle (#39) üzenetére


No.01
őstag

N900 mar kaphato 169.000Ft Klikk
Azt mondtak van is. Szvsz 24 honapos Nokia garival annyira nem is veszes...

(#41) whiz


whiz
aktív tag

Ez a Booklet még mindig kéne mint állat. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#42) DonVinetoo


DonVinetoo
csendes tag

Ma bementen a szegedi Nokia márkaboltba és ott mondták, hogy november elsőfelében jön az n97 mini! Nagyon várom már :DD

[ Szerkesztve ]

(#43) Hugo85 válasza No.01 (#40) üzenetére


Hugo85
aktív tag

N900: Ez nem is rossz kezdőárnak ilyen tudásért, és egy végre tényleg nyitott és viszonylag evidensen programozható (portolható vagy csak simán futtatható programok tömkelege, nyamm) oprendszerért. Lehet mégis érintős telefonom lesz valamikor a jövőben? (sajnos olyan kognitív disszonanciát okoz egy nem Nokia birtoklása, hogy inkább lemondtam a más márkájú jó érintős cuccokról)

A booklet még mindig baromira bejön, és még mindig túl vaksi vagyok hozzá (vagy bármilyen netbookhoz) és szegény, de nekem a dizájn nagyon tetszik és a hardver is elég lenne a legtöbb esetben.

Szerk: OMG WTF, most látom a booklet billentyűzetkiosztását közelebbről. Mi történt szegény nyilakkal? :F

[ Szerkesztve ]

(#44) No.01 válasza Hugo85 (#43) üzenetére


No.01
őstag

Igen nekem is feltunt...
Az azert meg mindig nem fer e fejembe, h a Nokia miert annyira pofatlan, h egy ilyen telefonba is rezistiv kijelzot szerel :U :((

(#45) Womb válasza No.01 (#44) üzenetére


Womb
senior tag

A Maemo5 nem tud kapacitív kijelzővel mit kezdeni, de a M6 már tudni fogja.
Azért a rezisztív kezelése sem a fakírok kiváltsága, nagyon szépen teszi a dolgát bárki kezében.

(#46) Hugo85 válasza Womb (#45) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy amíg a rezisztívet lehet ceruzával is nyomkodni, azaz tudsz például írni (kézírásfelismerés), vagy pontosan klikkelni kis területen, addig a kapacitív csak élő szövettel való érintkezést érzékel. Egy jól hangolt rezisztív kijelzőt lehet persze ujjal is kezelni, itt inkább a kezelőfelület az, aminek okosnak kell lennie hozzá, és persze effektíve meg kell nyomni, nem elég hozzáérni.

Ez olyan mint az TFT-LCD vs AMOLED vita, mind a kettőnek vannak előnyei a másikkal szemben, bár az egyik technológia újabb/modernebb.

Egyébként ez nem pofátlanság kérdése, se a Symbian, se a WM, se a jelenlegi Maemo nem tudja rendesem kezelni a kapacitív kijelzőket, meg a multitouchot. Majd valamikor...
Azon gondolkoztam amúgy, hogy nem lehetne ötvözni ezeket valahogy? Úgyértem felülre egy kapacitív réteg, alá meg egy rezisztív, így menne stylussal és lágy érintéssel is. Bár gondolom fertelmesen drága lenne :N

[ Szerkesztve ]

(#47) Galahed válasza Hugo85 (#46) üzenetére


Galahed
senior tag

"Azon gondolkoztam amúgy, hogy nem lehetne ötvözni ezeket valahogy? Úgyértem felülre egy kapacitív réteg, alá meg egy rezisztív, így menne stylussal és lágy érintéssel is. Bár gondolom fertelmesen drága lenne "

Lehet , hogy felesleges kitalálni. Van stylus a kapacitiv kijelzőhöz.

(#48) Karma válasza Hugo85 (#46) üzenetére


Karma
félisten

Van ilyen kombinált megoldás, és tényleg k... drága :P

“All nothings are not equal.”

(#49) kukac7


kukac7
tag

erdekes, most mert nem megy a siras a booklet-nel, hogy tularazott divattkutyu, mint a mac-eknel?
pedig igy van, semmi egetrengeto nincs a booklet-ben a hazon belul.

(#50) Karma válasza kukac7 (#49) üzenetére


Karma
félisten

Talán mert a Macekkel ellentétben a Booklet kb. senkit se érdekel? :U

“All nothings are not equal.”

(#51) Rubicon válasza Womb (#45) üzenetére


Rubicon
csendes tag

Ujjal taposni kell, ami eleve kizárja pl a virtuális gombokkal történő könnyed játékirányítást és a finom, "simogatós", gyors kezelést. Így elöbb is lesz karcos stb.. Nekem az iPhone után a Samu rezisztív megoldásai szinte használhatatlannak tűntek.

[ Szerkesztve ]

(#52) blueMerle válasza No.01 (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

620 euróért lesz nálam, ezekben a percekben hozott a futár 2 azaz kettö darabot :( Ehh...
Ez még nagyon durván sok pénz érte, ennyiért senkinek sem ajánlom

(#53) Hugo85 válasza Galahed (#47) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Van stylus kapacitív kijelzőkhöz? És az milyen? Én még nem láttam, nem tudsz valami bővebb infót mondani?

#50 - nem is igaz, a booklet engem érdekel. Bár őszintén szólva nemtudom miért (mert szép, aluminium és mert Nokia, asszem...) :B

#52 - az durván 166.000 Ft. Szerintem kezdőárnak nem olyan vészes, se az N97, de a top WM-es kütyük, de a Samu durva cuccai sem kezdtek sokkal olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#54) joey04 válasza Hugo85 (#53) üzenetére


joey04
titán

iphonehoz is van cerka, pl ez
de a multitouch miatt legalább 2 kell. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) #16820480 válasza Hugo85 (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem csak élő szövettel hajlandó együttműködni a kapacitív technológia. nekem kellemesen vezérelte a kapacitív érzékelőfelületet a bőrkesztyűm, meg a blackberry (valódi)bőrtokja is. illetve ahogy írták, van már hozzá stylus is.ahogy van kézírásfelismerés is, még iphone-ra is, de más telefonokon is működik (pl. meizu). de amúgy is egész pontosan vezérelhető a kapacitív kijeéző kézzel is: vannak olyan programjaim, amik még a régi winCE felületet használják, ott pedig jó kicsik a menük és gombok...

joey20: akkor már tényleg pálcikával kell vezérelni majd a telefont. ázsiaiak előnyben :))

[ Szerkesztve ]

(#56) Hugo85 válasza joey04 (#54) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Hű, hát ez nekem tényleg újdonság, bár ha jól látom ez azért nem olyan klasszikus stylus, tehát ha egy kvázi "egy pixelre" akarsz kattintani az még mindig bajos. Persze csinálják olyanra a felületet, hogy nem kelljen.

#55 - akkor ezek szerint nem kell, hogy éljen az a szövet. Ez azért változtat a dolgom. Amúgy azt kb tudtam, hogy iPhonera van valamilyen kézírásfelismerő, de az nem ilyen betűnként működik, amiket ujjal írsz a képernyőre vagy direkt a stylushoz van? Úgyértem képes teljes szavakat felismerni, mint pl egy rezisztív WM-es cucc? (bár azért azok hatékonysága eléggé alacsony, vagy csak többet kell tanítani mint amennyi türelmem volt)

A kézzel vezérlés+pontosság kérdésében nekem már egy WM2003SE-s Mio PDA-n se voltak akkora gondok, így ujjal/körömmel el lehettett boldogulni alap dolgokkal (pl iGo vezetés közben), persze a kicsi full magyar QWERTZ-en azért nem lehetett vidáman zongorázni :B

[ Szerkesztve ]

(#57) #16820480 válasza Hugo85 (#56) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom pontosan hogyan megy a szifonos kézírásfelismerés, de gondolom inkább betűnként. mondjuk szerintem a virtuális qwerty-n elég gyors gépelni, inkább a komplexebb nyelveknél (kínai, japán, koreai) jön jó, hogy felismeri amit írsz, oda meg jó a szavankénti is.
amúgy minél komplexebb egy írásjegy, annál könnyebben ismeri fel a szoftver, főleg akkor, ha adott vonássorrendet is követ az ember íáskor. ezért nem olyan hatékony a dolog a latin betűknél, mert azok viszonylag egyszerűek, és sok hasonló is van köztük.

úgy mondtam amúgy a kézzel vezérlést, hogy kapacitív kijelzős telefonon közel wvga felbontás mellett winCE felületet, mert ugye csak ujjbeggyel lehet nyomkodni, körömmel nem. meg kell szokni, de nem vészes.

(#58) ByB


ByB
addikt

Én beleszerettem az N97 mini-be... :) Lesz benne kinetikus görgetési lehetőség, illetve mikor jön és mennyiért?

(#59) ByB válasza blueMerle (#52) üzenetére


ByB
addikt

Anyag és összeszerelési minőség? ;]

(#60) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

a netbookról itt vagy a ph lesz teszt róla?

(#61) blueMerle válasza ByB (#59) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem bonthatom ki :( Matrica van rajta. Holnap viszik el mindkettöt akkor majd összetapizom a vásárló elött :DDD

(#62) Womb válasza Rubicon (#51) üzenetére


Womb
senior tag

No igen...bár egy kicsit sarkításnak gondolom a taposást, de lényegében igazad van.
De ha elvonatkoztatsz a iPhone- tól, nagyon kellemes társ egy rezisztív tapis, jól optimalizált rendszerrel ellátott telefon.
( A játék kérdése ugye, nem minden korosztály számára sarkalatos, így elhiszem amit mondasz, valószínűleg sokkal jobb a iPhone )

(#63) ByB válasza blueMerle (#61) üzenetére


ByB
addikt

Elképzelem, ahogy a vevő kinyitja, te pedig kikapod a kezéből és türelemre inted. :D

(#64) Dare2Live válasza blueMerle (#39) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

79 előrendelve? az azért nemgyenge....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#65) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Azzal az n97 minivel, idevele! De akkor már a többi is jöjjön, max eladom ami nem kell :D

(#66) Ricardo


Ricardo
félisten

Az N97 mini nekem nagyon bejön. Jó ötlet volt kiadni a kistestvérét a zászlós hajónak. Az anyagminőség remélem nem a szokásos Nszériás szintet üti.

(#67) ByB válasza Ricardo (#66) üzenetére


ByB
addikt

Az N97 mini jó anyagokból és jó minőségben van összerakva.

(#68) Nokiahivő válasza Bocha (#18) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Bocha ! mikor lesz teszt a Nokia 900 -ról? Üdv

(#69) Magnum_ válasza ByB (#58) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez nagyon nagy elvárás sokak részéről, de minek az, ha körömmelkell böködni... :(

I humbly and respectfully decline™

(#70) Karma


Karma
félisten

Nokia Booklet 3G running Windows 7 Starter unwrapped...

Csak én érzem ezt iszonyat gáznak?

“All nothings are not equal.”

(#71) #16820480 válasza Karma (#70) üzenetére


#16820480
törölt tag

mármint a képek minőségére gondolsz, vagy micsoda?

(#72) Karma válasza #16820480 (#71) üzenetére


Karma
félisten

Direkt kiemeltem félkövérrel :U ("Windows 7 Starter").

“All nothings are not equal.”

(#73) erdoke válasza Karma (#70) üzenetére


erdoke
titán

Ha a GPU gyenge a csicsák nagy részéhez, jobb nem is erőltetni.

A legjobb aláírás a héten

(#74) #16820480 válasza Karma (#72) üzenetére


#16820480
törölt tag

...és mégis sikeresen elkerülte a figyelmem :D

amúgy meg hűbakker, azért ez komoly, hogy nem lehet háttérképet cserélni, tényleg biztosan van rá ésszerű magyarázat, hogy ilyet miért hagynak ki verzióból, nade...

(#75) Karma válasza erdoke (#73) üzenetére


Karma
félisten

Na jó, de még háttérképet se lehet váltani, az pedig igazán nem nagy erőforrásigény :U Utánanéztem, szerencsére amitől eredetileg féltem, a "max. 3 alkalmazás egyszerre" korlát, időközben ki lett véve a tervekből... De attól még elég fail ez a Starter dolog. Legalább egy Home Basicet rakhatnának rá :U

Nokiahivő: Remélem ezt minden 5 hozzászólás után megkérdezed :W

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#76) Nokiahivő


Nokiahivő
csendes tag

Bocha ! Mikor lesz Nokia 900 -teszt ?

(#77) Nokiahivő válasza Karma (#75) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Nem, csak szeretnék egy N900 -at venni,de még nem tudom eldönteni hogy mennyivel tud többet mint a jelenlegi (E90) telóm.

(#78) Dare2Live válasza Nokiahivő (#77) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem a szürke csatornák egyike szerdán 2 inkább 3hetet mondott. Azaz 1hónapon belül.
Itt vszeg elöbb lesz teszt, kérdés milyen fwvel.
és sokkal többet tud.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#79) KoGa


KoGa
tag

Na N900 megrendelve kb. egy hete. Mostmar johetne is... :)

(#80) ByB válasza Nokiahivő (#77) üzenetére


ByB
addikt

Viszonylag könnyű összehasonlítani, hogy mennyivel tud többet: Nokia compare. ;)

[ Szerkesztve ]

(#81) Ricardo válasza Nokiahivő (#77) üzenetére


Ricardo
félisten

Parancsolj, itt egy összehasonlítás

Első ránézésre:

-Fél inchel kissebb, de jobb felbontású érintő kijelző
-Kissebb súly
-Kissebb méret
-Jóval nagyobb memória (beépítve 4 szerese annak amire az E90 kártyával bővíthető) + 16 gigáig kezeli a kártyát.
-Gyorsabb HSDPA (3,6 helyett 10-es)
-erősebb processzor (330 vs 600Mhz)
-Jobb kamera
Az akku mondjuk nem 1500-as, hanem 1320-as. ez nem nagy eltérés, és erősen függ a rendszer optmalizálásától, hogy mennyire eszi az energiát.

Hirtelen ennyi, de tuti van még egy csomó fejlődés, ami most nem jutott eszembe így korán reggel a kávé előtt :)

(#82) Magnum_ válasza Ricardo (#81) üzenetére


Magnum_
nagyúr

például oprendszer :D

I humbly and respectfully decline™

(#83) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Most nyomkodtam meg egy N97 minit, elég jól össze van rakva. Nekem jobban tetszik ez a hátlap, mint az N97-é (az van nekem).

Az új firmware pedig elég jónak tűnik, a scrollozás nagyon jó a listákon, a webet még nem néztem meg, majd kicsit később. Sajnos N900-at nem tudtam megnézni, pedig arra is nagyon kíváncsi lennék.

(#84) Nokiahivő válasza Ricardo (#81) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Köszönöm a segitséget mindenkinek. Meggondolom főleg ha ilyen nehezen tudom elkűldeni ezt az űzenetet. Persze nem biztos hogy a telefon a béna.

(#85) Nokiahivő válasza KoGa (#79) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Szurkolok Neked. De beszámolót is kérünk !

(#86) cLeanLess


cLeanLess
tag

N97MINI, 165k, 2év garival már itthon is.
[link]

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#87) ByB válasza cLeanLess (#86) üzenetére


ByB
addikt

Már elég régóta előrendelhető. ;)

(#88) 8nemesis8 válasza cLeanLess (#86) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez iszonyat drága. :Y
Legalábbis szerintem ez nagyon sok. Esetleg ha hardver téren valami ütősebb lenne. :U

(#89) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Mióta gyárt a Nokia netbook-ot is?Lehet én vagyok lemaradva.
Szerintem kicsit felesleges a Nokiának PCfronton indulnia, eléggé telített már a piac.

(#90) cLeanLess válasza 8nemesis8 (#89) üzenetére


cLeanLess
tag

1. Keződár, mert itthon hála a sok buta embernek ez az árképzési trend.
2.Pc-fronton? Ez nem PC és a Nokiának megéri, mert itt is elfogja adni a neve szerintem, hiába kapsz olcsóbban ilyen tudásút, az emberek vágynak az igényes külsőre. :DD

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#92) kaller1 válasza ByB (#91) üzenetére


kaller1
veterán

404

.::> <::.

(#93) ByB válasza kaller1 (#92) üzenetére


ByB
addikt

Lehet, hogy van valami engedélyeztetési folyamat a Logouton és addig nem láthatják mások? Nálam működik. :F

Addig is. :K

[ Szerkesztve ]

(#94) kaller1 válasza ByB (#93) üzenetére


kaller1
veterán

Nemtom,keress egy illetékest és kiderül.

.::> <::.

(#95) Dyingsoul válasza Champipi (#19) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Imádom azokat az embereket akiknek az apukájuk ügyvéd, az anyukájuk könyvelő és kapnak egy ihpone-t szülcsinapcsira (vagy csak úgy? jah bocs...), mi meg a kedves "felhasználó" agyából kapunk egy értelmes fröccsenetet... :DDD

Ti nem tartjátok kísértetiesnek ezt az N97 mini dolgot? Tisztára, mint a samsung omnia 2 - Jet... :D Lehet hogy manapsáág az lesz a divat hogy ha egy gyártó kiad egy csúcskészüléket, ad mellé egy hasonló dizájnú kistelcsit is.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#96) Exakt


Exakt
aktív tag

hat en lassan lemondok errol a gepezetrol, nezegettem a kulfoldi irasokat es tesztszerusegeket, es barmennyire is csabit a 4 asztal, (lehetoseg egyszerre nagyon sok program elerese par gombnyomasra) a wifikent mukododo 54 megabites sebesseg es a isszonyat eros hardver, nekem ez tovabbra is sulyos es tulsagossan szeles, ezenkivul meg mindig nincs benne mms tamogatas bar ezt gondolom tuti meg fogjak oldani,
tovabbi negativ hogy igen erossen sugalni akkarjak hogy a toltest szinte naponta kell vele gyakoroltatni, amit vegulis nem csodalok de azert egy ket napos varia joval szimpatikussabb lenne. svedorszagban fuggetlenul olyan 140 magyar pengo korul alakul,
marad a nokia n97 mini :K

amugy tenyleg csak tajekoztatas jelleggel h itt fent eszakon 130-140 ezer korul van fuggetlenul a mini :)

[ Szerkesztve ]

(#97) KoGa


KoGa
tag

Megjott az N900-am, jeah :))

(#98) Galahed válasza KoGa (#97) üzenetére


Galahed
senior tag

ne tartsd magadban, igy egy hét után mik a benyomások?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.